Meldujemy się w kolejnej rundzie

Po dość dramatycznym meczu meldujemy się w 1/8 finału Pucharu Polski Podokręgu Tychy.

Pierwsza połowa zdecydowanie dla gospodarzy, którzy od pierwszych minut stwarzali zagrożenie pod naszą bramka. Pierwsza bramka autorstwa Jakubczyka pada pod koniec połowy w 43 minucie, kiedy to drużyna Leśnik wykorzystuje nasz błąd przy wyprowadzaniu piłki.W przerwie doszło aż do 7 zmian w naszej drużynie i jak się później okazało przyniosło to zamierzony efekt. Po niespełna 17 minutach II połowy prowadzimy już 2:1 po bramce Jakuba Juchy i wracającego po ciężkiej kontuzji Bartka Więckowskiego 🙂 .
Niestety w 67 min po doskonałym podaniu Jakubczyk mija naszego bramkarza i pakuje piłkę do pustej bramki i mamy wynik 2:2. Od tego momentu mecz stał się coraz bardziej zacięty z obu stron. Jednak w 87 minucie po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego Jakub Jucha zdobywa, zwycięska bramkę w tym spotkaniu na 3:2.
Życzymy powodzenia drużynie z Kobióra w rozgrywkach A-klasy po w tym meczu pokazali całkiem dobrą piłkę i zaangażowanie w grę. 🙂

I runda Pucharu Polski Podokręgu Tychy 2020/2021
Leśnik Kobiór – SOKÓŁ WOLA godzina 2:3 (1:0)