Zapowiedź weekendu (05.09. – 06.09.)

Początku rundy nie możemy zaliczyć do udanych. Przed nami trudne spotkanie z zespołem Ogrodnika Cielmice , liczymy że nasz zespół pokaże, że potrafi zdobywać punkty. Natomiast drużyny młodzieżowe czeka wyjazd na mecz ligowy do Bielska-Białej oraz domowy mecz z LKS Rudłotowice-Ćwiklice. 


Klasa Okręgowa “Zina” Grupa V-II
LKS SOKÓŁ WOLA – Ogrodnik Cielmice

05.09.2020 godz. 16:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W ramach 8 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu domowym z zespołem Ogrodnika Cielmice, który w ubiegłej kolejce przegrał swój domowy mecz w stosunku 1:2 z Pasjonatem Dankowice. Przypomnijmy nasza drużyna również przegrała 0:3 z KS Bestiwnka. Drużyna Ogrodnika po 7 kolejkach ze zdobyczą 10 punkt(3 wygrane, 3 porażki ,1 remis) plasuje się na 6 miejscu w ligowej tabeli grupy 2. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 1 punktu po 6 kolejkach(0 wygranych, 1 remis, 5 porażek) plasuje się na 9 miejscu ligowej tabeli. W zeszłym sezonie w rundzie jesiennej w jedynym meczu  przegraliśmy 1:3 z Cielmicami (Br.Mikołaj Nowak) . Jak będziemy tym razem o tym przekonamy się w najbliższą sobotę.
Przypominamy w przerwie meczu losowanie nagród!
Zapraszamy na Pszczyńską 7!!!

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,stadiony piłkarskie mogą być zapełnione w 50% co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max.210 widzów.


IV Liga Okręgowa Trampkarz Starszy C1
LKS SOKÓŁ WOLA- LKS Rudołtowice
05.09.2020 godz. 09:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W drugiej kolejce  IV Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu domowym zespół LKS Rudołtowice-Ćwkilice, który jeszcze nie rozegrał żadnego spotkania w ramach ligi. Przypomnijmy nasza drużyna pokonała pewnie 6:0 Znicz Jankowice.
W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,stadiony piłkarskie mogą być zapełnione w 50% co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max.210 widzów.


III Liga Młodzik  D1
 BBTS Podbeskidzie – LKS SOKÓŁ WOLA
06.09.2020 godz. 12:00
ul. Olimpijska 14 ,Bielsko-Biała,

W drugiej kolejce III Ligi drużyna młodzików, podejmie na wyjeździe BBTS Podbeskidzie, które w 1 kolejce zremisowało 1:1 z zespołem Iskry Pszczyna. Przypomnijmy nasza drużyna pokonała po zaciętym meczu 1:0 Fortunę Wyry.