Zapowiedź weekendu (17.10 – 18.10)

Trudny wyjazdowy weekend czeka Nasze drużyny. Seniorzy udadzą się do Bestwiny. Natomiast zespoły młodzieżowe czekają wyjazdy do Rudołtowic i Czechowic-Dziedzic.


Klasa Okręgowa “Zina” Grupa V-II
LKS Bestwina- LKS SOKÓŁ WOLA

17.10.2020 godz. 15:00
ul. Podzamcze 18, Bestwina

W ramach 14 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem LKSu Bestwina, który w ubiegłej kolejce wygrał swój mecz w stosunku 2:0 z Pasjonatem Dankowice. Przypomnijmy nasza drużyna przegrała 0:5 z Bojszowami. Drużyna Bestwiny po 13 kolejkach ze zdobyczą 28 punktów
(9 wygranych, 3 porażki, 1 remis ) plasuje się na 3 miejscu w ligowej tabeli grupy 2. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 7 punktów po 13 kolejkach(2 wygrane, 1 remis, 10 porażek) plasuje się na 8 miejscu ligowej tabeli.
W pierwszem meczu przegraliśmy 2:4 z Bestwiną (br. J.Jucha, B.Więckowski).
Jak będzie tym razem o tym przekonamy się w najbliższą sobotę.


IV Liga Okręgowa Trampkarz Starszy C1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – LKS SOKÓŁ WOLA
17.10.2020 godz. 11:00
ul. Wolności 92, Rudołtowice

W ósmiej kolejce IV Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu wyjazdowym zespół LKS Rudołtowice-Ćwiklice, z którym do tej pory w tym sezonie zmierzyliśmy się dwukrotnie(6:0 i 4:1). Drużyna gospodarzy
po 6 meczach z 7 punktami zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce ulegli 1:3 z Piastem Bieruń Nowy. Przypomnijmy nasza drużyna z dorobkiem 15 punktów przewodzi w ligowej tabeli.
W ostatnim meczu trampkarze pewnie pokonali Znicz 4:0.


III Liga Wojewódzka Liga Młodzik  D1
UMKS “Trójka” Czechowice-Dziedzice  – LKS SOKÓŁ WOLA
18.10.2020 godz. 09:00
ul. Legionów 145, Czechowice-Dziedzice

W ósmej kolejce III Ligi drużyna młodzików, podejmie na wyjeździe UMKS “Trójkę” Czechowice-Dziedzice, który zajmuje aktualnie 6 miejsce w tabeli (1 pkt). W pierwszym meczu pokonaliśmy Trójkę 2:0 po bramkach Oliwiera Skrobuchy i Karola Hornika. W ubiegłej kolejce czechowicka Trójka uległa pszczyńskiej Iskrze 0:5. Natomiast dla przypomnienia Nasze młodziki przegrały po dość wyrównanym spotkaniu 0:1 z BBTSem.
Ten mecz jest dość istotny jeśli chodzi o spokojne utrzymanie w lidze.