Zapowiedź weekendu Sokoła (29.05-31.05)

Ciekawie zapowiada się piłkarski weekend Naszych drużyn. Seniorzy powalczą o przełamanie się w meczach domowych. Młodziki zmierzą się w meczu na szczycie z Wilkowicami. Natomiast trampkarzy czeka mecz domowy z APN GKS Tychy.


Klasa Okręgowa “Zina” Grupa V-“Spadkowa”
LKS SOKÓŁ WOLA – BKS STAL Bielsko-Biała

29.05.2021 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W ramach 7 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu domowym z zespołem BKSu Bielsko-Biała,  który w ubiegłej kolejce przegrała z Ogrodnikiem Cielmice 0:1. Przypomnijmy nasza drużyna przegrała z Zetką Tychy 2:4. W pierwszy meczu pomiędzy BKSem a Sokołem, lepszy okazał się Sokół wygrywając na “Górce” 1:0 po bramce Bartłomieja Więckowskiego. Drużyna BKSu po 14 kolejkach ze zdobyczą 24 punktów
(7 wygranych, 3 remisy,4 porażki) plasuje się na 3 miejscu w ligowej tabeli grupy spadkowej. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 19 punktów po 15 kolejkach(6 wygranych, 1 remis, 8 porażek) plasuje się na 8 miejscu ligowej tabeli.

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,stadiony piłkarskie mogą być zapełnione w 25% co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max.105 widzów. W przerwie meczu losowanie nagród, udział w losowaniu bierze każdy zakupiony bilet w cenie 5 zł. Zapraszamy na Pszczyńska 7!!!


III Liga Wojewódzka Trampkarz Starszy C1
LKS SOKÓŁ WOLA – APN GKS Tychy
29.05.2021 godz. 10:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W siódmej kolejce III Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu domowym zespół APN GKS Tychy. W pierwszym meczu Nasi trampkarze musieli uznać wyższość rywali z Tychów w stosunku 7:0.
W ostatniej kolejce nasz rywal przegrał 0:3 z GKS Pniówkiem Pawłowice i zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli. Natomiast trampkarze Sokoła przegrali w meczu wyjazdowym z Łąka 9:2 i zajmują aktualnie 6 miejsce
w ligowej tabeli.   

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,stadiony piłkarskie mogą być zapełnione w 25% co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max.105 widzów. Zapraszamy na Pszczyńska 7!!!


III Liga Wojewódzka Młodzik  D1
LKS SOKÓŁ WOLA – GLKS Wilkowice
31.05.2021 godz. 17:30
ul. Pszczyńska 7, Wola

W siódmej kolejce III Ligi drużyna młodzików, podejmie w meczu domowym GLKS Wilkowice, które zajmuje aktualnie 1 miejsce w tabeli (10 pkt). W pierwszy meczu pomiędzy tymi drużynami padł remis 2:2 .W ostatniej kolejce drużyna z Wilkowic wygrała 4:3 z BBTS Podbeskidzie. Natomiast Nasze młodziki w ostatniej kolejce doznali pierwszej porażka 6:1 z Drzewiarzem Jasienica. Młode “Sokoły” zajmują aktualnie
2 miejsce w ligowej tabeli (7pkt). 

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,stadiony piłkarskie mogą być zapełnione w 25% co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max.105 widzów. Zapraszamy na Pszczyńska 7!!!