Herosi Przedsiębiorczości – Nowe stroje dla młodych piłkarzy LKS Sokół Wola

Walczymy dla obecnych i przyszłych zawodników LKS Sokół Wola

My dalej walczymy dla Naszych zawodników. Pomóżcie nam wygrać 4 komplety strojów dla młodych zawodników LKS Sokół Wola. Wygrywa tylko 89 inicjatyw więc musimy się mocno postarać, żeby nadrobić zaległości, LICZYMY NA WAS!!!!

Projekcie organizowanym przez grupę EuroCash – Herosi Przedsiębiorczości. Dzięki temu projektowi możemy wygrać zakup czterech kompletów strojów meczowych dla naszych młodych adeptów piłki kopanej ⚽

Jeśli chcecie nam pomóc zadanie jest bardzo proste ale wymaga od każdego z nas bardzo dużej systematyczności tzn. musicie wejść na stronę podaną niżej i zagłosować na nasz projekt. Musimy uzbierać jak największą liczbę głosów w okresie od 15 sierpnia do 14 października. Jest to długi okres ale wiemy, że nasze społeczeństwo potrafi się zmobilizować do tego typu akcji.

Prosimy pomóżcie nam zdobyć stroje dla naszych młodych zawodników. Każdy głos jest bardzo ważny. Liczymy na WAS.

https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/project/zakup-strojow-sportowych-dla-mlodych-zawodnikow-lks-sokol-wola/