Porażka z LKS Rudołtowice – Ćwiklice

W czwartym meczu sparingowym rozegranym na sztucznej nawierzchni boiska przy Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie ulegliśmy zespołowi LKS Rudołtowice – Ćwiklice w stosunku 4:0 (3:0). Mimo kilku okazji pod bramką przeciwnika naszemu zespołowi nie udało się zdobyć żadnego gola.

Już do przerwy piłka lądowała w bramce Sokoła trzykrotnie, po przerwie rywal zdołał dołożyć jeszcze jedną bramkę. Do rozegrania pozostają jeszcze 2 mecze sparingowe przed startem rundy wiosennej. Za tydzień mierzymy się z Górnikiem Brzeszcze, a w kolejny weekend z ZET Tychy. W sobotę 14 marca inauguracyjny mecz na naszym obiekcie z LKS Wisła Wielka.

Grali: Wojciech Kołek, Rafał Korzec, Jakub Jucha, Rafał  Kula, Tobiasz Kubeczko, Mateusz Lendzion, Filip Niesyto, Przemysław Wyrobek, Szymon Pukas, Gabriel Pala, Tomasz Śmieja, Miłosz Janosz, Arkadiusz Wróbel