Nasi Sponsorzy
Tabela Klasa A

KLASA OKRĘGOWA

M.
ZESPÓŁ
M
PKT
BR
1.SOKÓŁ WOLA
PODLESIANKA
IMIELIN
MIKOŁÓW
ISKRA
CIELMICE
SPARTA K-CE
ŁĄKA
PIAST BN
MYSŁOWICE
URANIA
LĘDZINY
STUDZIENICE
WYRY
MK KATOWICE
CHORZÓW
polecane serwisy
Facebook

JUNIORZY –  JESIEŃ 2017

Jesienią 2017 roku nasi juniorzy, występujący w sześciozespołowej grupie A1 ( juniorzy starsi) grali mecz i rewanż osiągając następujące rezultaty :

Sokół – Nadwiślan Góra :  3-2 i 1-1

Sokół – Siódemka Tychy : 0-3 i 0-2

Sokół – Polonia Łaziska : 3-0 wo i 2-1

Sokół – Pniówek Pawłowice : 1-7 i 0-3 wo

Sokół – LKS Rudołtowice : 4-3 i 0-3 wo

W tabeli zajęli  III miejsce : 10 spotkań  -  13 punktów ( 4-1-5); bramki : 14-25

Na jesieni 2017 roku w zespole juniorów występowali : Skowron Dawid, Derkacz Maciej, Kościelniak Patryk, Krawczyk Jakub, Pawlikiewicz Benjamin, Pukas Szymon, Rozmus Łukasz, Urbańczyk Kamil, Urbańczyk Tomasz, Wróbel Arkadiusz, Żakieta Patryk, Pabian Przemysław, Kulka Sylwester, Kubeczko Tobiasz, Dłubisz Mikołaj, Smolarz Bartosz, Grabolus Klaudiusz, Sapkowski Adrian, Śmieja Tomasz;

Strzelcy 14 goli :

6 – Krawczyk Jakub

2 – Urbańczyk Tomasz

1 – Grabolus Klaudiusz, Kulka Sylwester, Kubeczko Tobiasz

+ 3-0 wo z   Łaziskami

Drużynę prowadził na jesieni 2017 roku najpierw Rafał KULA, a potem Michał POCHOPIEŃ

===============================================================

JUNIORZY – WIOSNA 2018

Na wiosnę tego roku, w porównaniu ze składem jesiennym, w drużynie nie grała prawie połowa zawodników z jesieni 2017 roku.Dlaczego ? To już pytanie do Zarzadu i trenerów młodzieży.Jedni zrezygnowali z gry, inni przeszli do ościennych klubów,Ponadto ostatnie mecze oddajemy walkowerami, co też nie najlepiej świadczy o pracy z młodzieżą w naszym klubie!Na wiosnę 2018 nasi juniorzy występowali w 8-zespołowej grupi A1 i z każdym przeciwnikiem grali tylko jedno spotkanie;

ZWYCIĘSTWA : 3-0 Studzienice (d), 1-0 Goczałkowice (w) i 5-2 Łaziska (d)

PORAŻKI : 1-3 Warszowice (d), 1-3 Siódemka (d), 2-3 Piasek (w) i 0-3 wo JUW-e (w)

W tabeli V miejsce : 7 meczów – 9 punktów ( 3-0-4); bramki : 13-14

Grali : Skowron Dawid, Balcerzak Łukasz, Grabolus Klaudiusz, Kołek Wojciech, Kubeczko Tobiasz, Matyasik Filip, Opołka Marcin, Pukas Szymon, Śmieja Tomasz, Stawowy Aleksander, Zieliński Krzysztof, Zabłocki Marek, Smolarz Bartosz, Żakieta Patryk, Niesyto Filip, Barosz Damian, Łepik Bartosz, Porczyński Tomasz, Krawczyk Jakub, Pabian Przemysław, Adamus Mariusz;

Strzelcy Goli (13)

4 – OPOŁKA MARCIN

2 – Stawowy Aleksander, Śmieja Tomasz

1 – Smolarz Bartosz, Porczyński Tomasz, Niesyto Filip, Łepik Bartosz

+ 1 gol samobójczy ( Łaziska)

Drużynę na wiosnę trenował : Mateusz PELIKAŃSKI