post

Terminarz Klasy Okręgowej Grupy 5

Po reorganizacji rozgrywek przeprowadzonej przez ŚlZPN,
Sokół w sezonie 2019/2020 wylądował w Klasie Okręgowej Grupa 5.


Ligę utworzyły następujące zespoły podokręgu Bielsko-Biała i podokręgu Tychy.
Podokręg Bielsko-Biała:
– BKS Stal Bielsko-Biała
– GKS Czarni Jaworze
– LKS Bestwina
– KS Bestwinka
– MRKS II Czechowice-Dziedzice ->[Beniaminek]
– LKS Pasjonat Dankowice
– Rekord II Bielsko-Biała

Podokręg Tychy:
– LKS Sokół Wola
– KS Piast Bieruń Nowy
– LKS Studzienice
– LKS Ogrodnik Cielmice
– LKS Wisła Wielka ->[Beniaminek]
– LKS Łąka
– MKS Iskra Pszczyna
– MKS Lędziny
– SKS Fortuna Wyry

TERMINARZ RUNDA JESIENNA

1.Kolejka 10.08.2019 godzina 17:00
LKS Wisła Wielka – LKS SOKÓŁ WOLA
2.Kolejka 15.08.2019 godzina 15:00
LKS SOKÓŁ WOLA – KS Bestwinka
3.Kolejka 17.08.2019 godzina 17:00
GKS Czarni Jaworze – LKS SOKÓŁ WOLA
4.Kolejka 24.08.2019 godzina 17:00
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Studzienice
5.Kolejka 31.08.2019 godzina 17:00
Rekord II Bielsko-Biała – LKS SOKÓŁ WOLA
6.Kolejka 7.09.2019 godzina 16:00
LKS SOKÓŁ WOLA – BKS Stal Bielsko-Biała
7.Kolejka 14.09.2019 godzina 16:00
MKS Lędziny – LKS SOKÓŁ WOLA
8,Kolejka 21.09.2019 godzina 16:00
LKS SOKÓŁ WOLA – KS Piast Bieruń Nowy
9.Kolejka 29.09.2019 godzina 16:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice – LKS SOKÓŁ WOLA
10.Kolejka 5.10.2019 godzina 15:00
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Ogrodnik Cielmice
11.Kolejka 12.10.2019 godzina 15:00
MKS Iskra Pszczyna – LKS SOKÓŁ WOLA
12.Kolejka 19.10.2019 godzina 15:00
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Łąka
13.Kolejka 26.10.2019 godzina 14:00
LKS Pasjonat Dankowice – LKS SOKÓŁ WOLA
14.Kolejka 3.11.2019 godzina 14:00
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Bestwina
15.Kolejka 10.11.2019 godzina 14:00
SKS Fortuna Wyry – LKS SOKÓŁ WOLA

Rozgrywki w tym sezonie będą prowadzone przez podokręg Bielsko-Biała. Wedle regulaminu 3 ostatnie drużyny w tabeli spadają do Klasy A, ale liczba spadających może się zwiększyć w zależności od wyników trzeciej i czwartej ligi.Awans do Klasy Okręgowej uzyskają po 2 zespoły odpowiednio Tyskiej A-Klasy oraz Bielskiej A-Klasy. Awans do 4 ligi uzyska drużyna, która po 30 kolejkach wywalczy 1 miejsce w tabeli.

O wszystkich zmianach terminów spotkań  będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony www oraz FB.