Zwycięstwo w sparingu

W słonecznie, niedzielne popołudnie nasza drużyna zmierzyła się w pierwszym meczu sparingowym rozegranym na sztucznej murawie w Łące z  Sokołem  Chrząstowice. Piłkarze z Woli odnieśli wysokie zwycięstwo – 7:0.

Od samego początku zarysowała się przewaga wolan, gołym okiem było widać różnicę jaka dzieli zespół grający na co dzień w lidze okręgowej od drużyny reprezentującej szczebel klasy B, choć ambicji i woli walki naszym przeciwnikom odmówić nie można. Już do połowy drużyna Sokoła Wola prowadziła 3:0, aczkolwiek trener Dariusz Grzesik mógł mieć uzasadnione pretensje do swoich graczy, przede wszystkim jeśli chodzi o skuteczność.

Po zmianie stron nasi piłkarze dołożyli kolejne 4 bramki i mecz zakończył się rezultatem 7:0. Cieszy wynik, martwi momentami skuteczność w wykańczaniu akcji pod bramką przeciwnika. Z drugiej strony mecz został solidnie “wybiegany”, cieszą również bramki zdobyte przez naszych juniorów.


Bramki: Przemysław Wyrobek ⚽️⚽️ / Piotr Bula ⚽️ / Tomasz Śmieja ⚽️ / Mateusz Lendzion ⚽️ / Klaudiusz Grabolus ⚽️ / Zawodnik Testowany ⚽️


Grali: Kwaśniewski, Kołek, Niesyto, Kula, Jucha, Wyrobek, Kubeczko, Bula, Porczyński, Lendzion, Śmieja, Pala, Grabolus, Pukas, Zawodnik Testowany


Galeria z meczu: https://sokolwola.pl/zdjecia/

Zawodnikom z Chrząstowic dziękujemy za ambitną walkę i życzymy powodzenie w rundzie wiosennej. Przed naszymi piłkarzami kolejny tydzień przygotowań, a w najbliższy weekend zaplanowany jest następny mecz sparingowy.