1/8 Pucharu Polski: LKS Sokół Wola – GKS II Tychy

LKS Sokół Wola 2:0 GKS II Tychy
1:0 – S. Magiera
2:0 – G. Kuźnik

Spotkanie stało pod wieloma względami na wysokim poziomie, ponieważ nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobry mecz pod względem taktycznym, gdzie potrafili przeprowadzić kilka bardzo ciekawych kontr z czego dwie udało zamienić się na bramki. Z samego przebiegu spotkania było widać, że GKS II Tychy jest to drużyna występująca w IV lidze jak również, zaplecze tejże drużyny ma charakter profesjonalny, gdyż tyscy zawodnicy bardzo dobrze operowali piłką i mieli dużą przewagę pod względem samej gry.  Natomiast nasz zespół dzięki doświadczeniu i indywidualnym umiejętnością takich zawodników jak: Sławomir Magiera i Grzegorz Kuźnik jak i całego zespołu potrafił odnaleźć się w trudnych warunkach, które postawili zawodnicy Tyskiego Sportu.

Mamy nadzieję, wygrana naszego zespołu z wyżej notowanym rywalem pozwoli nam się przełamać w Lędzinach, gdzie zmierzymy się z miejscowym MKS. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie już w najbliższą sobotę 25.08.2018 o godzinie 11:00 w Lędzinach.

Kilka słów od trenera:

Komentarz Łukasz Biliński: – Ze względu na to że wiele lat spędziłem w Tychach bardzo dobrze wiedziałem czego się spodziewać po naszym przeciwniku. Dlatego na mecz z GKS II Tychy byliśmy solidnie przygotowani. Mecz pod względem taktycznym rozegraliśmy bardzo dobrze i za to trzeba bardzo podziękować zawodnikom, bo kosztowało ich to wiele zdrowia. Cel osiągnęliśmy odnosząc zwycięstwo 2:0. Nie było to dla zawodników takie proste, ponieważ w przeciągu dwóch tygodni jest to nasz czwarty mecz i widać ogromne zmęczenie, ale wygraliśmy i z tego należy się cieszyć.  Za mecz nie chcę wyróżniać konkretnych zawodników bo wszyscy zagrali bardzo dobrze. Cieszy na pewno powrót Grzegorza Kuźnika który już pokazał w pierwszym meczu że będzie dużym wzmocnieniem. Brawo dla całego zespołu i walczymy o kolejne zwycięstwa.

Teraz czeka nas liga i już skupiamy się na kolejnym przeciwniku bo w sobotę o 11 gramy z MKS Lędziny na wyjeździe i będziemy chcieli tam powalczyć o 3 punkty.

Skrót spotkania:

https://www.youtube.com/watch?v=AOJR302gdbc