post

Pucharowy wtorek Sokoła

W najbliższy wtorek w ramach 1/8 Finału Pucharu Polski Podokręgu Tychy zmierzymy się z IV-ligową Polonią Łaziska Górne.


Ostatni raz z zespołem Polonii w ramach pucharu mierzyliśmy się 5 sierpnia 2017 roku, kiedy to ulegliśmy na własnym boisku 0:4. Natomiast w ramach ligi w sezonie 2003/2004,na wyjeździe przegraliśmy 4:1 a w meczu domowym zanotowaliśmy remis 1:1. W pierwszej rundzie pucharu nasz rywal pokonał przedstawiciela okręgówki LKS Studzienice 7:1, przypomnijmy Sokół  w I rundzie pokonał Leśnik Kobiór 3:2.
Jak wiadomo puchary rządzą się swoimi prawami , dlatego zapraszamy kibiców w wtorkowe popołudnie na Pszczyńską 7.
W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19 , stadiony piłkarskie w strefie żółtej mogą być zapełnione w 25% co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max. 105 widzów w odstępie 1,5 metra od siebie.

Ostatnie pucharowe mecze z Polonią:
Puchar Polski 2002/2003 – 1/4 finału
Sokół Wola – Polonia Łaziska Górne 4:7 (po dogrywce)
Puchar Polski 2003/2004 – 1/4 finału
Sokół Wola – Polonia Łaziska Górne 2:8
Puchar Polski 2010/2011 – 1/4 finału
Sokół Wola* – Polonia Łaziska Górne 1:1 k.3:1
Bramka: Łukasz Grabowiecki
Od 43. minuty Sokół gra w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Mariusza Jarnota.
Puchar Polski 2017/2018 – I runda
Sokół Wola – Polonia Łaziska Górne** 0:4
*Sokół w tej edycji przegrał w swoim pierwszym historycznym finale (1:2) GKS Pniówek Pawłowice 
**Polonia w tej edycji wygrała Puchar
 

1/8 Finału Pucharu Polski Podokręgu Tychy 2020/2021
SOKÓŁ WOLA – Polonia Łaziska Górne godzina 17:00 [Wola, Pszczyńska 7]

Pozostałe mecze 1/8 finału:
Gol Bieruń – GKS II Tychy
Nadwiślan Góra – LKS Studzionka
LKS Gardawice – JUWe Jaroszowice
LKS Brzeźce – LKS Wisła Wielka
Krupiński Suszec – LKS Łąka
MKS II Lędziny – ZET Tychy
Unia Bieruń Stary – MKS Lędziny/GKS Pniówek Pawłowice

post

Terminarze drużyn młodzieżowych sezonu 2020/2021

W nowym sezonie 2020/2021 do rozgrywek zostały zgłoszone dwie drużyny – Trampkarze Starsi i Młodzicy.


Obie drużyny swoje mecze domowe będą rozgrywać na boisku przy ul. Różanej. Drużynę trampkarzy w IV lidze – roczniki 2006-2008 prowadzić będzie Wojciech Opołka. W okresie przygotowawczym rozegrano jeden sparing z drużyną Iskry Pszczyna zakończony wynikiem 3:5.
Drużynę młodzików w III lidze – rocznik 2008 nadal prowadzić będzie Damian Odrobiński. W okresie przygotowawczym rozegrano jeden sparing z drużyną Unii Bieruń Stary zakończony wynikiem 8:2.
Wszystkich chętnych z roczników 2006-2008 zapraszamy na treningi!!!


TERMINARZ RUNDA JESIENNA TRAMPKARZ STARSZY C1

1.Kolejka 26.08.2020- godzina 15:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – Znicz Jankowice
2.Kolejka 5.09.2020 godzina 09:00
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3.Kolejka 12.09.2020 godzina 09:00
KS Piast Bieruń Nowy – LKS SOKÓŁ WOLA
4.Kolejka 19.09.2020 godzina 11:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – LKS SOKÓŁ WOLA
5.Kolejka 26.09.2020 godzina 09:00
LKS SOKÓŁ WOLA – Znicz Jankowice
6.Kolejka 3.10.2020 godzina 09:00
KS Piast Bieruń Nowy – LKS SOKÓŁ WOLA
7.Kolejka 10.10.2020 godzina 10:15
Znicz Jankowice – LKS SOKÓŁ WOLA
8.Kolejka 17.10.2020 godzina 11:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – LKS SOKÓŁ WOLA
9.Kolejka 24.10.2020 godzina 09:00
LKS SOKÓŁ WOLA – KS Piast Bieruń Nowy

 

TERMINARZ RUNDA JESIENNA MŁODZIK D1

1.Kolejka 29.08.2020 godzina 11:00
LKS SOKÓŁ WOLA – Fortuna Wyry
2.Kolejka 6.09.2020 godzina 12:00
BBTS Podbeskidzie – LKS SOKÓŁ WOLA
3.Kolejka 12.09.2020 godzina 11:00
LKS SOKÓŁ WOLA – UMKS „Trójka” Czechowice-Dziedzice
4.Kolejka 20.09.2020 godzina 10:00
Iskra Pszczyna – LKS SOKÓŁ WOLA
5.Kolejka 26.09.2020 godzina 11:00
LKS SOKÓŁ WOLA – GLKS Wilkowice
6.Kolejka 4.10.2020 godzina 10:00
Fortuna Wyry – LKS SOKÓŁ WOLA
7.Kolejka 10.10.2020 godzina 11:00
LKS SOKÓŁ WOLA – BBTS Podbeskidzie
8.Kolejka 18.10.2020 godzina 10:00
UMKS „Trójka” Czechowice-Dziedzice – LKS SOKÓŁ WOLA
9.Kolejka 24.10.2020 godzina 11:00
LKS SOKÓŁ WOLA – Iskra Pszczyna
10.Kolejka 31.10.2020 godzina 10:00
GLKS Wilkowice – LKS SOKÓŁ WOLA

O wszystkich zmianach terminów spotkań  będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony www oraz FB.

post

Zapraszamy na mecz !

W najbliższą sobotę 22.08.20 w ramach 5 kolejki Klasy Okręgowej zmierzymy się u siebie z LKS Bestwina.


W ubiegłym sezonie z drużyną z Bestwiny zmierzyliśmy się raz w meczu domowym, przegrywając 0:3.
Nasi rywale po 4 kolejkach plasują się na 3 miejscu z 7 punktami na koncie:
Dotychczasowe wyniki w lidze:
LKS Bestwina – Pionier Pisarzowice 3:0
GTS Bojszowy – LKS Bestwina 2:2
LKS Bestwina – KS Bestwinka 0:1
LKS Bestwina – Pasjonat Dankowice 4:2

Natomiast nasza drużyna po 4 kolejkach plasuje się na 8 miejscu z 1 punktem na koncie:
Dotychczasowe wyniki w lidze:
SOKÓŁ WOLA – MKS Lędziny 1:9
Piast Bieruń Nowy – SOKÓŁ WOLA 2:2
SOKÓŁ WOLA -Pionier Pisarzowice przełożony
GTS Bojszowy – SOKÓŁ WOLA 4:3

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19 , stadiony piłkarskie w strefie żółtej mogą być zapełnione w 25% co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max. 105 widzów w odstępie 1,5 metra od siebie.
Przypominamy w przerwie meczu losowanie nagród!

Zapraszamy na Pszczyńską 7!!!
5 Kolejka Klasa Okręgowa Grupa V – II (Bielsko-Biała -Tychy) 2020/2021
LKS Sokół Wola – LKS Bestwina godzina 17:00

 

Pozostałe mecze 5 kolejki:
Pasjonat Dankowice – KS Bestwinka
Ogrodnik Cielmice – GTS Bojszowy
MKS Lędziny – Piast Bieruń Nowy
Pionier Pisarzowice – Przełom Kaniów

post

Meldujemy się w kolejnej rundzie

Po dość dramatycznym meczu meldujemy się w 1/8 finału Pucharu Polski Podokręgu Tychy.


Pierwsza połowa zdecydowanie dla gospodarzy, którzy od pierwszych minut stwarzali zagrożenie pod naszą bramka. Pierwsza bramka autorstwa Jakubczyka pada pod koniec połowy w 43 minucie, kiedy to drużyna Leśnik wykorzystuje nasz błąd przy wyprowadzaniu piłki.W przerwie doszło aż do 7 zmian w naszej drużynie i jak się później okazało przyniosło to zamierzony efekt. Po niespełna 17 minutach II połowy prowadzimy już 2:1 po bramce Jakuba Juchy i wracającego po ciężkiej kontuzji Bartka Więckowskiego 🙂 .
Niestety w 67 min po doskonałym podaniu Jakubczyk mija naszego bramkarza i pakuje piłkę do pustej bramki i mamy wynik 2:2. Od tego momentu mecz stał się coraz bardziej zacięty z obu stron. Jednak w 87 minucie po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego Jakub Jucha zdobywa, zwycięska bramkę w tym spotkaniu na 3:2.
Życzymy powodzenia drużynie z Kobióra w rozgrywkach A-klasy po w tym meczu pokazali całkiem dobrą piłkę i zaangażowanie w grę. 🙂

 

I runda Pucharu Polski Podokręgu Tychy 2020/2021
Leśnik Kobiór – SOKÓŁ WOLA godzina 2:3 (1:0)
Bramki:
1:0
Karol Jakubczyk 43′
1:1
Jakub Jucha 56′
1:2
Bartłomiej Więckowski 62′
2:2
Karol Jakubczyk 67′
2:3
Jakub Jucha 87′
Skład Sokół:
Kołek(Korzec 45′) – Jucha,Niesyto(Więckowski 45′),Kula,Sosna-
Szmidt(Pala 46′),Porczyński,Kubeczko(Grabolus 46′),Lendzion(Żakieta 45′),Kaczmarczyk(Wróbel 46′)-Śmieja(Janosz 46′)

WIDEO:

Pozostałe mecze I rundy:
LKS Studzionka – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1:0
Niepokorni Orzesze – AKS Nadwiślan Góra 1:2
LKS II Gardawice – Krupiński Suszec 0:9
Czułowianka Tychy – ZET Tychy 2:2 k.1:3
MKS Lędziny – GKS Pniówek Pawłowice 26 sierpnia
Iskra Pszczyna –  GKS II Tychy 1:3
JUWe Jaroszowice – LKS Goczałkowice-Zdrój 4:0 walkower
LKS Studzienice – Polonia Łaziska Górne 1:7
GKS II Pniówek Pawłowice – LKS Łąka 3:6
Siódemka Tychy – LKS Wisła Wielka 1:2
LKS Gardawice– GTS Bojszowy 3:0
MKS II Lędziny – KS Piast Bieruń Nowy 4:2
Unia Bieruń Stary – Ogrodnik Cielmice 1:1 k.4:2
Wolny los: Gol Bieruń , LKS Brzeźce

Pary 1/8 finału zostały rozlosowane 11 sierpnia w siedzibie Podokręgu Tychy o wynikach losowania poinformujemy w następnym artykule.

post

Pucharowa środa Sokoła

W najbliższą środę w ramach I rundy Pucharu Polski Podokręgu Tychy zmierzymy się na wyjeździe z Leśnikiem Kobiór.


Ostatni raz z zespołem Leśnika w ramach pucharu mierzyliśmy się 6 października 2009 roku, kiedy to ulegliśmy na własnym boisku (2:2) po karnych 3:4. Natomiast ostatni raz w ramach ligi w sezonie 2014/2015,  przegraliśmy 2:4 (R.Kula x2) i  wygraliśmy 4:2(B.Więckowski x2,K.Kudyba, Ł.Pyrlik).
Jak wiadomo puchary rządzą się swoimi prawami , dlatego zapraszamy kibiców w środowe popołudnie do pobliskiego Kobióra.

Ostatnie pucharowe mecze z Leśnikiem:
Puchar Polski 2002/2003 – II runda
Leśnik Kobiór – Sokół Wola 2:5
Puchar Polski 2007/2008 – 1/16 finału
Leśnik Kobiór – Sokół Wola 2:2 k.4:2
Puchar Polski 2009/2010 – 1/2 finału
Sokół Wola – Leśnik Kobiór* 2:2 k.3:4
Bramki: Sławomir Odrobiński, Krzysztof Kwapień
*Leśnik w tej edycji wygrał Puchar
 
 

I runda Pucharu Polski Podokręgu Tychy 2020/2021
Leśnik Kobiór – SOKÓŁ WOLA godzina 17:00 [Kobiór, Centralna 117]

Pozostałe mecze I rundy:
LKS Studzionka – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1:0
Niepokorni Orzesze – AKS Nadwiślan Góra 1:2
LKS II Gardawice – Krupiński Suszec 0:9
Czułowianka Tychy – ZET Tychy 2:2 k.1:3
MKS Lędziny – GKS Pniówek Pawłowice
Iskra Pszczyna –  GKS II Tychy
JUWe Jaroszowice – LKS Goczałkowice-Zdrój
LKS Studzienice – Polonia Łaziska Górne
GKS II Pniówek Pawłowice – LKS Łąka
Siódemka Tychy – LKS Wisła Wielka
LKS Gardawice- GTS Bojszowy
MKS II Lędziny – KS Piast Bieruń Nowy
Unia Bieruń Stary – Ogrodnik Cielmice
Wolny los: Gol Bieruń , LKS Brzeźce

Pary 1/8 finału zostaną rozlosowane 11 sierpnia o godzinie 11:00 w siedzibie Podokręgu Tychy.