Zapowiedź weekendu (26.09 – 28.09)

Dla odmiany ten weekend stoi pod znakiem spotkań domowych naszych drużyn. W sobotę seniorzy zmierzą z Piast Bieruń Nowy, trampkarze z Zniczem Jankowice. Młodzików czeka w poniedziałek spotkanie z wiceliderem rozgrywek.


Klasa Okręgowa “Zina” Grupa V-II
LKS SOKÓŁ WOLA – KS Piast Bieruń Nowy

26.09.2020 godz. 16:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W ramach 11 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu domowym z zespołem Piast Bieruń Nowy, który w ubiegłej kolejce zremisował swój domowy mecz w stosunku 0:0 z Pasjonatem Dankowice. Przypomnijmy nasza drużyna przegrała 0:4 z MKS Lędziny. Drużyna Piasta po 10 kolejkach ze zdobyczą 12 punktów
(3 wygrane, 4 porażki ,3 remisy) plasuje się na 7 miejscu w ligowej tabeli grupy 2. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 4 punktów po 10 kolejkach(1 wygrana, 1 remis, 8 porażek) plasuje się na 9 miejscu ligowej tabeli. W ostatnim meczu zremisowaliśmy 2:2 z drużyną Piasta Bieruń (bramki- D.Kaczmarczyk i M.Lendzion).
Jak będziemy tym razem o tym przekonamy się w najbliższą sobotę.
Przypominamy w przerwie meczu losowanie nagród!
Zapraszamy na Pszczyńską 7!!!

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,stadiony piłkarskie mogą być zapełnione w 50% co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max.210 widzów.


IV Liga Okręgowa Trampkarz Starszy C1
LKS SOKÓŁ WOLA – Znicz Jankowice
26.09.2020 godz. 09:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W piątej kolejce IV Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu domowym zespół Znicza Jankowice, który
w pierwszej serii spotkań pokonaliśmy 6:0. Przypomnijmy nasza drużyna w ostatniej kolejce wygrała z LKS Rudotłowice-Ćwiklice 4:1.
W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,stadiony piłkarskie mogą być zapełnione w 50% co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max.210 widzów.


III Liga Młodzik  D1
LKS SOKÓŁ WOLA – GLKS Wilkowice
28.09.2020 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W piątej kolejce III Ligi drużyna młodzików, podejmie w meczu domowym GLKS Wilkowice aktualnego wicelidera ligi. GLKS w ostatniej (4)kolejce wygrał 4:1 z BBTS Podbeskidzie. Przypomnijmy nasza drużyna przegrała 0:4 z pszczyńską Iskrą.
W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,stadiony piłkarskie mogą być zapełnione w 50% co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max.210 widzów.