Nasi Sponsorzy

Tabela Klasa A

KLASA OKRĘGOWA

M.
ZESPÓŁ
M
PKT
BR
1.PODLESIANKA205060-17
2.IMIELIN204960-21
3.MIKOŁÓW204560-22
4.KOSZTOWY194352-19
5.PIAST BN203438-27
6.ISKRA193334-28
7.ŁĄKA203041-32
8.MYSŁOWICE192831-22
9.CIELMICE202635-28
10.URANIA202435-42
11.SPARTA192449-39
12.SOKÓŁ202129-46
13.WIREK202028-46
14.SUSZEC201221-53
15.POGOŃ201125-63
16.GRUNWALD2008-101

polecane serwisy

Facebook

Informacje

LGKS PODLESIANKA – SOKÓŁ 4-1 (2-0)

Bramka : Pala (82 minuta)

SOKÓŁ : Czmok – Bereza, Pala (85 Opołka), Kudyba (57 Krawczyk), Jarnot, Faruga, Porczyński, Niesyto (Pelikański), Sosna, Wesecki, Więckowski; żk : Wesecki, Faruga

Wiosnę 2018 zaczynamy w Katowicach-Podlesiu, gdzie o godzinie 15.3o będziemy podejmowani przez wicelidera tabeli – LGKS PODLESIANKĘ.Jesienią w Woli padł remis 1-1.Goście już w 4 minucie objęli prowadzenie 1-0 po strzale Dawida Colika.Po przerwie w 65 minucie wyrównał Kuba Jażdżewski.Podlesianka jako jedyny zespół w rundzie jesiennej nie doznała porażki, notując 11 zwycięstw i 4 remisy.Czy osłabiony Sokół zdoła “coś” ugrać na Sołtysiej 25 ? Dwa lata temu przegraliśmy tam 0-3.

sobota 24 marca, godz.15.3o Katowice-Podlesie, ul.Sołtysia 25

sędziują : KOŁODZIEJCZYK Jakub – SOBIESIAK Sławomir, ŻMUDA Tomasz (Bytom)

ŚZPN podał już rozkład “jazdy” rundy wiosennej wszystkich grup ZINA klasy okręgowej.W związku z MŚ w Rosji rozgrywki nieco przyspieszyły ( dwa dodatkowe terminy w tygodniu).I tak :

MARZEC 2018: 24 (sobota 15.3o) – 31 (Wielka sobota, 13.oo)

KWIECIEŃ 2018 : 07 (sobota-17.oo; Sokół o 15.oo na Wirku) – 14 (sobota -17.oo) – 21 (sobota -17.oo) i 28 (sobota -17.oo)

MAJ 2018: 01 ( wtorek-17.oo)05 (sobota-17.oo Sokół o 11.oo na Grunwaldzie) – 12 (sobota-17.oo) – 19 (sobota-17.oo) – 26 (sobota-17.oo) i 30 maja: ( środa-18.oo)

CZERWIEC 2018 : 02 (sobota-17.oo) i 09 (sobota-17.oo

===================================================================

16.  17.03  15.3o  SOKÓŁ – IMIELIN

17.  24.03  15.3o  PODLESIANKA – SOKÓŁ

18. 31.03  13.oo  SOKÓŁ – MKS MYSŁOWICE

19. 07.04  15.oo  WAWEL WIREK – SOKÓŁ

20. 14.04  17.oo  SOKÓŁ – SPARTA KATOWICE

21. 21.04  17.oo  SOKÓŁ – PIAST BIERUŃ NOWY

22. 28.04  17.oo  KRUPIŃSKI SUSZEC – SOKÓŁ

23. 01.05  17.oo  SOKÓŁ – POGOŃ NOWY BYTOM

24. 06.05  11.oo  GRUNWALD RUDA ŚL. – SOKÓŁ

25. 12.05  17.oo  SOKÓŁ – AKS MIKOŁÓW

26. 19.05  17.oo  UNIA KOSZTOWY – SOKÓŁ

27. 26.05  17.oo  SOKÓŁ – ISKRA PSZCZYNA

28. 30.05  18.oo  OGRODNIK CIELMICE – SOKÓŁ

29. 02.06  17.oo  SOKÓŁ – LKS ŁĄKA

30. 09.06  17.oo  URANIA RUDA ŚLĄSKA – SOKÓŁ

górny rząd od lewej : R.Kula, J.Faruga, B.Koczy, W.Kołek, P.Kwaśniewski, K.Zieliński, M.Pochopień, A.Stawowy, A.Sosna; w dolnym rzędzie : M.BEREZA- trener, J.Jucha, B.Więckowski, J.Jażdżewski, D.Kaczmarczyk, K.Kędziora, G.Pala, D.Hamerla, K.Przewoźnik, M.Germanek-kier.drużyny
Sokół przed sezonem 2017/18
 W górnym rzędzie od lewej :R.Kula, J.Faruga, B.Koczy, W.Kołek, P.Kwaśniewski, K.Zieliński,
M.Pochopień, A.Stawowy, A.Sosna ;
W rzędzie dolnym : M.BEREZA - trener, J.Jucha, B.Więckowski, J.Jażdżewski,D.Kaczmarczyk, 
K.Kędziora, G.Pala, D.Hamerla, K.Przewoźnik i M.Germanek-kier.drużyny