post

Terminarze drużyn młodzieżowych sezon 2021/2022

W nowym sezonie 2021/2022 do rozgrywek zostały zgłoszone trzy drużyny – Juniorzy Młodsi, Trampkarze Młodsi oraz Młodziki Starsze.


Drużyny swoje domowe mecze będą rozgrywać na stadionie przy ul. Pszczyńskiej 7. Drużynę trampkarzy w III lidze – roczniki 2008/2009 oraz zespół juniorów w IV lidze roczniki 2005/2006/2007 prowadzić będzie Wojciech Opołka. W okresie przygotowawczym rozegrano jeden sparing z drużyną Iskry Pszczyna zakończony wynikiem 5:4.
Drużynę młodzików w IV lidze – rocznik 2009  prowadzić będzie Damian Odrobiński. 
Wszystkich chętnych z roczników 2005-2009 zapraszamy na treningi!!!

TERMINARZ RUNDA JESIENNA JUNIOR MŁODSZY B1

1.Kolejka 05.09.2021 godzina 11:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – KS Piast Bieruń Nowy
2.Kolejka 11.09.2021 godzina 09:00
Pauza
3.Kolejka 19.09.2021 godzina 11:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – Czapla Kryry
4.Kolejka 25.09.2021 godzina 11:30
LKS Brzeźce – LKS SOKÓŁ WOLA
5.Kolejka 10.03.2021 godzina 11:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – Unia Bieruń Stary
6.Kolejka 11.10.2021 godzina 16:30
MKS Lędziny – LKS SOKÓŁ WOLA
7.Kolejka 17.10.2021 godzina 11:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – Czułowianka Tychy
8.Kolejka 24.10.2021 godzina 15:00
Siódemka Tychy – LKS SOKÓŁ WOLA
9.Kolejka 7.11.2021 godzina 11:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Łąka


TERMINARZ RUNDA JESIENNA TRAMPKARZ MŁODSZY C2

1.Kolejka 3.11.2021- godzina 15:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – APN SMS Tychy
2.Kolejka 12.09.2021 godzina 11:00
KP GKS Tychy- LKS SOKÓŁ WOLA
3.Kolejka 19.09.2021 godzina 09:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – BBTS Podbeskidzie 
4.Kolejka 26.09.2021 godzina 11:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – Reprezentacja Powiatu Mikołowskiego Fortuna Wyry
5.Kolejka 2.10.2021 godzina 11:00
Siódemka Tychy – LKS SOKÓŁ WOLA
6.Kolejka 09.10.2021 godzina 09:00
APN SMS Tychy – LKS SOKÓŁ WOLA
7.Kolejka 17.10.2021 godzina 09:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – KP GKS Tychy
8.Kolejka 24.10.2021 godzina 11:00
BBTS Podbeskidzie – LKS SOKÓŁ WOLA
9.Kolejka 31.10.2021 godzina 09:00
Reprezentacja Powiatu Mikołowskiego Fortuna Wyry – LKS SOKÓŁ WOLA
10.Kolejka 7.11.2021 godzina 09:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – Siódemka Tychy 

 

TERMINARZ RUNDA JESIENNA MŁODZIK STARSZY  D1

1.Kolejka 3.09.2021 godzina 17:30
GTS Bojszowy – LKS SOKÓŁ WOLA
2.Kolejka 11.09.2021 godzina 17:00
GKS I Tychy – LKS SOKÓŁ WOLA
3.Kolejka 20.09.2021 godzina 16:45 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – UKS Grom Świerczyniec
4.Kolejka 27.09.2021 godzina 17:00
Football Project Suszec – LKS SOKÓŁ WOLA
5.Kolejka 4.10.2021 godzina 17:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – AKS Nadwiślan Góra
6.Kolejka 11.10.2021 godzina 17:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – GTS Bojszowy
7.Kolejka 16.10.2021 godzina 09:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – GKS I Tychy 
8.Kolejka 22.10.2021 godzina 17:00
UKS Grom Świerczyniec – LKS SOKÓŁ WOLA
9.Kolejka 30.10.2021 godzina 09:00 [Pszczyńska 7, Stadion]
LKS SOKÓŁ WOLA – Football Project Suszec
10.Kolejka 7.11.2021 godzina 09:00
AKS Nadwiślan Góra – LKS SOKÓŁ WOLA

O wszystkich zmianach terminów spotkań  będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony www oraz FB.

post

Podsumowanie piłkarskiej soboty (28.08)

Przy małej liczbie argumentów w postaci sytuacji bramkowych obu drużyn, bezbramkowy remis jest adekwatnym wynikiem.


Future Sport Klasa A
LKS SOKÓŁ WOLA – Leśnik Kobiór 0:0 (0:0)
28.08.2021 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

Skład LKS Sokół Wola:
R.Rozmus – M.Janosz, M.Bała, N.Madeja (46’min J.Jucha), F.Niesyto (46’min M.Pochopień)- J.Szmidt 
A.Wróbel (78’min D.Nowok), T.Kubeczko  –  A.Sosna, R.Żyła (35’min M.Lendzion), K.Kudyba 
Rez: W.Kołek, M.Jarnot

Pozostałe mecze 3 kolejki:
Unia Bieruń Stary
– Czapla Kryry 6:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – Znicz Jankowice 1:3
GKS Krupiński Suszec – LKS Brzeźce 2:1 
LKS Studzionka – LKS Woszczyce 3:0
LKS Gardawice – Polonia Międzyrzecze 1:3
Siódemka Tychy – Stal Chełm Śląski 2:0
LKS Frydek – LKS II Goczałkowice Zdrój 2:7

post

Zapowiedź piłkarskiej soboty (28.08)

W najbliższą sobote seniorzy powalczą o punkty z wicemistrzem A-klasy z ubiegłego sezonu czyli Leśnikiem Kobiór.


Future Sport Klasa A
LKS SOKÓŁ WOLA – Leśnik Kobiór

28.08.2021 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W ramach 3 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu domowym z zespołem Leśnika Kobiór, który w ubiegłej kolejce przegrał z Unią Bieruń Stary 1:4 .Przypomnijmy nasza drużyna wygrała z Zniczem Jankowice 2:1.Drużyna Leśnika po 2 kolejkach ze zdobyczą 3 punktów (1 wygrana, 0 remisów,1 porażka) plasuje się na 9 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 6 punktów po 2 kolejkach( 2 wygrane, 0 remisów, 0 porażek) plasuje się na 4 miejscu ligowej tabeli. Ostatni raz z drużyną Leśnika w ramach ligi mierzyliśmy się w sezonie 2014/2015, wówczas przegraliśmy 2:4 (R.Kula x2) i  wygraliśmy 4:2 (B.Więckowski x2,K.Kudyba, Ł.Pyrlik).
Zapraszamy na Pszczyńską 7!!!

 

Ostatnie ligowe mecze z Leśnikiem:
Klasa Okręgowa sezon 2008/2009 
Kolejka 8 (14.09.08)
Leśnik Kobiór – SOKÓŁ WOLA 3:0
Kolejka 12 (26.04.09)
SOKÓŁ WOLA – Leśnik Kobiór 1:1 (bramka – Tomasz Tomanek)
Klasa Okręgowa sezon 2009/2010
Kolejka 8 (26.09.09)
SOKÓŁ WOLA – Leśnik Kobiór 1:1 (bramka – Adam Wolak)
Kolejka 20 (08.05.10)
Leśnik Kobiór – SOKÓŁ WOLA 1:2 (bramki – Dawid Nycz )
Klasa Okręgowa sezon 2010/2011
Kolejka 8 (25.09.10)
Leśnik Kobiór – SOKÓŁ WOLA 1:3 (bramki – Kamil Szwajca, 2-samobójcze)
Kolejka 23 (07.05.11)
SOKÓŁ WOLA – Leśnik Kobiór 2:0 (bramki – Tomasz Pałka, Rafał Pawłowicz)
Klasa A  sezon 2014/2015
Kolejka 2 (16.08.14)
SOKÓŁ WOLA – Leśnik Kobiór 2:4 (bramki – Rafał Kula x2)
Kolejka 21 (06.05.10)
Leśnik Kobiór – SOKÓŁ WOLA 2:4 (bramki – Bartłomiej Więckowski x2, Łukasz Pyrlik, Karol Kudyba)

Ostatnie pucharowe mecze z Leśnikiem:

Puchar Polski 2002/2003 – II runda
Leśnik Kobiór – Sokół Wola 2:5
Puchar Polski 2007/2008 – 1/16 finału
Leśnik Kobiór – Sokół Wola 2:2 k.4:2
Puchar Polski 2009/2010 – 1/2 finału
Sokół Wola – Leśnik Kobiór* 2:2 k.3:4
Bramki: Sławomir Odrobiński, Krzysztof Kwapień
*Leśnik w tej edycji wygrał Puchar
Puchar Polski 2020/2021 – I runda
Leśnik Kobiór – Sokół Wola 2:3
Bramki: Jakub Jucha x2 , Bartłomiej Więckowski
 

Pozostałe mecze 3 kolejki:
Unia Bieruń Stary – Czapla Kryry
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – Znicz Jankowice
GKS Krupiński Suszec – LKS Brzeźce 
LKS Studzionka – LKS Woszczyce
LKS Gardawice – Polonia Międzyrzecze
Siódemka Tychy – Stal Chełm Śląski
LKS Frydek – LKS II Goczałkowice Zdrój

post

Podsumowanie piłkarskiej soboty (21.08)

Pomimo gry w osłabieniu od 29 minuty wywozimy cenne trzy punkty z Jankowic, strzelając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry.


Future Sport Klasa A
Znicz Jankowice – LKS SOKÓŁ WOLA 1:2 (0:0)

21.08.2021 godz. 17:00
ul. Żubrów 36, Jankowice
Czerwona kartka – Kacper Kudyba, 29 min.
0:1 – Adrian Sosna , 73 min.
1:1 – Mateusz Adamus, 87 min.
1:2 – Adrian Sosna , 90+7 min.

Skład LKS Sokół Wola:
R.Rozmus- M.Janosz, M.Bała(90’min P.Kwaśniewski), N.Madeja, F.Niesyto- J.Szmidt (75’min G.Pala), 
A.Wróbel (85’min D.Nowok), T.Kubeczko  –  A.Sosna, R.Żyła (60’min P.Żakieta), K.Kudyba 
Rez: W.Kołek

Pozostałe wyniki 2 kolejki:
Czapla Kryry – LKS Frydek 1:1
LKS II Goczałkowice-Zdrój – Siódemka Tychy 5:0
Stal Chełm Śląski – LKS Gardawice 1:1
Polonia Międzyrzecze – LKS Studzionka 2:4
LKS Woszczyce – Krupiński Suszec 3:1
LKS Brzeźce – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1:7
Leśnik Kobiór – Unia Bieruń Stary 1:4

post

Zapowiedź piłkarskiej soboty (21.08)

Seniorów w drugiej kolejce czeka wyjazd do Jankowic.


Future Sport Klasa A
Znicz Jankowice – LKS SOKÓŁ WOLA

21.08.2021 godz. 17:00
ul. Żubrów 36, Jankowice

W ramach 2 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem Znicza Jankowice, który w ubiegłej kolejce nie rozegrał swojego meczu z Unia Bieruń Stary(przełożony na 15.09).Przypomnijmy nasza drużyna wygrała z LKSem Brzeźce 3:2. Ostatni raz z drużyną Znicza mierzyliśmy się w sezonie 2016/2017 oba spotkania zakończyły się Naszymi zwycięstwami 4:1 (br. Kuźnik x2,Kula, K.Kudyba) i  2:1 (br. Kuźnik, Jażdżewski).

Pozostałe mecze 2 kolejki:
Czapla Kryry – LKS Frydek
LKS II Goczałkowice-Zdrój – Siódemka Tychy
Stal Chełm Śląski – LKS Gardawice
Polonia Międzyrzecze – LKS Studzionka 
LKS Woszczyce – Krupiński Suszec
LKS Brzeźce – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 
Leśnik Kobiór – Unia Bieruń Stary

post

NABÓR DO DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH

UWAGA UWAGA⚽⚽⚽

Nie zapominamy o młodych zawodnikach👦👧 dlatego ogłaszamy
NABÓR DO GRUP MŁODZIEŻOWYCH LKS Sokół Wola:
✅JUNIOR MŁODSZY(rocznik 2005/2006/2007)
✅TRAMPKARZ MŁODSZY(rocznik 2008/2009)
✅MŁODZIK STARSZY(rocznik 2009)

👉LKS Sokół Wola zaprasza zawodników z roczników od 2005 do 2009 na pierwsze otwarte treningi, które odbędą się 19.08.2021(czwartek) i 20.08.2021(piątek) o godzinie 16:00 na
kompleksie Orlik ul. Pszczyńskiej 9, Wola.🏆🏅🥇

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Kontakt:
💻Wiadomość po przez stronę FB
☎️Tel. 692 000 656

post

W końcu wygrywamy na własnym stadionie!

Seniorzy po 730 dniach odnoszą zwycięstwo na własnym stadionie. Stałe fragmenty gry okazały się kluczem do zdobycia trzech punktów.


Future Sport Klasa A
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Brzeźce 3:2 (1:1)

14.08.2021 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

1:0 – Kacper Kudyba, 8min.
1:1 – Tadeusz Gwiazda, 38 min.
1:2 – Daniel Wojdyła, 71 min.
2:2 – Nikodem Madeja, 76 min.
3:2 – Nikodem Madeja, 90+5 min.

Skład LKS Sokół Wola:
R.Rozmus- M.Janosz, N.Madeja, M.Bała, A.Sosna- D.Nowok (26’min M.Jarnot), T.Kubeczko 
– W.Tomala, M.Pochopień (80’min K.Szwajca), K.Kudyba (65’min P.Żakieta), R.Żyła (90’min G.Pala)  
Rez: P.Kwaśniewski

WIDEO:

Pozostałe wyniki 1 kolejki:
Leśnik Kobiór
– Czapla Kryry 2:0
GKS Krupiński Suszec – Polonia Międzyrzecze 5:2
LKS Studzionka – Stal Chełm Śląski 9:0
Siódemka Tychy – LKS Frydek 3:2
Unia Bieruń Stary – Znicz Jankowice 25.08 g.17:30
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – LKS Woszczyce 25.08 g.17:30
LKS Gardawice – LKS II Goczałkowice-Zdrój 25.08 g.17:30

post

Terminarz Future Sport Klasa A

Po spadku z Klasy Okręgowej, SOKÓŁ w sezonie 2021/2022 występować będzie w „Future Sport Klasa A”.


Ligę utworzyły następujące zespoły podokręgu Tychy:
– Czapka Kryry
– GKS Krupiński Suszec
– Siódemka Tychy
– Unia Bieruń Stary
– LKS Brzeźce
– LKS Frydek
– LKS Gardawice
– LKS II Goczałkowice-Zdrój->[Beniaminek]
– LKS Rudołtowice-Ćwiklice>[Spadkowicz]
LKS Sokół Wola->[Spadkowicz]
– LKS Studzionka
– LKS Woszczyce
– LKS Znicz Jankowice
– Leśnik Kobiór
– Polonia Międzyrzecze
– Stal Chełm Śląski

TERMINARZ RUNDA JESIENNA

1.Kolejka 14.08.2021 godzina 17:00
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Brzeźce
2.Kolejka 21.08.2021 godzina 17:00
Znicz Jankowice – LKS SOKÓŁ WOLA
3.Kolejka 28.08.2021 godzina 17:00
LKS SOKÓŁ WOLA – Leśnik Kobiór
4.Kolejka 1.09.2021 godzina 17:00
Unia Bieruń Stary – LKS SOKÓŁ WOLA
5.Kolejka 4.09.2021 godzina 17:00
LKS SOKÓŁ WOLA – Czapla Kryry
6.Kolejka 11.09.2021 godzina 17:00
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Rudołtowice-Ćwiklice
7.Kolejka 18.09.2021 godzina 16:30
GKS Krupiński Suszec –  LKS SOKÓŁ WOLA
8,Kolejka 25.09.2021 godzina 16:30
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Studzionka
9.Kolejka 2.10.2021 godzina 16:00
LKS Gardawice – LKS SOKÓŁ WOLA
10.Kolejka 9.10.2021 godzina 16:00
LKS SOKÓŁ WOLA – Siódemka Tychy
11.Kolejka 17.10.2021 godzina 15:30
LKS Frydek – LKS SOKÓŁ WOLA
12.Kolejka 23.10.2021 godzina 15:30
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS II Goczałkowice-Zdrój
13.Kolejka 30.10.2021 godzina 15:00
Stal Chełm Śląski – LKS SOKÓŁ WOLA
14.Kolejka 6.11.2021 godzina 14:00
LKS SOKÓŁ WOLA – Polonia Międzyrzecza 
15.Kolejka 13.11.2021 godzina 13:30
LKS Woszczyce – LKS SOKÓŁ WOLA

O wszystkich zmianach terminów spotkań  będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony www oraz FB.