Nasi Sponsorzy

Tabela Klasa A

KLASA OKRĘGOWA

M
DRUŻYNA
Mecze
Punkty
BR
1.IMIELIN153740-15
2.PODLESIANKA153534-14
3.KOSZTOWY153342-16
4.MIKOŁÓW153044-20
5.ISKRA152930-18
6.PIAST BN152832-21
7.MYSŁOWICE152629-16
8.ŁĄKA152430-20
9.CIELMICE152225-20
10.URANIA151825-32
11.SPARTA151737-30
12.SOKÓŁ151519-33
13.WIREK151319-32
14.SUSZEC151118-39
15.POGOŃ15416-48
16.GRUNWALD1507-73

polecane serwisy

Facebook

TERMINARZE

biala pila

W okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej ( start 17 marca 2018) sezonu 2017/2018 trener Marcin Bereza zaplanował dla naszych piłkarzy pięć spotkań sparringowych z rywalami z różnych klas rozgrywkowych.W tym czasie Sokół zmierzy się :

15 lutego 2018 – ZNICZ Jankowice (tyska klasa A) – w Pszczynie 3:2

18 lutego 2018 - GÓRNIK Brzeszcze ( oświęcimska klasa A) – w Chełmku 2:3

24 lutego 2018 - MKS Lędziny ( IV Liga, gr.II) – Dąbrowa Górnicza ?

3 marca 2018 - STAL Chełm Ślaski ( tyska klasa A) – do ustalenia

10 marca 2018 - LKS Woszczyce ( lider tyskiej klasy B) – do ustalenia

W miarę napływu informacji będziemy informować o czasie i miejscu tych spotkań

W dniu wczorajszym (22.01.2018) na Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym LKS -u  wybrano nowy Zarząd Klubu na lata 2018-2019 ( kadencja 2-letnia wg Statutu Klubu).Przedstawia się on następująco :

P A L A   GABRIEL   -  prezes

PELIKAŃSKI  MATEUSZ  -  wiceprezes

BANAŚ  ŁUKASZ  – wiceprezes

STAWOWY  SZYMON  – członek Zarządu

Walne Zebranie uchwaliło między innymi zmianę w Statucie Klubu, polegającą na zmianie liczebności Zarządu ( 2 - 5 członków).Wybrano też Komisję Rewizyjną Klubu, w skład której weszli :

JAROSZEWSKI Mirosław – przewodniczący

FOLTYN Lucjan – członek

FARUGA Jakub – członek

Nowym władzom SOKOŁA serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej kadencji !!!

ŚZPN podał już rozkład “jazdy” rundy wiosennej wszystkich grup ZINA klasy okręgowej.W związku z MŚ w Rosji rozgrywki nieco przyspieszyły ( dwa dodatkowe terminy w tygodniu).I tak :

MARZEC 2018:17 (sobota, 15.3o) - 24 (sobota 15.3o) – 31 (sobota, 13.oo)

KWIECIEŃ 2018 : 07 (sobota-17.oo; Sokół o 15.oo na Wirku) – 14 (sobota -17.oo) – 21 (sobota -17.oo) i 28 (sobota -17.oo)

MAJ 2018: 01 ( wtorek-17.oo)05 (sobota-17.oo Sokół o 11.oo na Grunwaldzie) – 12 (sobota-17.oo) – 19 (sobota-17.oo) – 26 (sobota-17.oo) i 30 maja: ( środa-18.oo)

CZERWIEC 2018 : 02 (sobota-17.oo) i 09 (sobota-17.oo

===================================================================

16.  17.03  15.3o  SOKÓŁ – IMIELIN

17.  24.03  15.3o  PODLESIANKA – SOKÓŁ

18. 31.03  13.oo  SOKÓŁ – MKS MYSŁOWICE

19. 07.04  15.oo  WAWEL WIREK – SOKÓŁ

20. 14.04  17.oo  SOKÓŁ – SPARTA KATOWICE

21. 21.04  17.oo  SOKÓŁ – PIAST BIERUŃ NOWY

22. 28.04  17.oo  KRUPIŃSKI SUSZEC – SOKÓŁ

23. 01.05  17.oo  SOKÓŁ – POGOŃ NOWY BYTOM

24. 05.05  11.oo  GRUNWALD RUDA ŚL. – SOKÓŁ

25. 12.05  17.oo  SOKÓŁ – AKS MIKOŁÓW

26. 19.05  17.oo  UNIA KOSZTOWY – SOKÓŁ

27. 26.05  17.oo  SOKÓŁ – ISKRA PSZCZYNA

28. 30.05  18.oo  OGRODNIK CIELMICE – SOKÓŁ

29. 02.06  17.oo  SOKÓŁ – LKS ŁĄKA

30. 09.06  17.oo  URANIA RUDA ŚLĄSKA – SOKÓŁ

górny rząd od lewej : R.Kula, J.Faruga, B.Koczy, W.Kołek, P.Kwaśniewski, K.Zieliński, M.Pochopień, A.Stawowy, A.Sosna; w dolnym rzędzie : M.BEREZA- trener, J.Jucha, B.Więckowski, J.Jażdżewski, D.Kaczmarczyk, K.Kędziora, G.Pala, D.Hamerla, K.Przewoźnik, M.Germanek-kier.drużyny
Sokół przed sezonem 2017/18
 W górnym rzędzie od lewej :R.Kula, J.Faruga, B.Koczy, W.Kołek, P.Kwaśniewski, K.Zieliński,
M.Pochopień, A.Stawowy, A.Sosna ;
W rzędzie dolnym : M.BEREZA - trener, J.Jucha, B.Więckowski, J.Jażdżewski,D.Kaczmarczyk, 
K.Kędziora, G.Pala, D.Hamerla, K.Przewoźnik i M.Germanek-kier.drużyny