Zapowiedź weekendu (12.09. – 13.09.)

Przed nami trudne spotkanie z zespołem Przełomu Kaniów , liczymy że nasz zespół pokaże, że potrafi zdobywać punkty. Natomiast drużynę młodzików czeka domowy mecz z czechowicką “Trójką”.


Klasa Okręgowa “Zina” Grupa V-II
Przełom Kaniów – LKS SOKÓŁ WOLA

13.09.2020 godz. 16:00
ul. Batalionów Chłopskich 23, Kaniów

W ramach 9 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem Przełomu Kaniów, który w ubiegłej kolejce wygrał dość niespodziewanie 1:0 z Pasjonatem Dankowice. Przypomnijmy nasza drużyna również przegrała 0:2 z Ogrodnikiem Cielmice. Drużyna Przełomu po 8 kolejkach ze zdobyczą 3 punktów(1 wygrana, 7 porażek ) plasuje się na 9 miejscu w ligowej tabeli grupy 2. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 1 punktu po 7 kolejkach(0 wygranych, 1 remis, 6 porażek) plasuje się na 10 miejscu ligowej tabeli.


III Liga Młodzik  D1
LKS SOKÓŁ WOLA – UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice
12.09.2020 godz. 11:00
ul. Pszczyńska 7 ,Wola

W trzeciej kolejce III Ligi drużyna młodzików, podejmie w meczu domowym Trójkę Czechowice-Dziedzice, która w poprzednim meczu uległa Iskrze Pszczyna 0:3. Przypomnijmy nasza drużyna w 2 kolejce przegrała w Bielsku-Białej 3:4.

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,stadiony piłkarskie mogą być zapełnione w 50% co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max.210 widzów.