Zapowiedź weekendu (06.10. – 07.10.)

Ten tydzień zapowiada się niezwykle ciekawie ze względu na losowanie Pucharu Polski, jesteśmy ciekaw kogo los przydzieli nam tym razem? Wracając do ligowych poczynań w ten weekend czekają nas trzy spotkania wszystkie w niedzielę. Zobaczmy co Nas czeka:

Arcyważne spotkanie rozegra drużyna Trampkarza Młodszego C2, która rozpocznie rundę rewanżową i zmierzy się z dotychczasowym liderem MKS Lędziny. Oba zespoły przewyższają ligę o klasę co widać po wynikach obu drużyn. W pierwszym meczu drużyna z Lędzin okazała się lepsza od naszego zespołu 3:2, choć mecz był bardzo wyrównany. Musimy pamiętać, że jeśli Nasz zespół myśli o awansie klasę wyżej musi to spotkanie bezwzględnie wygrać. Liczymy na Naszych chłopców, że pokażą prawdziwego Ducha Sokoła i tym spotkaniem rozpoczną marsz ku zwycięstwu w lidze.

Trampkarz Młodszy C2
LKS Sokół Wola – MKS Lędziny
07.10.2018 09:00
ul. Różana 25, Wola

 

Następnie swój mecz zagrają Juniorzy Starsi A1, którzy po tym jak w zeszłym tygodniu pauzowali spotkają się z zespołem UKS Warszowice. Nasi Juniorzy liderują aktualnie w swojej lidze, co czyni nasz zespół delikatnym faworytem tego spotkania.

Junior Starszy A1
LKS Sokół Wola – UKS Warszowice
07.10.2018 11:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

 

Nietypowo, bo jako ostatni swój mecz zagra Seniorska drużyna LKS Sokół Wola. Tym razem jedziemy do Katowic gdzie zmierzymy się z zespołem Sparty Katowice, która rozgromiła ostatnio Uranię Ruda Śląska 5:1. Nie będzie to łatwy mecz dla Naszego zespołu, gdyż przyjdzie nam zmierzyć się na sztucznej murawie gdzie jak wiemy nie mamy z nią dużo styczności. Liczymy, że ostatnia porażka u siebie z zespołem Fortuny Wyry podziała na naszych zawodników jak płachta na byka i wywieziemy z Katowic 3 punkty.

Klasa Okręgowa “Zina” Grupa 1
Sparta Katowice – LKS Sokół Wola
07.10.2018 18:00
Boisko Kolejarza Katowice ul. Alfreda 1, 40-001 Katowice