Zapowiedź weekendu Sokoła (23.10 – 24.10)

Ciekawie zapowiada się piłkarska weekend Naszych zespołów. Seniorzy powalczą o punkty z Pasjonatem. Młodziki spróbują zrewanżować się liderowy z Pszczyny.


Klasa Okręgowa “Zina” Grupa V-II
LKS SOKÓŁ WOLA – Pasjonat Dankowice

24.10.2020 godz. 14:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W ramach 15 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu domowym z zespołem Pasjonata Dankowice, który w ubiegłej kolejce nie rozegrał swojego meczu wyjazdowego z Bestwinką z powodu złego stanu boiska. Przypomnijmy nasza drużyna przegrała 9:0 z Bestwiną. Drużyna Pasjonata po 13 kolejkach ze zdobyczą
23 punktów (7 wygranych,2 remisy, 4 porażek ) plasuje się na 4 miejscu w ligowej tabeli grupy 2. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 7 punktów po 14 kolejkach(2 wygrane, 1 remis, 11 porażek) plasuje się na 9 miejscu ligowej tabeli.W ostatnim meczu w ramach 6 kolejki przegraliśmy 4:0 z Dankowicami.
Jak będzie tym razem o tym przekonamy się w najbliższą sobotę.

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,mecze piłkarskie odbywają się bez udziału publiczności.


IV Liga Okręgowa Trampkarz Starszy C1
LKS SOKÓŁ WOLA – KS Piast Bieruń Nowy
24.10.2020 godz. 09:00 — PRZEŁOŻONY NA 21.11 10:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W ósmej kolejce IV Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu domowym zespół Piasta Bieruń Nowy,
z którym do tej pory w tym sezonie mierzyliśmy się raz, niestety przegrywając 0:3. Piast po 5 meczach
z 13 punktami na koncie zajmuje 2 miejsce w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce Bieruń wygrał 3:1 z LKS Rudołtowice. Przypomnijmy nasza drużyna w poprzedniej kolejce nie zagrała z powodu zalanego boiska w Rudołtowicach.

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,mecze piłkarskie odbywają się bez udziału publiczności.


III Liga Wojewódzka Liga Młodzik  D1
LKS SOKÓŁ WOLA – Iskra Pszczyna
24.10.2020 godz. 11:00– PRZEŁOŻONY NA 04.11
ul. Pszczyńska 7, Wola

W dziewiątej kolejce III Ligi drużyna młodzików, podejmie w meczu domowym Iskrę Pszczyna, które zajmuje aktualnie 1 miejsce w tabeli (19 pkt) – wyprzedzając Naszych młodzików o dziewięć punktów.  W pierwszym meczu przegraliśmy z pszczyńska Iskra dość wyraźnie 0:5. W ubiegłej kolejce Iskra nie zagrała(przełożony mecz z Wilkowicami), natomiast Sokół wygrał z czechowicką “Trójką” 10:1.

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,mecze piłkarskie odbywają się bez udziału publiczności.