Nasi Sponsorzy

Tabela Klasa A

KLASA OKRĘGOWA

M.
ZESPÓŁ
M
PKT
BR
1.KOSZTOWY256162-21
2.PODLESIANKA256073-20
3.IMIELIN255974-27
4.MIKOŁÓW255468-30
5.ISKRA254243-39
6.PIAST253843-36
7.MYSŁOWICE253541-33
8.SOKÓŁ WOLA253443-50
9.ŁĄKA253345-46
10.SPARTA253365-53
11.CIELMICE253142-39
12.URANIA253144-50
13.WIREK252436-53
14.SUSZEC251935-62
15.POGOŃ251534-81
16.GRUNWALD25113-121

polecane serwisy

Facebook

Redaktor

 

15 maja (wtorek)- godz.18.oo – Różana 25 – TRAMPKARZE /zaległy/

SOKÓŁ WOLA  -  LKS GARDAWICE 4:1

=========================================================

16 maja ( środa) – godz.18.oo – Różana 25 – JUNIORZY /zaległy/

SOKÓŁ WOLA – POLONIA ŁAZISKA 5:2

=========================================================

19 maja, godz.17.oo – Kosztowy, Paderewskiego 25 - KL.OKRĘGOWA

UNIA KOSZTOWY – SOKÓŁ WOLA

sędziują : Dawid BUKOWCZAN – Krzysztof ĆWIKŁA, Łukasz PYDYCH (ŻYWIEC)

=========================================================

środa 23 maja, godz.16.3o – Piasek ( Słowackiego) – JUNIORZY

CZARNI PIASEK – SOKÓŁ WOLA

=========================================================

20 maja ( niedziela), godz.12.oo – Różana 25 – TRAMPKARZE

SOKÓŁ WOLA – LKS MIZERÓW

 

 

 

 

16.  17.03  15.3o  SOKÓŁ – IMIELIN    1-5

17.  24.03  15.3o  PODLESIANKA – SOKÓŁ    4-1

18. 31.03  13.oo  SOKÓŁ – MKS MYSŁOWICE    3-0

19. 07.04  15.oo  WAWEL WIREK – SOKÓŁ    1-3

20. 14.04  17.oo  SOKÓŁ – SPARTA KATOWICE    2-3

21. 21.04  17.oo  SOKÓŁ – PIAST BIERUŃ NOWY    1-1

22. 28.04  17.oo  KRUPIŃSKI SUSZEC – SOKÓŁ    0-2

23. 01.05  17.oo  SOKÓŁ – POGOŃ NOWY BYTOM    7-2

24. 06.05  11.oo  GRUNWALD RUDA ŚL. – SOKÓŁ    0-2

25. 12.05  17.oo  SOKÓŁ – AKS MIKOŁÓW    2-1

26. 19.05  17.oo  UNIA KOSZTOWY – SOKÓŁ    7-0

27. 26.05  17.oo  SOKÓŁ – ISKRA PSZCZYNA

28. 30.05  18.oo  OGRODNIK CIELMICE – SOKÓŁ

29. 02.06  17.oo  SOKÓŁ – LKS ŁĄKA

30. 09.06  17.oo  URANIA RUDA ŚLĄSKA – SOKÓŁ

górny rząd od lewej : R.Kula, J.Faruga, B.Koczy, W.Kołek, P.Kwaśniewski, K.Zieliński, M.Pochopień, A.Stawowy, A.Sosna; w dolnym rzędzie : M.BEREZA- trener, J.Jucha, B.Więckowski, J.Jażdżewski, D.Kaczmarczyk, K.Kędziora, G.Pala, D.Hamerla, K.Przewoźnik, M.Germanek-kier.drużyny
Sokół przed sezonem 2017/18
 W górnym rzędzie od lewej :R.Kula, J.Faruga, B.Koczy, W.Kołek, P.Kwaśniewski, K.Zieliński,
M.Pochopień, A.Stawowy, A.Sosna ;
W rzędzie dolnym : M.BEREZA - trener, J.Jucha, B.Więckowski, J.Jażdżewski,D.Kaczmarczyk, 
K.Kędziora, G.Pala, D.Hamerla, K.Przewoźnik i M.Germanek-kier.drużyny