1/4 Pucharu Polski Podokręg Tychy

Pierwszy z dwóch pojedynków z zespołem LKS Studzienice rozegrany w ramach Pucharu Polski zakończył się zwycięstwem Naszego zespołu 2:1. Sam przebieg spotkania nie dostarczył kibicom tak dużo emocji jak spotkanie z Wyzwoleniem Chorzów. Strzelanie rozpoczął zespół Gospodarzy, do wyrównania niezawodny S. Magiera. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie. W przerwie inicjatywę przejął zespół Studzienic ale nie potrafili zamienić tego na bramkę. W końcówce spotkania pięknym strzałem za pola karnego popisał się Wojtek Tomala i dał nam wygraną 2:1. Czekamy na kolejnego przeciwnika, który wyłoni się z pary MKS Iskra Pszczyna / LKS Goczałkowice, będzie to już Półfinał rozgrywek w ramach Pucharu Polski Podokręgu Tychy.