Zapowiedź weekendu (03.10 – 04.10)

Trudny wyjazdowy weekend czeka Nasze drużyny. Seniorzy udadzą się do Pisarzowic. Natomiast drużyny młodzieżowe czekają wyjazdy do Bierunia i Wyry.


Klasa Okręgowa “Zina” Grupa V-II
Pionier Pisarzowice – LKS SOKÓŁ WOLA

03.10.2020 godz. 15:00
ul. Sportowa 1, Pisarzowice

W ramach 12 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem Pioniera Pisarzowice, który w ubiegłej kolejce przegrał swój mecz w stosunku 1:2 z Pasjonatem Dankowice. Przypomnijmy nasza drużyna przegrała 1:2 z Bieruniem Nowym. Drużyna Pisarzowic po 11 kolejkach ze zdobyczą 6 punktów
(2 wygranych, 9 porażek ) plasuje się na 8 miejscu w ligowej tabeli grupy 2. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą
4 punktów po 11 kolejkach(1 wygrana, 1 remis, 9 porażek) plasuje się na 9 miejscu ligowej tabeli.
W pierwszej meczu ulegliśmy dość gładko 1:6 z Pionierem (br. M.Pochopień).
Jak będzie tym razem o tym przekonamy się w najbliższą sobotę.


IV Liga Okręgowa Trampkarz Starszy C1
KS Piast Bieruń Nowy – LKS SOKÓŁ WOLA
03.10.2020 godz. 09:00
ul. Warszawska 270, Bieruń

W piątej kolejce IV Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu wyjazdowym zespół KS Piast Bieruń Nowy,
z którym do tej pory w tym sezonie jeszcze się nie zmierzyliśmy. Piast Bieruń po 2 meczach z 4 punktami zajmuje 2 miejsce w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce zremisowali 3:3 z LKS Rudołtowice. Przypomnijmy nasza drużyna z kompletem punktów(12pkt) przewodzi w ligowej tabeli.W ostatnim meczu trampkarze pewnie pokonali Znicz 15:0.


III Liga Wojewódzka Liga Młodzik  D1
Fortuna Wyry – LKS SOKÓŁ WOLA
04.10.2020 godz. 10:00
ul. Józefa Markiela 18, Wyry

W szóstej kolejce III Ligi drużyna młodzików, podejmie na wyjeździe Fortune Wyry, które zajmuje aktualnie
5 miejsce w tabeli (2 pkt). W pierwszym meczu pokonaliśmy Fortunę 1:0 po bramce F.Czarnynogi. W ubiegłej kolejce Fortuna uległa pszczyńskiej Iskrze 2:4, takim samym rezultatem zakończył się mecz pomiędzy Sokołem a drużyną z Wilkowic.