Kadra Sokoła na rundę jesienną

Do startu ligi pozostało niewiele czasu , zatem warto przedstawić kadrę jaką będzie dysponowała drużyna seniorów w rundzie jesiennej Klasy Okręgowej.


Kadra będzie liczyła 27 zawodników z czego 21 to wychowankowie. Przed startem rundy jesiennej doszło do znacznych roszad kadrowych.
Zacznijmy od piłkarzy, którzy zdecydowali się odjeść z klubu.Mikołaj Nowak, które rozegrał w Naszych brawach 21 spotkań strzelając 1 bramkę, zdecydował się spróbować swoich sił w jednym ze śląskich czwartoligowców. Dużym osłabieniem środka pola będzie na pewno powrót Piotra Buli do swojego macierzystego klubu GTSu Bojszowy. Przypomnijmy Bula od sezonu 2016/2017 rozegrał w barwach Sokoła 92 spotkań zdobywając 9 bramek( w pamięć zapadła bramka z rzutu wolnego z Piastem Bieruń Nowy 1:1). Kolejnym zawodnikiem, który również powrócił do swojego macierzystego klubu jest Przemysław Wyrobek, który rozegrał 45 meczy, strzelając 5 bramek(jedna z bramek w dramatycznym meczu z Wyzwoleniem Chorzów na 5:4 w doliczonym czasie gry). Natomiast dwóch zawodników dostało roczne wypożyczenia do drużyn z IV Ligi.
Pierwszy zawodnikiem jest Mateusz Michalski, który wypożyczony został do Spójni Landek, Mateusz rozegrał do tej pory w “Sokole” 17 spotkań.Drugim zawodnikiem jest Jakub Krawczyk, który stanowił o sile ataku naszej drużyny, wypożyczony został do Iskry Pszczyna. Bilans Krawczyka w “Sokole” 60/20.
Dziękujemy zawodnikom za grę w barwach Sokoła Wola i życzymy powodzenia w dalszej piłkarskiej przygodzie 🙂 . 
Teraz pora na zawodników, którzy dołączyli do Sokoła przed nachodzącym sezonem.
Grzegorz Kuźnik, popularny Eszter po rocznym wypożyczeniu powraca do Sokoła, będzie to na pewno dużo wzmocnienie w formacji ataku. W barwach LKS Brzeźce w ubiegłym sezonie w 12 meczach zdobył 6 bramek.Drugim zawodnikiem powracającym z rocznego wypożyczanie z drużyny Bronowianki Kraków jest Dawid Kaczmarczyk. Po pewnych perturbacjach naszym zawodnikiem został Jakub Szmidt, lewonożny pomocnik w sparingach zaprezentował się z bardzo dobrej strony.Oby dyspozycja sparingowała przełożyła się również na ligę :). Transferem “Last Minute” można tak określić pozyskanie Michała Bały, którego do tej pory mogliśmy obserwować na futsalowych parkietach drużyny GKS Futsal Tychy. Na koniec do drużyny seniorów zostali dołączeni czterej juniorzy. Dwaj pomocnicy Patryk Żakieta i Wojciech Stawowy i dwaj obrońcy Miłosz Janosz i Arkadiusz Wróbel, cała czwórka w sparingach stopniowo ogrywała się
z “seniorską piłką”.

KADRA NA RUNDĘ JESIENNĄ SEZONU 2020/2021:
Legenda:
M/BR – mecze i bramki w sezonie 2019/2020
N – nowy zawodnik
J – junior
BRAMKARZE

 

OBROŃCY

 

 

 

 

POMOCNICY

 

 

 

 

NAPASTNICY:

 


Przybyli
:
Grzegorz Kuźnik (LKS Brzeźce), Jakub Szmidt (KS Piast Bieruń Nowy), Michał Bała (GKS Futsal Tychy),
Dawid Kaczmarczyk (Bronowianka Kraków), Miłosz Janosz, Arkadiusz Wróbel,
Patryk Żakieta,Wojciech Stawowy (wszyscy z juniorów)
Ubyli:
Piotr Bula (GTS Bojszowy), Przemysław Wyrobek (LKS Rudołtowice-Ćwiklice),
Jakub Krawczyk (Iskra Pszczyna), Mateusz Michalski (Spójnia Landek),Mikołaj Nowak (?)
Bartosz Koczy( problemy zdrowotne), Kacper Zieliński,Beniamin Pawlikiewicz(nie wznowili treningów)