Zapowiedź piłkarskiej soboty (19.09)

Wyjazdowa sobota czeka nasze wszystkie drużyny. Seniorzy udadzą się do Lędziny do aktualnego wicelidera ligi. Natomiast drużyny młodzieżowe czekają wyjazdy do Pszczyny i Rudołtowic.


Klasa Okręgowa “Zina” Grupa V-II
MKS Lędziny- LKS SOKÓŁ WOLA

19.09.2020 godz. 12:00
ul. Stadionowa 1, Lędziny

W ramach 9 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem MKS Lędziny, który w ubiegłej kolejce przegrał swój domowy mecz w stosunku 0:1 z Pasjonatem Dankowice. Przypomnijmy nasza drużyna przegrała 1:6 z Pionierem Pisarzowice. Drużyna Lędzin po 9 kolejkach ze zdobyczą 21 punktów
(7 wygranych, 2 porażki ) plasuje się na 2 miejscu w ligowej tabeli grupy 2. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą
4 punktów po 9 kolejkach(1 wygrana, 1 remis, 7 porażek) plasuje się na 9 miejscu ligowej tabeli. W pierwszej kolejce tego sezonu ulegliśmy dość gładko 1:9 z drużyną MKSu Lędziny (Br. T.Śmieja). Jak będzie tym razem o tym przekonamy się w najbliższą sobotę.


IV Liga Okręgowa Trampkarz Starszy C1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – LKS SOKÓŁ WOLA
19.09.2020 godz. 11:00
ul. Wolności 92, Rudołtowice

W czwartej kolejce  IV Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu wyjazdowym zespół LKS Rudołtowice-Ćwkilice, który w pierwszym pewnie pokonaliśmy 6:0. Jak będzie tym razem dowiemy się już w sobotę.


III Liga Wojewódzka Liga Młodzik  D1
Iskra Pszczyna – LKS SOKÓŁ WOLA
19.09.2020 godz. 09:00
ul. “Piast” Kazimierza Wielkiego  5 ,Pszczyna

W czwartej kolejce III Ligi drużyna młodzików, podejmie na wyjeździe pszczyńską Iskrę, które zajmuje aktualnie 4 miejsce w tabeli (4 pkt) mając jedno zaległe spotkanie z GLKS Wilkowice. Przypomnijmy nasza drużyna pokonała po zaciętym meczu 2:0 Trójkę Czechowice-Dziedzice.