Jakie emocje w ten weekend?

W ten weekend będziemy mogli obejrzeć trzy spotkania naszych drużyny na własnych stadionach. W sobotę zaczniemy od dania głównego, którym są zawsze spotkania naszej pierwszej drużyny. W niedzielę natomiast nasze drużyny młodzieżowe będą kolejno podejmować drużyny LKS Brzeźce i KS Czarni Piasek.

W sobotę 15.09.2018 roku podejmiemy na własnym stadionie drużynę AKS Wyzwolenie Chorzów. Jest to zespół, który po 6 kolejkach Klasy okręgowej jest czerwoną latarnią ligi z dorobkiem dwóch punktów. Nasz zespół po zeszłotygodniowej wygranej nad zespołem Ogrodnika Cielmice plasuje się na 9 miejscu z dorobkiem 7 punktów. Wygrana w najbliższym spotkaniu pozwoli zwiększyć pewność naszej drużyny na następne trudne spotkania.

Klasa Okręgowa “Zina” Grupa 1
LKS Sokół Wola  – AKS Wyzwolenie Chorzów
15.09.2018 16:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

 

W niedzielę 16.09.2018 swój następny mecz zagrają zawodnicy Trampkarza Młodszego C2 w ramach 3 kolejki. W końcu zawitają u siebie, dopiero w trzecim spotkaniu Trampkarze będą rozgrywali swój mecz jako gospodarz. Liczymy jednak na to, że po tym jak zespół Trampkarza wygrał swoje ostanie spotkanie 16:0 z zespołem Raki Gostyń, znowu pokażą wyższość nad swoim rywalem i zaaplikują mu worek bramek. 

Trampkarz Młodszy C2
LKS Sokół Wola – LKS Brzeźce
16.09.2018 09:00
ul. Różana 25, Wola

 

Nasze grupy młodzieżowe będą rozgrywał mecz po sobie więc, jak zagościcie na stadionie przy ulicy Różanej 25 będziecie mogli śledzić dwa pojedynki jeden za drugim.

Po 2 kolejkach nasz zespół plasuje się na pozycji wicelidera za zespołem Pniówka Pawłowice. Natomiast ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż nasz zespół zmierzy się z drużyną Czarni Piasek. W zeszłym sezonie po emocjonującym meczu i naszym prowadzeniu do przerwy 2:0, przegraliśmy to spotkanie 2:3. Tym razem mamy nadzieje, że jak nasz zespół wyjdzie na prowadzenie to nie odda go już do końca.

Junior Starszy A1
LKS Sokół Wola – KS Czarni Piasek
16.09.2018 11:00
ul. Różana 25, Wola

 

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie, organizowanym na naszej stronie na Facebook-u, jak również do Kibicowania naszym zawodnikom.

Konkurs dostępny pod tym linkiem
—> https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1842895955746126&id=257808417588229 <—