Zapowiedź piłkarskiej niedzieli Sokoła (04.09)

Seniorzy kontynuują serie meczów wyjazdów, tym razem udadzą się do beniaminka z Wyr. Zespół juniorów czeka inauguracja rundy w Wiśle Wielkiej.


Klasa A
Fortuna Wyry – LKS SOKÓŁ WOLA
04.09.2022 godz. 17:00
ul. Józefa Markiela 46, Wyry

W ramach 5 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem Fortuny Wyry, który w ubiegłej kolejce zremisował 1:1 z tyską Siódemką. Przypomnijmy Nasza drużyna wygrała z Frydkiem 3:0. Drużyna Wyry po 4 kolejkach ze zdobyczą 4 punktów plasuje się na 11 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 6 punktów po 4 kolejkach plasuje się na 7 miejscu ligowej tabeli.

Ostatnie ligowe mecze z Fortuną Wyry:
Klasa A sezon 2014/2015
Kolejka 13 (25.10.14)
SOKÓŁ WOLA – Fortuna Wyry 1:1 (bramka – Mateusz Pelikański)
Kolejka 28 (06.06.15)
Fortuna Wyry – SOKÓŁ WOLA 2:5 (bramki – Dawid Hamerla x2, Łukasz Pyrlik, Rafał Kula, Sławomir Odrobiński)
Klasa A sezon 2016/2017
Kolejka 6 (18.09.16)
SOKÓŁ WOLA – Fortuna Wyry 4:1 (bramki – Grzegorz Kuźnik x2, Kacper Kudyba, Dawid Hamerla)
Kolejka 21 (03.05.17)
Fortuna Wyry – SOKÓŁ WOLA 1:1 (bramka – Grzegorz Kuźnik)
Klasa Okręgowa sezon 2018/2019
Kolejka 9 (29.09.18)
SOKÓŁ WOLA – Fortuna Wyry 1:2 (bramka – Mariusz Jarnot)
Kolejka 24 (05.05.19)
Fortuna Wyry – SOKÓŁ WOLA 0:0

Bilans: 2 wygrane – 3 remisy – 1 porażka  bramki-12:7

Pozostałe mecze 5 kolejki:
Leśnik Kobiór – Siódemka Tychy
Stal Chełm Śląski – LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Czapla Kryry – Unia Bieruń Stary
GKS Krupiński Suszec – Ogrodnik Cielmice
LKS Gardawice – BAP Piast Bieruń
LKS Studzionka – LKS Woszczyce
LKS Frydek – Znicz Jankowice


IV Liga Okręgowa Junior Młodszy B1
LKS Wisła Wielka – LKS SOKÓŁ WOLA
04.09.2022 godz. 13:00
ul. Mleczna , Wisła Wielka


Odpadamy z Pucharu Polski (31.08)

Po fatalnej drugiej połowie, przegrywamy derby i kończymy swoją przygodę z Pucharem na II rundzie.


II runda Pucharu Polski Podokręgu Tychy 2022/2023
AKS Nadwiślan Góra – LKS SOKÓŁ WOLA 2:1 (0:1)
31.08.2022 godz. 17:00
ul. Rybacka 4, Góra
0:1 – Marcin Opołka,27min.
1:1 – K.Wrona,64min.
1:2 – B.Kostka,90+1min.

Żółte Kartki:
Porczyński,Jeleń,Kubeczko,Nowok

Skład LKS Sokół Wola:
W.Kołek – M.Gruszka, A.Sosna, M.Janosz (11’min F.Niesyto), A.Wróbel, R.Kula (46’min T.Porczyński)- N.Tomala,D.Nowok, P.Żakieta (53’min Kac.Kudyba), J.Kubeczko(65’min J.Jeleń),M.Opołka(57′ J.Szmidt)  
Rez: R.Rozmus

Pozostałe mecze II rundy:
Leśnik Kobiór – MKS Lędziny 2:4
GTS Bojszowy – Polonia Łaziska Górne 0:2
GKS Krupiński Suszec – LKS Wisła Wielka 2:1
LKS II Goczałkowice-Zdrój – KP GKS II Tychy 2:6
LKS Łąka – GKS Pniówek Pawłowice 1:11
Fortuna Wyry – Iskra Pszczyna
Czułowianka Tychy – LKS Goczałkowice-Zdrój

#PucharTysiacaDruzyn

Pucharowa Środa Sokoła (31.08)

W najbliższą środę w ramach II rundy Pucharu Polski Podokręgu Tychy zmierzymy się w meczu wyjazdowym z b-klasowym AKSem Nadwiślanem Góra.


Zespół Nadwiślana w pierwszej rundzie wygrał walkowerem z LKS II Gardawice 3:0. Przypomnijmy Nasza drużyna w I rundzie wygrała z rezerwami Pniówka Pawłowice 4:0.

II runda Pucharu Polski Podokręgu Tychy 2022/2023
AKS Nadwiślan Góra – SOKÓŁ WOLA godzina 17:00 [Rybacka 4, Góra]

Pozostałe mecze II rundy:
Leśnik Kobiór – MKS Lędziny
GTS Bojszowy – Polonia Łaziska Górne
GKS Krupiński Suszec – LKS Wisła Wielka
LKS II Goczałkowice-Zdrój – KP GKS II Tychy
LKS Łąka – GKS Pniówek Pawłowice
Fortuna Wyry – Iskra Pszczyna
Czułowianka Tychy – LKS Goczałkowice-Zdrój

#PucharTysiacaDruzyn

Terminarze drużyn młodzieżowych [Runda Jesienna 2022/2023]

W rundzie wiosennej 2022/2023 do rozgrywek zostały zgłoszone dwie drużyny – Juniorzy Młodsi oraz Trampkarze Młodsi.


Drużyny swoje domowe mecze będą rozgrywać na stadionie przy ul. Pszczyńskiej 7.
Drużynę trampkarzy w IV lidze – roczniki 2009/10/11 prowadzić będzie Rafał Kula. 
Drużynę juniorów w IV lidze – rocznik 2006/07/08 prowadzić będzie Rafał Kula. 

Wszystkich chętnych z roczników 2006-2011 zapraszamy na treningi!!!

TERMINARZ RUNDA WIOSENNA JUNIOR MŁODSZY B1
1.Kolejka 04.09.2022 godzina 13:00

LKS Wisła Wielka – LKS SOKÓŁ WOLA
2.Kolejka 09.09.2022 godzina 17:00
Polonia Łaziska Górne- LKS SOKÓŁ WOLA
3.Kolejka 18.09.2022  godzina 09:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Łąka
4.Kolejka 24.09.2022 godzina 11:00
Leśnik KobiórLKS SOKÓŁ WOLA
5.Kolejka 01.10.2022 godzina 11:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – Siódemka Tychy
6.Kolejka 08.10.2022 godzina 11:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Wisła Wielka
7.Kolejka 15.10.2022 godzina 11:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – Polonia Łaziska Górne
8.Kolejka 24.10.2022 godzina 17:00  
LKS Łąka – LKS SOKÓŁ WOLA
9.Kolejka 29.10.2022 godzina 11:00  [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – Leśnik Kobiór
10.Kolejka 06.11.2022 godzina 15:00 
Siódemka Tychy – LKS SOKÓŁ WOLA


TERMINARZ RUNDA WIOSENNA TRAMPKARZ MŁODSZY C2
1.Kolejka 28.09.2022- godzina 19:30 

UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice – LKS SOKÓŁ WOLA
2.Kolejka 08.09.2022 godzina 18:00
Iskra II Pszczyna – LKS SOKÓŁ WOLA
3.Kolejka 18.09.2022 godzina 11:45  [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – Grom Świerczyniec
4.Kolejka 24.09.2022 godzina 10:00
KP GKS II Tychy – LKS SOKÓŁ WOLA
5.Kolejka 02.10.2022 godzina 10:00  [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – APN SMS Tychy
6.Kolejka 08.10.2022 godzina 10:00
Czułowianka Tychy- LKS SOKÓŁ WOLA
7.Kolejka 16.10.2022 godzina 10:00  [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – AKS Nadwiślan Góra
8.Kolejka 23.10.2022 godzina 09:00  
GKS Pniówek Pawłowice – LKS SOKÓŁ WOLA
9.Kolejka 30.10.2022 godzina 10:00  [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – Siódemka Tychy

O wszystkich zmianach terminów spotkań  będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony www oraz FB.

Podsumowanie Derbowej Soboty Sokoła (27.08)

Derby Gminy Miedźna dla Sokoła!!!


Klasa A
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Frydek 3:0 (2:0)
27.08.2022 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7, Wola
1:0 – Jakub Szmidt,30min.
2:0 – Kacper Kudyba,35min.
3:0 – Kacper Kudyba,69min.

Żółte Kartki:
Porczyński,Szmidt

Skład LKS Sokół Wola:
W.Kołek(75’min R.Rozmus) – M.Gruszka(46’min M.Janosz), A.Sosna(88’min J.Kubeczko), F.Niesyto, Sz.Pukas(46’min A.Wróbel), R.Kula-T.Porczyński, J.Szmidt, N.Tomala(60’min D.Hamerla ),Kac.Kudyba, Kar.Kudyba(60’min M.Opołka)  
Rez: J.Jeleń

Pozostałe mecze 4 kolejki:
LKS Woszczyce
– Krupiński Suszec 9:1
Ogrodnik Cielmice – LKS Gardawice 1:4
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – Czapla Kryry 4:2
Unia Bieruń Stary – Leśnik Kobiór 0:0
Siódemka Tychy – Fortuna Wyry 1:1
Znicz Jankowice – LKS Studzionka 2:5
BAP Piast Bieruń – Stal Chełm Śląski 1:1

WIDEO:

Derbowa Sobota Sokoła (27.08)

Sobota to czas Derbów Gminy Miedźna.


Klasa A
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Frydek

27.08.2022 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W ramach 4 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu derbowym z zespołem LKSu Frydek, który
w ubiegłej kolejce przegrał 2:3 z Fortuną Wyry. Przypomnijmy Nasza drużyna przegrała ze LKS Studzionka 0:5. Drużyna Frydka po 3 kolejkach ze zdobyczą 3 punktów(1 wygrana, 0 remis, 2 porażki) plasuje się na 12 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 3 punktów po 3 kolejkach(1 wygrana, 0 remis, 2 porażki) plasuje się na 11 miejscu ligowej tabeli. 
W przerwie meczu tradycyjne losowanie nagród od Naszych sponsorów.
ZAPRASZAMY NA PSZCZYŃSKĄ 7!!!

Ostatnie ligowe mecze z LKS Frydek:
Klasa A sezon 2016/2017
Kolejka 15 (20.11.16)
LKS Frydek – SOKÓŁ WOLA 4:3 (bramki – Michał Pochopień x2, Kacper Kudyba) —> Materiał Wideo
Kolejka 30 (24.06.17)
SOKÓŁ WOLA – LKS Frydek 4:1 (bramki – Grzegorz Kuźnik, Michał Pochopień, Mariusz Jarnot, Jakub Jażdżewski)—> Materiał Wideo
Klasa A sezon 2021/2022
Kolejka 11 (17.10.21)
LKS Frydek – SOKÓŁ WOLA 2:4 (bramki – Tobiasz Kubeczko, Kacper Kudyba, Adrian Sosna,Arkadiusz Wróbel)—> Materiał Wideo
Kolejka 26 (18.05.22)
SOKÓŁ WOLA – LKS Frydek 0:2

Bilans: 2 wygrane – 0 remisów – 2 porażki bramki-11:8

Pozostałe mecze 4 kolejki:
LKS Woszczyce – Krupiński Suszec
Ogrodnik Cielmice – LKS Gardawice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – Czapla Kryry
Unia Bieruń Stary – Leśnik Kobiór
Siódemka Tychy – Fortuna Wyry
Znicz Jankowice – LKS Studzionka
BAP Piast Bieruń – Stal Chełm Śląski

Podsumowanie piłkarskiej środy Sokoła (24.08)

Niestety wracamy ze Studzionki bez punktów i z bagażem pięciu bramek.


Klasa A
LKS Studzionka – LKS SOKÓŁ WOLA 5:0 (3:0)
24.08.2022 godz. 17:30
ul. Karola Miarki 6, Studzionka
1:0 – K.Szweda,7min.
2:0 – K.Szweda,22min.
3:0 – K.Gołka,45min.
4:0 – K.Szweda,64min.
5:0 – M.Nycz,90+2min.

Żółte Kartki:
Niesyto, Kac.Kudyba, Szmidt

Skład LKS Sokół Wola:
W.Kołek – M.Janosz, A.Sosna, F.Niesyto,Sz.Pukas(46’min P.Żakieta),A.Wróbel
M.Gruszka-T.Porczyński, J.Szmidt, T.Śmieja(65’min N.Tomala), Kac.Kudyba  
Rez: R.Rozmus, J.Kubeczko,D.Nowok,J,Jeleń

Pozostałe mecze 3 kolejki:
Unia Bieruń Stary – Siódemka Tychy 0:3
Leśnik Kobiór – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 6:1
Czapla Kryry – BAP Piast Bieruń 0:9
Stal Chełm Śląski – Ogrodnik Cielmice 0:0
LKS Gardawice – LKS Woszczyce 1:1
GKS Krupiński Suszec – Znicz Jankowice 4:1
LKS Frydek – Fortuna Wyry 2:3

Zapowiedź piłkarskiej środy Sokoła (24.08)

W najbliższą środę Sokoła czeka wyjazd na trudny teren do Studzionki.


Klasa A
LKS Studzionka – LKS SOKÓŁ WOLA
24.08.2022 godz. 17:30
ul. Karola Miarki 6, Studzionka

W ramach 3 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem LKSu Studzionka, który w ubiegłej kolejce wygrał z Fortuną Wyry 2:1.Przypomnijmy Nasza drużyna wygrała z Krupińskim Suszec 1:0. Drużyna Studzionki po 2 kolejkach ze zdobyczą 3 punktów plasuje się na 11 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 3 punktów po 2 kolejkach plasuje się na 5 miejscu ligowej tabeli.

Ostatnie ligowe mecze z LKS Studzionka:
Klasa A sezon 2004/2005
Kolejka 8 (25.09.04)
SOKÓŁ WOLA – LKS Studzionka 4:3 (bramki – Krzysztof Mijalski, Mirosław Madeja, Krzysztof Kwapień,Marek Bajon)
Kolejka 9 (08.05.05)
LKS Studzionka – SOKÓŁ WOLA 2:2 (bramki – Adam Honc, Mirosław Madeja)
Klasa Okręgowa sezon 2012/2013
Kolejka 8 (08.09.12)
SOKÓŁ WOLA – LKS Studzionka 5:1 (bramki – Bartłomiej Więckowski x4, Mariusz Jarnot)
Kolejka 21 (11.05.13)
LKS Studzionka – SOKÓŁ WOLA 1:4 (bramki – Bartłomiej Więckowski x3, Dawid Nycz)
Klasa Okręgowa sezon 2013/2014
Kolejka 13 (26.10.13)
SOKÓŁ WOLA – LKS Studzionka 1:3 (bramka – Rafał Bednarczyk)
Kolejka 28 (01.06.14)
LKS Studzionka – SOKÓŁ WOLA 2:2 (bramki – Bartłomiej Więckowski, Rafał Bednarczyk)
Klasa A sezon 2014/2015
Kolejka 14 (02.11.14)
LKS Studzionka – SOKÓŁ WOLA 2:2 (bramki – Dawid Kaczmarczyk, Michał Pochopień)
Kolejka 29 (13.06.15)
SOKÓŁ WOLA – LKS Studzionka 4:1 (bramki – Łukasz Grabowiecki, Kacper Kudyba, Sławomir Odrobiński, Dawid Hamerla) 
—> Materiał Wideo
Klasa A sezon 2016/2017
Kolejka 11 (23.10.16)
SOKÓŁ WOLA – LKS Studzionka 3:0 (bramki – Grzegorz Kuźnik x2 , Piotr Bula)—>Materiał Wideo
Kolejka 26 (04.06.17)
LKS Studzionka – SOKÓŁ WOLA 0:2 (bramki – Dawid Hamerla, Jakub Faruga)
Klasa A sezon 2021/2022
Kolejka 8 (25.09.21)
SOKÓŁ WOLA – LKS Studzionka 1:2 (bramki – Jakub Szmidt)
Kolejka 23 (01.05.22)
LKS Studzionka – SOKÓŁ WOLA 2:2 (bramki – Jakub Jucha, Remigiusz Żyła)

Bilans: 6 wygranych – 4 remisy – 2 porażki  bramki-32:19

Pozostałe mecze 3 kolejki:
Unia Bieruń Stary – Siódemka Tychy
Leśnik Kobiór – LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Czapla Kryry – BAP Piast Bieruń
Stal Chełm Śląski – Ogrodnik Cielmice
LKS Gardawice – LKS Woszczyce
GKS Krupiński Suszec – Znicz Jankowice
LKS Frydek – Fortuna Wyry

Podsumowanie piłkarskiej soboty Sokoła (20.08)

Po meczu na wodzie, Sokół odnosi pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na własnym stadionie. Warto zaznaczyć, że ostatni komplet punktów przy P7 zdobyliśmy 6 listopada 2021.


Klasa A
LKS SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 1:0 (0:0)
20.08.2022 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7, Wola
1:0 – Kacper Kudyba,66min.

Żółte Kartki:
Niesyto, Kac.Kudyba, Wróbel, Kołek

Skład LKS Sokół Wola:
W.Kołek – M.Janosz, A.Sosna, F.Niesyto(73’min N.Tomala), R.Kula, Sz.Pukas,
J.Krawczyk(77’min T.Śmieja)-T.Porczyński(89’min M.Gruszka), J.Szmidt(83’min P.Żakieta), M.Opołka(33’min A.Wróbel), Kac.Kudyba  
Rez: R.Rozmus, J.Kubeczko

Pozostałe mecze 2 kolejki:
Znicz Jankowice – LKS Gardawice 3:7
LKS Woszczyce – Stal Chełm Śląski 1:1
Ogrodnik Cielmice – Czapla Kryry 3:1
BAP Piast Bieruń – Leśnik Kobiór 7:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – Unia Bieruń Stary 1:2
Siódemka Tychy – LKS Frydek 3:1
Fortuna Wyry – LKS Studzionka 1:2

WIDEO: