Nasi Sponsorzy

Tabela Klasa A

KLASA OKRĘGOWA

M
DRUŻYNA
Mecze
Punkty
BR
1.IMIELIN153740-15
2.PODLESIANKA153534-14
3.KOSZTOWY153342-16
4.MIKOŁÓW153044-20
5.ISKRA152930-18
6.PIAST BN152832-21
7.MYSŁOWICE152629-16
8.ŁĄKA152430-20
9.CIELMICE152225-20
10.URANIA151825-32
11.SPARTA151737-30
12.SOKÓŁ151519-33
13.WIREK151319-32
14.SUSZEC151118-39
15.POGOŃ15416-48
16.GRUNWALD1507-73

polecane serwisy

Facebook

Informacje

TERMINARZ JUNIOR STARSZY A1 IV LIGA

RUNDA WIOSENNA 2016/2017
KOLEJKA

TERMIN

NAZWA DRUŻYNY

NAZWA DRUŻYNY

1

09-04-2017 10:00

SOKÓŁ WOLA

Fortuna Wyry

2

23-04-2017 11:00

Piast Bieruń Nowy

SOKÓŁ WOLA

3

30-04-2017 10:00

SOKÓŁ WOLA

Czarni Piasek

4

06-05-2017 11:00

Polonia Łaziska Górne

SOKÓŁ WOLA

5

14-05-2017 10:00

SOKÓŁ WOLA

LKS FRYDEK

6

20-05-2017

JUVE Jaroszowice

SOKÓŁ WOLA

7

27-05-2017

SOKÓŁ WOLA

LKS Gardawice

8

03-06-2017

Pauza

--------------

9

10-06-2017

GTS Bojszowy

SOKÓŁ WOLA

 

 

TERMINARZ TRAMPKARZ C1 IV LIGA

RUNDA WIOSENNA 2016/2017
KOLEJKA

TERMIN

NAZWA DRUŻYNY

NAZWA DRUŻYNY

1

08-04-2017 11:00

MKS Lędziny

SOKÓŁ WOLA

2

23-04-2017 12:00

SOKÓŁ WOLA

GTS Bojszowy

3

29-04-2017 11:00

Fortuna Wyry

SOKÓŁ WOLA

4

07-05-2017 12:00

SOKÓŁ WOLA

JUVE Jaroszowice

5

14-05-2017 11:00

Unia Bieruń Stary

SOKÓŁ WOLA

6

21-05-2017 12:00

SOKÓŁ WOLA

LKS Studzionka

7

28-05-2017 13:00

Siódemka Tychy

SOKÓŁ WOLA

W dniu dzisiejszym 18.03.2017 drużyna seniorów rozegrała sparing z B-klasową Unia Bieruń Stary.
W 11 minucie rzut karny po faulu na Jakubie Jusze wykorzystał Michał Pochopień. W drugiej połowie doszło do kilku zmian i już w 54 minucie na 2:0 podwyższa Michał Pochopień , lecz niecała 3 minuty później rzut karny dla Unii egzekwuje Mateusz Matejko i mamy 2:1. Na kolejne bramkę musieliśmy czekać do 76 minuty, kiedy zamieszanie w polu karnym Unii najlepiej wykorzystał Dawid Nycz ,          który w 84 minucie po indywidualnej akcji ustala wynik spotkana na 4:1 dla Sokoła.

Bramki:
1:0 Michał Pochopień
2:0 Michał Pochopień
2:1 Mateusz Matejko
3:1 Dawid Nycz
4:1 Dawid Nycz
Skład:
I Połowa: Kwaśniewski- Pala, Kula, Jarnot, Stawowy, Sosna, Nycz, Hamerla, Jucha, Kuźnik, Pochopień

II Połowa: Zieliński – Pala, Kula (Bereza 60′min), Jarnot, Bula, J.Faruga, Sosna, Porczyński, Nycz, Kuźnik (Jażdżewski 60′min), Jucha, Pochopień

Skrót bramkowy: 

Wywiad pomeczowy:

Sparing Trampkarze Starsi:
Siódemka Tychy – SOKÓŁ WOLA 2:0