WIĘCKOWSKI

sędziował : Paweł MYSZOR – Paweł Kłyk, Marcin Stoń (Tychy)

żółte kartki : Tomasz SATERNUS (dwie – Chełm Śl.)

SOKÓŁ : Zieliński – R.Kula, Sosna, Jucha, Jarnot, HAMERLA, Bula, Jażdżewski (76 Kędziora), Stawowy (63 Koczy), Kacper Kudyba, Więckowski (81 Przewoźnik); W rezerwie : Bereza, Kołek; trener : Marcin BEREZA

W spotkaniu beniaminka klasy A z Sokołem WOLA, po raz 400 na boisko wybiegł Dawid HAMERLA.Od działaczy Klubu otrzymał pamiątkowe tablo z napisem ” Hamerla – 400″ i piłkę z autografami wszystkich piłkarzy obecnej kadry Sokoła.Popularny “Hamer” po raz pierwszy pojawił się na boisku Sokoła 5 sierpnia 2000 roku w meczu z Naprzodem Rydułtowy (3-1); pierwszego gola strzelił dwa tygodnie później w meczu z Ogrodnikiem Cielmice (3-4).Zadebiutował w wieku 16 lat, 4 miesięcy i 6 dni.Na boisku spędził 32.433 minuty i strzelił 69 goli.Gdyby w 88 minucie wykorzystał karnego (Skuza obronił) byłby to jego 70 gol po 14 latach gry w okręgówce i dwóch sezonach w klasie A.Był także trenerem juniorów Sokoła, a także przez krótki okres trenował dziewczyny z Woli.NIGDY NIE ZMIENIŁ BARW KLUBOWYCH, choć były propozycje z innych klubów.Trenował u : A.Lubańskiego, Z.Szulca, D.Grzesika, J.Skrzypca, M.Madei, D.Odrobińskiego, B.Stawowego i M.Berezy; Jesienia 2012 roku przez siedem kolejek ( wraz z R.Kulą i B.Stawowym prowadzili zespół z Woli do końca jesieni 2012)

D.HAMERLA w roli kapitana (z Podlesianką)