Nasi Sponsorzy

Tabela Klasa A

LpDRUŻYNAMecze PunktyBR
1.SOKÓŁ WOLA153540-17
2.CIELMICE153231-16
3.WYRY153046-21
4.STUDZIONKA152928-21
5.RUDOŁTOWICE152538-30
6.WISŁA WIELKA142336-21
7.STUDZIENICE15 2330-26
8.RADOSTOWICE15 2323-28
9.FRYDEK152137-27
10.CHEŁM151930-29
11.KRYRY151845-37
12.ISKRA II151739-36
13.JANKOWICE15 1731-33
14.SIÓDEMKA14 1314-29
15.GARDAWICE15 821-54
16.ORZESZE15 016-80

polecane serwisy

Facebook

TRAMPKARZE MŁODSI C2

Zdjęcie trampkarzy z prezesem PZPN - Z.Bońkiem

zdjęcie z prezesem PZPN – Z.Bońkiem ( 23.11.2016)

Również Trampkarze Młodsi C2 występowali w 5-zespołowej grupie III Ligi Wojewódzkiej Bielsko-Tychy rozgrywając osiem spotkań systemem „każdy z każdym” – mecz i rewanż.Wygrali dwa mecze, jeden zremisowali, a pięciokrotnie zostali pokonani.Tutaj frekwencja meczowa była już o wiele lepsza ( do rozgrywek zgłoszono ok.25 zawodników).Podobnie jak u Trampkarzy Starszych zmiany były powrotne, a karami kilkuminutowe wykluczenia.Udział poszczególnych zaqwodników w meczach : BORYS Norbert (1); CHROBOK Bartłomiej (8); CHWIENDACZ Błażej (1); HOROSZKIEWICZ Kamil (2); JACKOWSKI Krzysztof ( 7 – 2 ); JANOSZ Miłosz (8); JANOSZ Przemysław (1); JELEŃ Jakub (7); KACZMAREK Bartosz (4); KEMPNY Jakub (7); MADEJA Nikodem ( 7 – 2 ); ODROBIŃSKI Michał (3); OGÓREK Kacper (4); PAWLIKIEWICZ Benjamin (4); ROZMUS Łukasz ( 5 – 1 ); ROZMUS Piotr (4); STAWOWY Wojciech (8); SZYMECZEK Krystian ( 8 – 1 ); TOMALA Nikodem (8); WOJTAS Błażej ( 6 – 1 ); WRÓBEL Arkadiusz (3); ŻAKIETA Patryk ( 7 – 6 ); trener : JAKUB JUCHA

1 TRÓJKA CZ-DZ 8 22 26-4 7-1-0
2 PNIÓWEK PAWŁOWICE 8 17 43-12 5-2-1
3 TYSKI SPORT S.A 8 11 15-13 3-2-3
4 SOKÓŁ WOLA 8 7 14-32 2-1-5
5 LKS ŁĄKA 8 0 11-48 0-0-8

TRAMPKARZE STARSI C1

mlodziTrampkarze Starsi C1 rozgrywali jesienią 2016 roku swe spotkania w ramach III Ligi Wojewódzkiej Bielsko-Biała – Tychy w 5-zespołowej grupie 5, systemem mecz i rewanż.Rozegrali osiem spotkań, z czego jedno wygrali (Kozy), w pozostałych ulegli swym rówieśnikom.I nie o wyniki w tych grupach rozgrywkowych chodzi, najważniejsze jest, aby młodzi piłkarze grali i rozwijali się piłkarsko.Martwi fakt, że na ponad dwudziestu zgłoszonych zawodników, bywały sytuacje, że trener nie mógł wystawić pełnego, 11-osobowego składu, nie mówiąc już o ławce rezerwowych.Poniżej wykaz zawodników Trampkarzy Starszych, grających jesienią ( w nawiasie liczba rozegranych meczów i zdobyte bramki).

DERKACZ Maciej ( 5 - 1); DŁUBISZ Mikołaj (5); FOLTYN Michał (4); HOROSZKIEWICZ Kamil ( 5 – 1); JANOSZ Miłosz (1); KACZMAREK Bartosz (7); KOŚCIELNIAK Patryk (7); KUBECZKO Tobiasz (6); MADEJA Mateusz (1); ODROBIŃSKI Michał (4); PABIAN Przemysław (4); PASTUSZKA Kacper (1); PAWLIKIEWICZ Benjamin (5 – 2); PIECZKA Bartosz (7 - 1); PUKAS Szymon (6); ROZMUS Łukasz (4); URBAŃCZYK Kamil (7 – 1); URBAŃCZYK Tomasz (7); WRÓBEL Arkadiusz (5); ŻAKIETA Patryk (6 – 1); MAŁKOWSKI Patryk (1).Trenerem drużyny jest Dawid NYCZ.

 1

BTS II REKORD BB

8 21 39-6 7-0-1
 2 SIÓDEMKA TYCHY

8

17 30-14 5-2-1
 3 GIMNAZJUM KOZY

8

9 12-25 3-0-5
 4 LKS BESTWINA

8

8 21-21 2-2-4
5

SOKÓŁ WOLA

8 3 7-43

1-0-7

JUNIORZY MŁODSI – B1

Drużyna Juniorów Młodszych prowadzona przez trenera Mateusza GAZDĘ, występowała minionej jesieni w grupie 5 III Ligi Bielsko-Biała – Tychy.Rozegrała osiem meczów w 5-zespołowej grupie systemem ‚każdy z każdym” mecz i rewanż.Wygrali dwa mecze, jeden zremisowali, a pięciokrotnie schodzili z boiska pokonani.Mecze trwały 2 x 40 minut, składy 11-osobowe.Udział poszczególnych piłkarz w rundzie jesiennej’2016 :

1. GRABOLUS Klaudiusz  ( 8/8 – 640 – 0 – 0 )

2. ROZMUS Dawid  ( 8/8 - 640 - 1 - 2 )

3. ŚMIEJA Tomasz  ( 8/6 – 575 – 2 – 0 )

4. OPOŁKA Marcin  ( 7/6 – 520 – 2 – 0 )

5. ZIELIŃSKI Krzysztof  ( 6/6 – 480 – 0 0 )

6. PIETRZYK Michał  ( 7/5 – 465 – 0 0 )

7. PALUCH Dawid  ( 6/4 – 450 – 0 – 0 )

8. KOŁEK Wojciech  ( 6/5 – 440 – 0 – 0 )

9. MOCZULSKI Jakub  ( 6/5 – 432 – 0 – 0 )

10. ŁEPIK Bartosz  ( 6/4 – 417 – 2 – 0 )

11. SAPKOWSKI Adrian  ( 5/4 – 389 – 12 – 1 )

12. SMOLARZ Bartosz  ( 5/3 – 271 – 0 – 0 )

13. PORCZYŃSKI Tomasz  ( 4/1 – 212 – 0 – 1 )

14. KRAWCZYK Jakub  ( 3/1 – 202 – 1 – 0 )

15. KULKA Sylwester  ( 3/2 – 185 – 0 – 0 )

16. SKOWRON Dawid  ( 2/1 – 120 – 0 – 0 )

17. DUDA Szymon  ( 1/1 – 80 – 0 – 0 )

18. NIESYTO Filip  ( 1/1 – 80 – 1 – 0 )

19. PLUTA Tomasz  ( 1/1 – 80 – 0 – 0 )

20. STAWOWY Aleksander  ( 1/-  40 – 0 0 ) 

STRZELCY 10 GOLI :   2 – ŚMIEJA TOMASZ, OPOŁKA MARCIN i ŁEPIK BARTOSZ ;

1 – ROZMUS DAWID, SAPKOWSKI ADRIAN, KRAWCZYK JAKUB, NIESYTO FILIP

img_1060

TABELA B1

1 ISKRA PSZCZYNA 8 24 58-7 8-0-0
2 KRUPIŃSKI SUSZEC 8 15 16-26 5-0-3
3 LKS ŁĄKA 8 7 15-33 2-1-5
4 SOKÓŁ WOLA 8 7 10-21 2-1-5
5 LEŚNIK KOBIÓR 8 6 14-26 2-0-6

JUNIORZY STARSI – A1

     Drużyna Juniorów Starszych(A1) zgłoszona do rozgrywek sezonu 2016/17 występowała w 10-zespołowej IV Lidze Podokręgu Tychy.Prowadzenie drużyny powierzono doświadczonemu piłkarzowi naszego Klubu Rafałowi KULI.Nasz zespół zajął w końcowej klasyfikacji II miejsce ( został do rozegrania mecz : Łaziska-JUWe Jaroszowice), odnosząc sześć zwycięstw i trzy porażki.Bramki : 30-16; Udział poszczególnych piłkarzy w jesiennym dorobku przedstawia się następująco /wg protokołów sędziowskich/:

 1. DOKTOR Dawid  ( 9/7 – 763 – 8 – 1 )

 2. BALCERZAK Łukasz  ( 8/8 – 720 – 1 – 0 )

 3. KOŚCIELNIAK Kamil  ( 8/8 – 720 – 2 – 0 )

 4. MATYASIK Filip  ( 8/8 – 720 – 2 – 4 -1cz )

 5. ADAMUS Mariusz  ( 8/7 – 685 – 0 – 1 )

 6. NIESYTO Filip  ( 8/7 – 685 – 3 – 3 )

 7. GWÓŹDŹ Rafał  ( 6/6 – 540 – 0 – 0 )

 8. PORCZYŃSKI Tomasz  ( 8/4 – 535 – 3 – 1 )

 9. KĘDZIORA Kacper  ( 7/4 – 517 – 0 – 0 )

10. ROZMUS Kamil  ( 8/4 – 507 – 0 – 0 )

11. STYSZ Piotr  ( 5/4 – 405  – 1 – 1 )

12. DOBRY Radosław  ( 5/2 – 282 – 0 – 0 )

13.  DONIECKI Dawid  ( 4/2 – 260 – 1 – 1 ) 

14. WALTER Mariusz  ( 4/2 – 223 – 0 – 0 )

15. KOŁEK Wojciech  ( 2/2 – 180 - 0 - 0 )

16. JAŻDŻEWSKI Jakub  (2/1 – 158 – 3 – 2 – 1cz )

17. STAWOWY Aleksander  ( 4/1 – 135 – 2 – 0 )

18. ROZMUS Dawid  ( 2/1 – 125 – 0 – 0 )

19. SOSNA ADRIAN  ( 2/-  – 115 – 1 – 0 )

20. SKOWRON Dawid  ( 1/1 – 90 – 0 – 0 )

21. ŚMIEJA Tomasz  ( 1/1 – 90 – 0 – 0 )

22. OPOŁKA Marcin  ( 1/1 – 90 – 0 – 0 )

23. KUDYBA Kacper  ( 1/-  45 – 2 – 0 )

W poszczególnych rubrykach : liczba rozegranych meczów/całych meczów – liczba minut na boisku – liczba zdobytych goli – liczba  żółtych kartek – liczba czerwonych kartek (za 2 żk)

STRZELCY 30 GOLI :

8 – DOKTOR Dawid

3 – NIESYTO Filip, JAŻDŻEWSKI Jakub, PORCZYŃSKI Tomasz

2 – KUDYBA Kacper, STAWOWY Aleksander, MATYASIK Filip, KOŚCIELNIAK Kamil

1 – BALCERZAK Łukasz, SOSNA Adrian, DONIECKI Dawid, STYSZ Piotr

     1 gol samobójczy ( Komraus-Frydek)

DRUŻYNA

M Pkt bramki

Z-R-P

1

CZARNI PIASEK

9

23 32-11

7-2-0

2

SOKÓŁ WOLA

9

18 30-16

6-0-3

3

GTS BOJSZOWY

9

18 29-18

5-3-1

4

POLONIA ŁAZISKA

8

15 30-14

4-3-1

5

LKS FRYDEK

9

11 15-19

3-2-4

6

LKS GARDAWICE

9

10 13-18

3-1-5

7

LKS WARSZOWICE

9

10 16-28

3-1-5

8

FORTUNA WYRY

9

9 9-27

3-0-6

9

PIAST BIERUŃ NOWY

9 6 14-28

2-0-7

10

JUWe JAROSZOWICE

8

6 14-23

2-0-6

 

klasaaPo spadku z klasy okręgowej w czerwcu 2016 roku, nasz zespół z mocnym postanowieniem powrotu w szeregi V-ligowców, rozpoczął w sierpniu rozgrywki w tyskiej klasie A.Spadku nie uniknął także Ogrodnik Tychy, który choć zajął w okręgówce XIII miejsce, to miał najsłabszy dorobek wśród drużyn kl.okręgowej z tego miejsca.Sokół, w rundzie jesiennej rozegrał 15 spotkań – 11 razy zwyciężając, 2 remisując i poniósł dwie dość niespodziewane porażki.Na stadionie w Woli graliśmy aż dziewięć razy ( wyraziliśmy zgodę na zmianę gospodarza z Wyrami); osiem razy na naszym stadionie piłkarze Sokoła zdobywali komplet punktów, a jeden raz (Rudołtowice 2-2) podzieliliśmy się punktami.Bramki : 24-5.Na wyjazdach poszło nieco gorzej; sześć wyjazdów – trzy zwycięstwa, remis i dwie porażki z zespołami raczej nie należącymi do A-klasowych potentatów.10 punktów i bramki : 16-12.W Sokole tej jesieni zadebiutowało dwóch szesnastolatków : Aleksander STAWOWY i Tomek PORCZYŃSKI.Dużym wzmocnieniem drużyny byli zawodnicy , którzy w poprzednim sezonie występowali w GTS-ie Bojszowy : Piotr BULA i Grzegorz KUŹNIK ( zabrakło go w trzech ostatnich meczach).Pierwszy był „królem” środka pola niemal bezbłędnie realizując założenia meczowe; drugi to łowca goli (11) siejąc postrach obrońców rywali.Cieszy powrót do drużyny Dawida NYCZA i Michała POCHOPIENIA.Obaj po wyleczeniu kontuzji pokazali jak potrzebni są druzynie.Na wiosnę naszych piłkarzy czeka aż dziewięć spotkań wyjazdowych ( w tym wszystkie z czołówką tabeli) i sześć spotkań na  naszym stadionie.Po dobrze przepracowanej zimie nie powinno być niespodzianek.Do trzech razy sztuka.Poniżej udział poszczególnych piłkarzy Sokoła w rundzie jesiennej 2016/2017 :

1. BULA Piotr ( 14/14 – 1260 min. – 2 bramki - 3 żk )

2. KULA Rafał ( 14/13 – 1232 min. – 1 bramka – 2 żk )

3. SOSNA Adrian ( 14/12 – 1194 min. – 0 bramek – 1 żk – 1 R)

4. JUCHA Jakub ( 14/13 – 1190 min. – 0 bramek – 3 żk )

5. HAMERLA Dawid ( 14/8 – 1180 min. – 5 bramek – o żk)

6. KWAŚNIEWSKI Piotr ( 12/12 – 1080 min. – 0 bramek – o żk)

7. WIĘCKOWSKI Bartłomiej ( 13/8 – 1065 min. – 5 bramek – 3 żk)

8. KUDYBA Kacper ( 14/6 – 983 min. – 9 bramek – 2 żk )

9. BEREZA Marcin ( 12/9 – 945 min. – 1 bramka – 1 żk – 3R)

10. JARNOT Mariusz ( 13/6 – 915 min. 0 bramek – 3 żk)

kuznik-g

„Król strzelców” /11 goli/

11. KUŹNIK Grzegorz ( 11/5 -  902 min. – 11 bramek – 2 żk)

12. JAŻDŻEWSKI Jakub ( 13/4 – 760 min. – 3 bramki – 0 żk – 1R)

13. STAWOWY Aleksander ( 13/- ; 0 bramek – 1 żk – 1 R)

14. NYCZ Dawid ( 7/4 – 417 min. – 1 bramka – 2 żk)

15. POCHOPIEŃ Michał ( 5/1 – 234 min. – 2 bramki – 1 żk)

16. ZIELIŃSKI Kacper ( 2/2- 180 min. – 0 bramek – o żk)

17. KOCZY Bartosz ( 7/-; 160 min. – 0 bramek – 1 żk)

18. PORCZYŃSKI Tomasz ( 5/-; 149 min. – 0 – 0)

19. KĘDZIORA Kacper ( 7/-;  122 min. 0 – 0 -2R)

20. PRZEWOŹNIK Kamil ( 8/-; 115 min. – 0 – 0 – 5R)

21. KOŁEK Wojciech ( 1/1 – 90 minut; 0-0 – 8R)

W okresie zimowym nasz zespół rozegra sześć spotkań kontrolnych z druzynami IV i V ligi.Poniżej harmonogram sparingów ( o miejscach i godzinach będziemy informować na bieżąco)

SPARRINGI SOKOŁA – ZIMA 2017

 

4 LUTY –         ISKRA PSZCZYNA ( IV liga gr.II – XVI miejsce)

11 LUTY –       LKS ŁĄKA ( l.okręgowa, gr.I – VI miejsce)

18 LUTY –      KS CHEŁMEK ( l.okręgowa Wadowice – VI miejsce)

25 LUTY –       PODBESKIDZIE II ( IV liga, gr.II – VI miejsce)

4 MARZEC       LKS JAWISZOWICE ( l.okręgowa Wadowice – V miejsce)

11 MARZEC – PASJONAT DANKOWICE ( l.okręgowa BB – VI miejsce)

5

KLASYFIKACJA „FAIR-PLAY” – KLASA „A” JESIEŃ* 2016

zk

 

a

 

b

 

c

 

 

d

 

e

 

f

g

liczba zawodników

z poszczególną ilościa kartek

8 7 6 5 4 3 2 1
1 LKS STUDZIONKA -15 10 12 1 - - - - - - 1 1 7
2 SIÓDEMKA TYCHY -18 11 18 - - - - - - - 1 5 5
3 LKS STUDZIENICE -21 11 20 - 1 - - - - - 3 3 5
4 CZAPLA KRYRY -23 12 23 - - - - - - 1 2 4 5
5 LKS RUDOŁTOWICE- -24 10 23 - 1 - - 1 - 1 1 3 4
6 SOKÓŁ WOLA -25 13 25 - - - - - - - 4 4 5
7 LKS FRYDEK -26 10 23 - 3 - - - 1 1 1 4 3
  OGRODNIK CIELMICE -26 16 25 - 1 - - - - - 2 5 9
  ZNICZ JANKOWICE -26 11 25 - 1 - 1 - - 1 2 1 6
10 LKS WISŁA WIELKA -27 12 26 - 1 - - - - 3 1 3 5
11 JOSIENIEC RAD. -30 12 26 1 1 - - - - - 4 6 2
  LKS GARDAWICE -30 15 24 2 - - - - - - 3 4 7
13 ISKRA II PSZCZYNA -31 13 24 2 1 - - - - 1 2 5 4
14 STAL CHEŁM ŚL. -32 11 27 1 2 - - - - 1 5 3 2
15 FORTUNA WYRY -35 13 28 2 1 - - 1 - 3 - 2 6
16 SOKÓŁ ORZESZE -48 12 37 2 5 1 - 1 - 3 1 2 4
  192 386 11 18 1 1 3 1 15 33 55 79

ZASADY PUNKTACJI : - 1 pkt za kartkę żółtą;   - 3 pkt za kartkę czerwoną / także za 2 żk w jednym meczu /

 

OBJAŚNIENIA :

a/ miejsce w klasyfikacji fair-play

b/ nazwa drużyny

c/ liczba ujemnych punktów

d/ liczba karanych zawodników

e/ liczba żółtych kartek

f/ liczba czerwonych kartek

g/ liczba dwóch żk w jednym meczu