Zapowiedź piłkarskiej soboty (10.10)

Ciekawie zapowiada się piłkarska sobota Naszych zespołów. Seniorzy zmierzą się z liderem z Bojszów. Natomiast drużynę trampkarzy jako lidera czeka wyjazd do Jankowic. Młodziki spróbują zrewanżować się rywalą z Bielska-Białej.


Klasa Okręgowa “Zina” Grupa V-II
LKS SOKÓŁ WOLA – GTS Bojszowy

10.10.2020 godz. 15:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W ramach 13 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu domowym z zespołem GTS Bojszowy, który
w ubiegłej kolejce wygrał swój mecz w stosunku 3:0z Pasjonatem Dankowice. Przypomnijmy nasza drużyna wygrała 2:1 z Pionierem Pisarzowice. Drużyna Bojszów po 12 kolejkach ze zdobyczą 27 punktów
(8 wygranych,3 remisy, 1 porażka ) plasuje się na 1 miejscu w ligowej tabeli grupy 2. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 7 punktów po 12 kolejkach(2 wygrane, 1 remis, 9 porażek) plasuje się na 8 miejscu ligowej tabeli.
W pierwszej meczu ulegliśmy po dość zaciętym pojedynku 4:3 z GTSem (br.Kubeczko,Kaczmarczyk,Kuźnik).
Jak będzie tym razem o tym przekonamy się w najbliższą sobotę.
Przypominamy w przerwie meczu losowanie nagród!
Zapraszamy na Pszczyńską 7!!!

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,stadiony piłkarskie mogą być zapełnione w 25%(strefa żółta) co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max.105 widzów.Obowiązkowo w maseczkach.


IV Liga Okręgowa Trampkarz Starszy C1
Znicz Jankowice – LKS SOKÓŁ WOLA
10.10.2020 godz. 10:15
ul. Żubrów 36, Jankowice

W siódmej kolejce IV Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu wyjazdowym zespół Znicza Jankowice,
z którym do tej pory w tym sezonie mierzyliśmy się dwukrotnie (6:0) i (15:0). Znicz po 6 meczach z zerową ilością punktów na koncie zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce przegrali 1:8 z LKS Rudołtowice. Przypomnijmy nasza drużyna uległa w ostatniej kolejce 0:3 z Piastem Bieruń.


III Liga Wojewódzka Liga Młodzik  D1
LKS SOKÓŁ WOLA – BBTS Podbeskidzie
10.10.2020 godz. 10:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W siódmej kolejce III Ligi drużyna młodzików, podejmie w meczu domowym Podbeskidzie B-B, które zajmuje aktualnie 3 miejsce w tabeli (8 pkt) – wyprzedzając Naszych młodzików o jeden punkt.  W pierwszym meczu przegraliśmy z BBTSem 5:2 (bramki Karol Hornik). W ubiegłej kolejce BBTS uległ pszczyńskiej Iskrze 2:4, natomiast Sokół bezbramkowo zremisował z Fortuną Wyry.
W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,stadiony piłkarskie mogą być zapełnione w 25%(strefa żółta) co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max.105 widzów.Obowiązkowo w maseczkach.