Zostań Naszym Partnerem

Zostań partnerem biznesowym naszego klubu!

Długofalowa polityka funkcjonowania klubu to nie tylko działania związane z promocją i budową drużyny, ale również współpraca biznesowa z firmami. Dlatego wyznaczając sobie nowe cele sportowe do realizacji, przygotowaliśmy ofertę partnerską, która pomoże zbudować nowy wizerunek klubu i przyniesie wymierne korzyści dla środowiska biznesowego w naszym regionie.

Odważnie stawiamy na rozwój! W perspektywie kilku najbliższych lat chcemy aby marka Sokół Wola kojarzona była nie tylko wśród okolicznych mieszkańców, ale również, żeby o klubie mówiono w sąsiednich miastach m.in. Tychach, Pszczynie, Oświęcimiu czy innych miejscowościach. Do tego potrzebne są satysfakcjonujące wyniki sportowe i odpowiednie budżetowanie klubu. Stabilne finanse zwiększą konkurencyjność drużyny w rozgrywkach ligowych, pozwolą na większe ruchy transferowe, efektywne szkolenie młodzieży czy rozwój infrastruktury klubu. W związku z tym chcąc zrobić krok naprzód przygotowaliśmy ofertę specjalną dla firm, która przyniesie obustronne, wymierne korzyści wizerunkowe i biznesowe, i przyczyni się do rozwoju ciekawych inicjatyw.

Poprzez działania sponsoringowe firmy mają możliwość odliczenia podatku od zainwestowanej kwoty w rocznym zestawieniu podatkowym, dzięki czemu każdy zyskuje.

Przedstawicieli firm zainteresowanych współpracą biznesową zapraszamy do składania bezpośrednich zapytań na adres mailowy: sokolwola1954@gmail.com Kontakt telefoniczny pod numerem 663 953 853.