Turniejowy weekend – drużyny na wyjazdach

W ten weekend zapowiada się niezwykle ciekawie i intensywnie, ponieważ każdą z drużyn czeka turniejowe granie. Nasze drużyny młodzieżowe zmierzą się w tradycyjnym turnieju organizowany przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy Ziobro S. C. Natomiast Seniorzy wyjadą do Siemianowic Śląskich również na turniej futsalowy, na którzy otrzymaliśmy zaproszenie.


W sobotę 08.12.2018 grać będą drużyny Seniorów i Juniorów.  Niestety terminarzu turnieju seniorskiego nie posiadamy. Terminarz turnieju KMPP, w którym uczestniczą Juniorzy Starsi.

 

Nasi najmłodsi zawodnicy zmierzą się w niedzielę 09.12.2018 r., również w ramach turnieju KMPP. Trampkarze Młodsi trafili do grupy A.

Wszelkie informacje do wyjazdu na turniej, zostaną podane na Facebooku Naszego klubu. Rodziców prosimy o podpisanie zgody na udział dziecka w turnieju dostępnej poniżej oraz o zabranie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość dziecka.  Jeśli, któryś z zawodników nie będzie posiadał w.w. zgody nie będzie mógł uczestniczyć w turnieju. Dzieci niech wezmą obuwie przeznaczone do gry na hali oraz ochraniacze, stroje otrzymają z klubu.

http://www.posir.pszczyna.pl/public/pliki/2018/10/zgoda_rodzicow_xi_kmpp_w_futsalu.pdf