Porażka w Bojszowach

Wysoką porażką naszej drużyny zakończył się mecz w W Bojszowach – ulegliśmy liderowi tyskiej klasy A w stosunku 5:0.

W trzecim meczu sparingowym drużyna GTS Bojszowy pokonała nasz zespół aż 5:0 będąc ekipą wyraźnie lepszą w całym spotkaniu. Akcje Sokoła pod bramką przeciwnika przez całe 90 minut mogliśmy policzyć na palcach dosłownie jednej ręki. Do przerwy schodziliśmy przegrywając 1:0, natomiast po stracie drugiej bramki w okolicach 55 minuty gra zespoły wyraźnie “siadła”, a przeciwnik punktował dalej. Oprócz pięciu goli straciliśmy również na pewien czas Tomka Porczyńskiego, który uległ kontuzji około 20 minuty gry – skręcenie kostki wraz z naderwaniem stawu skokowego.

Tomkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, mamy również nadzieję, że drużyna wyciągnie wnioski z tej porażki oraz właściwie przepracuje ostatnie 4 tygodnie jakie zostały nam do inauguracji rozgrywek.

Kolejny sparing drużyna Sokoła rozegra w najbliższą sobotę w Pszczynie gdzie o godz. 13:00 zmierzy się z naszym ligowym przeciwnikiem – drużyną LKS Rudołtowice – Ćwiklice.

Grali: Kołek Wojciech, Jucha Jakub, Kula Rafał, Michalski Mateusz, Kubeczko Tobiasz, Zawodnik Testowany, Porczyński Tomasz, Bula Piotr, Wyrobek Przemysław, Pukas Szymon, Pala Gabriel, Rozmus Radosław, Faruga Jakub, Janosz Miłosz, Wróbel Arkadiusz, Kwaśniewski Piotr