post

Terminarze drużyn młodzieżowych [Runda Wiosenna]

W rundzie wiosennej 2021/2022 do rozgrywek zostały zgłoszone dwie drużyny – Juniorzy Młodsi oraz Trampkarze Młodsi.


Drużyny swoje domowe mecze będą rozgrywać na stadionie przy ul. Pszczyńskiej 7. Drużynę trampkarzy
w III lidze – roczniki 2008/2009 prowadzić będzie Damian Odrobiński. W okresie przygotowawczym rozegrano jeden sparing z drużyną JUWE Jaroszowice zakończony wynikiem 3:4.
Drużynę juniorów w IV lidze – rocznik 2005/06/07/08 prowadzić będzie Rafał Kula. 
W okresie przygotowawczym rozegrano jeden sparing z drużyną Iskry Pszczyna zakończony wynikiem 0:3.
Wszystkich chętnych z roczników 2005-2009 zapraszamy na treningi!!!

TERMINARZ RUNDA WIOSENNA JUNIOR MŁODSZY B1
1.Kolejka 23.04.2022 godzina 11:15 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – Czapla Kryry
2.Kolejka 30.04.2022 godzina 11:15 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Łąka
3.Kolejka 07.05.2022  godzina 11:00
LKS Frydek – LKS SOKÓŁ WOLA
4.Kolejka 14.05.2022 godzina 11:15 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Brzeźce
5.Kolejka 21.05.2022 
Czułowianka Tychy – LKS SOKÓŁ WOLA
6.Kolejka 28.05.2022 godzina 11:15 [Pszczyńska 7, Stadion] 
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Studzienice 
7.Kolejka 04.06.2022 
Siódemka Tychy – LKS SOKÓŁ WOLA


TERMINARZ RUNDA WIOSENNA TRAMPKARZ MŁODSZY C2
1.Kolejka 02.04.2022- godzina 13:30 
Siódemka Tychy – LKS SOKÓŁ WOLA
2.Kolejka 08.04.2022 godzina 17:00  [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – Unia Bieruń Stary
3.Kolejka 24.04.2021 godzina 09:00
PAUZA
4.Kolejka 30.04.2022 godzina 09:00
Iskra Pszczyna – LKS SOKÓŁ WOLA
5.Kolejka 06.05.2022 godzina 17:00  [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – BBTS Podbeskidzie
6.Kolejka 13.05.2022 godzina 17:00  [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – Siódemka Tychy
7.Kolejka 21.05.2022 godzina 09:00 
Unia Bieruń Stary – LKS SOKÓŁ WOLA
8.Kolejka 27.05.2022 godzina 17:00  
PAUZA
9.Kolejka 03.06.2022 godzina 17:00  [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – Iskra Pszczyna 
10.Kolejka 11.06.2022 godzina 09:00 
BBTS Podbeskidzie – LKS SOKÓŁ WOLA

O wszystkich zmianach terminów spotkań  będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony www oraz FB.

post

Podsumowanie piłkarskiej soboty (26.03)

Zdobywamy pierwszy punkt w rundzie wiosennej.


Future Sport Klasa A
Leśnik Kobiór – LKS SOKÓŁ WOLA 2:2 (1:0)

26.03.2022 godz. 16:00
ul. Centralna 117, Kobiór

1:0 – Karol Jakubczyk,5 min
1:1 – Mateusz Lendzion,48 min.
1:2 – Karol Jakubczyk,51 min.
2:2 – Jakub Jucha,75 min.

Skład LKS Sokół Wola:
R.Rozmus- M.Janosz,T.Porczyński,D.Nowok, F.Matyasik(61’min Sz.Pukas), A.Wróbel,F.Niesyto
– J.Jucha ,B.Koczy (80’min J.Kubeczko)- M.Lendzion (55’min P.Żakieta),K.Szwajca (90’min M.Germanek)
Rez: 

WIDEO:

Pozostałe mecze 18 kolejki:
Czapla Kryry – Unia Bieruń Stary 0:1
Znicz Jankowice – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2:2
LKS Brzeźce – GKS Krupiński Suszec 3:0
LKS Woszczyce – LKS Studzionka 1:3
Polonia Międzyrzecze – LKS Gardawice 0:1
Stal Chełm Śląski – Siódemka Tychy 2:0
LKS II Goczałkowice Zdrój – LKS Frydek 5:0

post

Zapowiedź piłkarskiej soboty (26.03)

W najbliższą sobotę seniorzy powalczą o punkty w Kobiórze.


Future Sport Klasa A
Leśnik Kobiór – LKS SOKÓŁ WOLA

26.03.2022 godz. 16:00
ul. Centralna 117, Kobiór

W ramach 18 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem Leśnika Kobiór, który w ubiegłej kolejce wygrał z Unią Bieruń Stary 2:1. Przypomnijmy Nasza drużyna przegrała z Zniczem Jankowice 1:3.W pierwszy meczu pomiędzy tymi drużynami padł bezbramkowy remis. Drużyna Leśnika po 16 kolejkach ze zdobyczą 24 punktów (7 wygranych, 3 remisy,6 porażek) plasuje się na 7 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 28 punktów po 17 kolejkach(9 wygranych, 1 remis, 7 porażek) plasuje się na 5 miejscu ligowej tabeli. 

Ostatnie ligowe mecze z Leśnikiem:
Klasa Okręgowa sezon 2008/2009 
Kolejka 8 (14.09.08)
Leśnik Kobiór – SOKÓŁ WOLA 3:0
Kolejka 12 (26.04.09)
SOKÓŁ WOLA – Leśnik Kobiór 1:1 (bramka – Tomasz Tomanek)
Klasa Okręgowa sezon 2009/2010
Kolejka 8 (26.09.09)
SOKÓŁ WOLA – Leśnik Kobiór 1:1 (bramka – Adam Wolak)
Kolejka 20 (08.05.10)
Leśnik Kobiór – SOKÓŁ WOLA 1:2 (bramki – Dawid Nycz )
Klasa Okręgowa sezon 2010/2011
Kolejka 8 (25.09.10)
Leśnik Kobiór – SOKÓŁ WOLA 1:3 (bramki – Kamil Szwajca, 2-samobójcze)
Kolejka 23 (07.05.11)
SOKÓŁ WOLA – Leśnik Kobiór 2:0 (bramki – Tomasz Pałka, Rafał Pawłowicz)
Klasa A  sezon 2014/2015
Kolejka 2 (16.08.14)
SOKÓŁ WOLA – Leśnik Kobiór 2:4 (bramki – Rafał Kula x2)
Kolejka 21 (06.05.10)
Leśnik Kobiór – SOKÓŁ WOLA 2:4 (bramki – Bartłomiej Więckowski x2, Łukasz Pyrlik, Karol Kudyba)
Klasa A  sezon 2021/2012
Kolejka 3 (28.08.21)
SOKÓŁ WOLA – Leśnik Kobiór 0:0 

Ostatnie pucharowe mecze z Leśnikiem:

Puchar Polski 2002/2003 – II runda
Leśnik Kobiór – Sokół Wola 2:5
Puchar Polski 2007/2008 – 1/16 finału
Leśnik Kobiór – Sokół Wola 2:2 k.4:2
Puchar Polski 2009/2010 – 1/2 finału
Sokół Wola – Leśnik Kobiór* 2:2 k.3:4
Bramki: Sławomir Odrobiński, Krzysztof Kwapień
*Leśnik w tej edycji wygrał Puchar
Puchar Polski 2020/2021 – I runda
Leśnik Kobiór – Sokół Wola 2:3
Bramki: Jakub Jucha x2 , Bartłomiej Więckowski
 

Pozostałe mecze 18 kolejki:
Czapla Kryry – Unia Bieruń Stary 
Znicz Jankowice – LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Brzeźce – GKS Krupiński Suszec
LKS Woszczyce – LKS Studzionka
Polonia Międzyrzecze – LKS Gardawice 
Stal Chełm Śląski – Siódemka Tychy
LKS II Goczałkowice Zdrój – LKS Frydek 

post

NABÓR DO DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH WIOSNA

UWAGA UWAGA⚽⚽⚽

 

Nie zapominamy o młodych zawodnikach👦👧 dlatego ogłaszamy
NABÓR DO GRUP MŁODZIEŻOWYCH LKS Sokół Wola:
✅JUNIOR MŁODSZY(roczniki 2005/2006/2007)
✅TRAMPKARZ MŁODSZY(roczniki 2008/2009)
✅MŁODZIK STARSZY(rocznik 2009)
 
👉LKS Sokół Wola zaprasza nowych zawodników z roczników od 2005 do 2008 na pierwszy otwarty trening,
który odbędzie się 23.03.2022(środa) o godzinie 18:00 na kompleksie Orlik ul. Pszczyńskiej 9, Wola.🏆🏅🥇
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
 

Kontakt:

💻Wiadomość po przez stronę FB

💻Email: sokolwola1954@gmail.com

post

Podsumowanie piłkarskiej soboty (19.03)

Niestety pierwsza domowa porażka na wiosnę stała się faktem.


Future Sport Klasa A
LKS SOKÓŁ WOLA – Znicz Jankowice 1:3 (1:1)

19.03.2022 godz. 15:30
ul. Pszczyńska 7, Wola

1:0 – Piotr Kwaśniewski,6 min
1:1 – M.Adamus, min.
1:2 – M.Pustelnik, min.
1:3 – K.Bałuch, min.
31 minucie – karnego nie wykorzystała drużyna gości ( Radosław Rozmus obronił karnego)

Skład LKS Sokół Wola:
R.Rozmus- M.Janosz,T.Porczyński, A.Sosna, F.Matyasik, R.Żyła,M.Lendzion-
D.Kaczmarczyk (70’min P.Żakieta), J.Szmidt (87’min J.Kubeczko),P.Kwaśniewski (46’min F.Niesyto),J.Jeleń (46min K.Szwajca)
Rez: M.Germanek

WIDEO:

Pozostałe mecze 17 kolejki:
LKS Frydek
– Czapla Kryry 4:2
Siódemka Tychy – LKS II Goczałkowice-Zdrój 1:6
LKS Gardawice – Stal Chełm Śląski 0:1
LKS Studzionka  – Polonia Międzyrzecze 3:0
Krupiński Suszec – LKS Woszczyce 0:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – LKS Brzeźce 5:0
Unia Bieruń Stary – Leśnik Kobiór 1:2

post

Zapowiedź piłkarskiej soboty (19.03)

Seniorów w drugiej kolejce czeka domowe spotkanie z Jankowicami.


Future Sport Klasa A
LKS SOKÓŁ WOLA – Znicz Jankowice

19.03.2022 godz. 15:30
ul. Pszczyńska 7, Wola

W ramach 17 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu domowym z zespołem Znicza Jankowice, który w ubiegłej kolejce wygrał z Unią Bieruń Stary 3:0 .Przypomnijmy Nasza drużyna przegrała z LKSem Brzeźce 1:3. W pierwszy meczu pomiędzy tymi drużynami lepszy okazał się Sokół wygrywając 2:1 (bramki. A.Sosna ). Drużyna Jankowic po 15 kolejkach ze zdobyczą 16 punktów (5 wygranych,1 remis,9 porażek) plasuje się na 15 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 28 punktów po 16 kolejkach(9 wygranych, 1 remis, 6 porażki) plasuje się na 4 miejscu ligowej tabeli.
W przerwie meczu tradycyjne losowanie nagród.
ZAPRASZAMY NA PSZCZYŃSKĄ 7!!!

Pozostałe mecze 17 kolejki:
LKS Frydek – Czapla Kryry  
Siódemka Tychy – LKS II Goczałkowice-Zdrój
LKS Gardawice – Stal Chełm Śląski
LKS Studzionka  – Polonia Międzyrzecze
Krupiński Suszec – LKS Woszczyce
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – LKS Brzeźce 
Unia Bieruń Stary – Leśnik Kobiór

post

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SKACIE 2021 – wyniki

Najlepszym zawodnikiem z Gminy Miedźna był Piotr Stalmach
z LKS Sokół Wola.


Otrzymał on z rąk Wójta Gminy Miedźna specjalny Puchar🏆.
Gratulujemy👏

WYNIKI ZAWODNIKÓW SOKOŁA:
8.miejsce – Stalmach Piotr pkt. 6256
25.miejsce – Stawowy Bogdan pkt. 5806
38.miejsce – Klenczar Stanisław pkt. 5633
44.miejsce – Rozmus Eugeniusz  pkt. 5551
69.miejsce – Buczkowski Czesław pkt. 5257
99.miejsce – Kubeczko Błażej pkt. 3828
101.miejsce – Noras Wiktor pkt. 4813
146.miejsce – Morkisz Janusz pkt. 4263
167.miejsce – Morkisz Eugeniusz pkt. 3959
179.miejsce – Foryś Wacław pkt. 3740

Gratulujemy 

post

Nieudana inauguracja wiosny

Seniorzy wracają z pierwszego meczu wiosennego bez punktów.


Future Sport Klasa A
LKS Brzeźce – LKS SOKÓŁ WOLA 3:1 (0:0)

12.03.2022 godz. 15:30
ul. Ofiar Faszyzmu , Brzeźce

1:0 – P.Sleziona,73 min
1:1 – Adrian Sosna,76 min.
2:1 – P.Gołeczka,84 min.
3:1 – T.Gwiazda,90+1 min.

Skład LKS Sokół Wola:
R.Rozmus- M.Janosz, F.Niesyto, T.Porczyński, A.Sosna, F.Matyasik-
A.Wróbel, Sz.Pukas, P.Żakieta (34’min D.Nowok) (80min P.Kwaśniewski), R.Żyła,J.Jeleń
Rez: J.Kubeczko

Pozostałe mecze 16 kolejki:
Czapla Kryry – Leśnik Kobiór 1:4
Znicz Jankowice – Unia Bieruń Stary 3:0
LKS Woszczyce – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 6:3
Stal Chełm Śląski – LKS Studzionka 0:0
LKS II Goczałkowice-Zdrój – LKS Gardawice 4:2
LKS Frydek – Siódemka Tychy 0:2
Polonia Międzyrzecze – Krupiński Suszec 3:0

post

Wyjazdowa inauguracja rundy wiosennej

Drużyna Seniorów rozpocznie rundę wiosenną od wyjazdu do Brzeźc. 


Future Sport Klasa A
LKS Brzeźce – LKS SOKÓŁ WOLA

12.03.2022 godz. 15:30
ul. Ofiar Faszyzmu , Brzeźce

W ramach 16 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem LKS Brzeźce. Przypomnijmy w pierwszy meczu pomiędzy tymi drużynami lepszy okazał się Sokół wygrywając 3:2 ( bramki. N.Madeja x2 , K.Kudyba). Drużyna Brzeźc po 15 kolejkach ze zdobyczą 5 punktów 1 wygrana,
2 remisy,12 porażek) plasuje się na 16 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 28 punktów po 15 kolejkach(9 wygranych, 1 remis, 5 porażki) plasuje się na 4 miejscu ligowej tabeli.

WIDEO – Mecz z rundy jesiennej :

Pozostałe mecze 16 kolejki:
Czapla Kryry – Leśnik Kobiór
Znicz Jankowice – Unia Bieruń Stary
LKS Woszczyce – LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Stal Chełm Śląski – LKS Studzionka
LKS II Goczałkowice-Zdrój – LKS Gardawice
LKS Frydek – Siódemka Tychy
Polonia Międzyrzecze – Krupiński Suszec

post

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SKACIE 2021

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SKACIE ZA ROK 2022


Nie samą piłką człowiek żyje⚽, dziś rozpoczynają się
Indywidualne Mistrzostwa Polski w Skacie w Gilowicach🇵🇱🏆.
Trzymamy kciuki i życzymy dobrej karty zawodnikom

SOKOŁA – SEKCJI SKATOWEJ🃏✅🏆

 

źródło grafiki: Urząd Gminy Miedźna