Nasi Sponsorzy
Tabela Klasa A

KLASA OKRĘGOWA

M.
ZESPÓŁ
M
PKT
BR
1.SOKÓŁ WOLA
PODLESIANKA
IMIELIN
MIKOŁÓW
ISKRA
CIELMICE
SPARTA K-CE
ŁĄKA
PIAST BN
MYSŁOWICE
URANIA
LĘDZINY
STUDZIENICE
WYRY
MK KATOWICE
CHORZÓW
polecane serwisy
Facebook

Co by było gdyby….

Wielu kibiców Sokoła zadaje sobie to pytanie w kontekście utrzymania Wolan w klasie okręgowej… I z całą pewnością nie chodzi tutaj o rozegraną wiosnę, bo ta była bardzo udana. Chodzi oczywiście o rozegranie słabej jesieni, gdzie drużyna zdobyła zaledwie 9 punktów i zajmowała ostatnie miejsce w tabeli. Odbiło się to wielką “czkawką” na koniec sezonu, gdzie tych punktów zabrakło do upragnionego utrzymania. Jak wspomniałem wyżej wiosna była bardzo udana. Zdobyliśmy 21 punktów i do rozegrania został jeszcze ostatni mecz na wyjeździe z Podlesianką Katowice. Wyciągnąć wnioski jednak trzeba. Założyć  nowe zadania i cele zarówno Drużynie, Trenerowi i Zarządowi w ” nowej – starej ”  klasie rozgrywkowej, znajomej A klasie, gdzie swój awans Sokół świętował rok temu. Niestety trzeba powrócić,podjąć walkę w każdym meczu, podnieść się i wrócić do “OKRĘGÓWKI” silniejszym. Innego rozwiązania nie ma, bo Sokół Wola to klub z wielką tradycją, szanowany w lokalnym środowisku. Klub oparty na wychowankach, którzy z Juniorskiej drużyny wyrastają na świetnych zawodników, tak było też w tym roku. Swoje debiuty zaliczyli przecież m.in. Kędziora, Jażdżewski, Mercik czy też bohater meczu z Goczałkowicami – Wojciech Kołek. Młodzież, to wielka nadzieja Wolańskiej piłki, która w połączeniu z naszymi, doświadczonymi zawodnikami ogranymi w V lidze sprawi, że na pewno w A klasie powalczymy o najwyższe cele. Mamy świetnego Trenera – Marcina Berezę, który nie boi się stawiać na młodzież. Grająca dzisiaj  wysoko bo w III lidze  (zarówno Juniorzy jak i Trampkarze) młodzież daje nadzieję na najbliższą przyszłość  drużyny z Woli. Obecni zawodnicy również dali świadectwo na to, że potrafią walczyć i grać z zaangażowaniem na wysokim poziomie – przypomnijmy serię 7 meczów bez porażki…

Pozostaje poczekać na rundę jesienną z optymizmem, mimo spadku do A klasy wierzymy, że szybko wrócimy do miejsca, na które Sokół Wola zasługuje – to OKRĘGÓWKA!!!

Dziękujemy kibicom za wsparcie i doping w meczach, a także tym wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do wsparcia Sokoła. Bądźmy z drużyną ” NA DOBRE I NA ZŁE”

# Info od trenera Trampkarzy dla zawodników:

Treningi we wtorek o g. 18:30                            ( boisko ul. Różana) i czwartek o tej samej godzinie na Orliku. Ligowy mecz w poniedziałek 13.06. o g.18:00 na Różanej.