Maroszek – Jucha, Niesyto Filip (46′ Kudyba Kacper), Madeja, Sosna, Kula, Janosz (57′ Opołka), Ryszka (80′ Niesyto Miłosz), Porczyński, Szmidt, Czempas
Rez: Kołek, Kubeczko, Kasprzycki

Żółte kartki: Szmidt, Porczyński
Obsada sędziowska: Konieczny Dawid – Kalinowski Rafał, Ulman Rafał
Widzów: 70

Niestety wyjazdowa potyczka w Bojszowach nie przyniosła nam zdobyczy punktowej. Gospodarze bramkę zdobyli po kombinacyjnej akcji tuż przed naszym polem karnym, którą wykończył strzałem w długi róg wbiegający z boku w 16-tkę Nikodem Honc. Bardziej niż wynik martwi jednak kontuzja Adama Ryszki (złamanie), który po minięciu rywala został przez niego brutalnie powalony na ziemię co sprawia, że już go nie zobaczymy w tej rundzie. Naszemu zawodnikowi życzymy powrotu do zdrowia !!
W innych meczach wysoko przegrywają drużyny zdegradowanego już do Klasy B Leśnika oraz walczącego jeszcze o utrzymanie ligowego bytu LKS-u Studzenice. Ciekawie natomiast wygląda sytuacja na czele tabeli, gdzie Krupińskiemu Suszec depczą po piętach ekipy z Łąki oraz Wyr. Póki co wszystkie te drużyny wygrały swoje spotkania w ramach 26 kolejki, ale finisz rozgrywek zapowiada się nadzwyczaj ciekawie.

IV liga okręgowa C1 Trampkarz “C1/C2” Grupa 1
SOKÓŁ WOLA – KS Unia Bieruń Stary 5:4 (3:1)
18.05.2024, godz. 10:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

Bramki: Kacper Maląg-Wolnicki x2, Mikołaj Larysz, Mikołaj Piwoń, Sebastian Purszke

Do przerwy podopieczni trenera Wojciech Opołki prowadzili 3:1 i kiedy podwyższyli w 50 minucie wynik nikt nie spodziewał się emocji jakie zafundowały obie ekipy w końcówce spotkania. Goście w odstępie kilku minut zbliżyli się na zaledwie jedną bramkę do Sokolików (4:3 w 55 minucie). Na szczęście wolanie odpowiedzieli po niespełna minucie kolejnym golem, aczkolwiek w końcówce spotkania ambitni bierunianie raz jeszcze umieścili piłkę w naszej bramce. Mecz trzymał w napięciu do ostatnich sekund, ale komplet punków pozostał przy P7. Obu drużynom gratulujemy dobrego i zaciętego widowiska !!