16.GRUNWALD1507-73
polecane serwisy
Facebook

W dniu dzisiejszym 18.03.2017 drużyna seniorów rozegrała sparing z B-klasową Unia Bieruń Stary.
W 11 minucie rzut karny po faulu na Jakubie Jusze wykorzystał Michał Pochopień. W drugiej połowie doszło do kilku zmian i już w 54 minucie na 2:0 podwyższa Michał Pochopień , lecz niecała 3 minuty później rzut karny dla Unii egzekwuje Mateusz Matejko i mamy 2:1. Na kolejne bramkę musieliśmy czekać do 76 minuty, kiedy zamieszanie w polu karnym Unii najlepiej wykorzystał Dawid Nycz ,          który w 84 minucie po indywidualnej akcji ustala wynik spotkana na 4:1 dla Sokoła.

Skład:
I Połowa: Kwaśniewski- Pala, Kula, Jarnot, Stawowy, Sosna, Nycz, Hamerla, Jucha, Kuźnik, Pochopień

II Połowa: Zieliński – Pala, Kula (Bereza 60′min), Jarnot, Bula, J.Faruga, Sosna, Porczyński, Nycz, Kuźnik (Jażdżewski 60′min), Jucha, Pochopień