Nasi Sponsorzy
Tabela Klasa A

KLASA OKRĘGOWA

M.
ZESPÓŁ
M
PKT
BR
1.KOSZTOWY256162-21
2.PODLESIANKA256073-20
3.IMIELIN255974-27
4.MIKOŁÓW255468-30
5.ISKRA254243-39
6.PIAST253843-36
7.MYSŁOWICE253541-33
8.SOKÓŁ WOLA253443-50
9.ŁĄKA253345-46
10.SPARTA253365-53
11.CIELMICE253142-39
12.URANIA253144-50
13.WIREK252436-53
14.SUSZEC251935-62
15.POGOŃ251534-81
16.GRUNWALD25113-121
polecane serwisy
Facebook

    W ten weekend, oprócz spotkania pierwszego zespołu, do walki przystępuje młodzież.Do rozgrywek młodzieżowych LKS “SOKÓŁ” WOLA zgłosił cztery drużyny, a mianowicie :

JUNIORZY ST. A1 – IV Liga okręgowa ( trener : Rafał KULA)

JUNIORZY MŁ. B1 – III Liga Wojewódzka ( trener : Mateusz GAZDA )

TRAMPKARZE ST. C1 - III Liga Wojewódzka ( trener : Dawid NYCZ )

TRAMPKARZE MŁ. C2- III Liga Wojewódzka ( trener : Jakub JUCHA)

    W tym tygodniu Juniorzy starsi i młodsi  pauzują , natomiast do pierwszych spotkań przystąpią trampkarze.I tak :

Trampkarze Młodsi C2 – 03.09.2016, godz.11.oo

UMKS TRÓJKA CZ-DZ  -  SOKÓŁ WOLA 9-0

Trampkarze Starsi C1  -  04.09.2016 – godz.10.oo

SOKÓŁ WOLA – BTS II REKORD BB  0-8

 Drugi wyjazd czeka na pierwszą drużynę Sokoła.W niedzielę, 4 września o godzinie 16.oo będziemy “goszczeni” przy ul.Bogedaina przez rezerwy pszczyńskiej ISKRY.

ISKRA

Rezerwy Iskry w Jankowicach /3-3/

ISKRA II PSZCZYNA – SOKÓŁ WOLA 2-3 (1-1)

0-1 G.Kuźnik ( 1 min.)

1-1 K.Komraus ( 10 min.)

2-1  R.Rakowski (51 min.)

2-2 M.Bereza (53 min.)

2-3 K.Kudyba (65 min.)

sędziował : Mateusz KONIECZNY /Tychy /

SOKÓŁ : Kwaśniewski – Bereza, Jucha, Jarnot, Sosna (90 Przewoźnik), Hamerla, Stawowy (75 Porczyński ), Bula, Kuźnik, Jażdżewski ( 46 Kacper Kudyba), Więckowski; trener : Marcin BEREZA;  R : Kędziora

Pszczyńskie rezerwy zajmują 15 miejsce w tabeli ( 2 porażki i remis) i … trudno coś konkretnego powiedzieć o zespołach rezerw, które swe spotkania rozgrywają po meczach pierwszej drużyny /zawodnicy nie mieszczący się w składzie, lub rezerwowi mogą występować w 2-giej drużynie… do czasu/.W rezerwach występuje m.in Bogdan PRUSEK, a także jego syn.

Sędziują : Mateusz KONIECZNY – J.Bielecki, A. Łapa

W ZALEGŁYM MECZU I-SZEJ KOLEJKI OGRODNIK CIELMICE WYGRAŁ W GARDAWICACH Z TAMTEJSZYM LKS-EM 6-0