Zapowiedź piłkarskiej soboty (21.08)

Seniorów w drugiej kolejce czeka wyjazd do Jankowic.


Future Sport Klasa A
Znicz Jankowice – LKS SOKÓŁ WOLA

21.08.2021 godz. 17:00
ul. Żubrów 36, Jankowice

W ramach 2 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem Znicza Jankowice, który w ubiegłej kolejce nie rozegrał swojego meczu z Unia Bieruń Stary(przełożony na 15.09).Przypomnijmy nasza drużyna wygrała z LKSem Brzeźce 3:2. Ostatni raz z drużyną Znicza mierzyliśmy się w sezonie 2016/2017 oba spotkania zakończyły się Naszymi zwycięstwami 4:1 (br. Kuźnik x2,Kula, K.Kudyba) i  2:1 (br. Kuźnik, Jażdżewski).

Pozostałe mecze 2 kolejki:
Czapla Kryry – LKS Frydek
LKS II Goczałkowice-Zdrój – Siódemka Tychy
Stal Chełm Śląski – LKS Gardawice
Polonia Międzyrzecze – LKS Studzionka 
LKS Woszczyce – Krupiński Suszec
LKS Brzeźce – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 
Leśnik Kobiór – Unia Bieruń Stary