Zapowiedź weekendu Sokoła (30.04 – 01.05)

Ciekawie zapowiada się piłkarski weekend Naszych zespołów. Seniorzy powalczą o przełamanie się w meczach domowych. Młodziki spróbują zdobyć pierwszy komplet punktów w meczu z Siódemką. Natomiast trampkarzy czeka wymagający przeciwnik z Pawłowic.


Klasa Okręgowa “Zina” Grupa V-“Spadkowa”
LKS SOKÓŁ WOLA – MRKS II Czechowice-Dziedzice

01.05.2021 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W ramach 2 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu domowym z zespołem rezerw MRKSu Czechowice-Dziedzice , który w ubiegłej kolejce wygrał z Ogrodnikiem Cielmice 2:1. Przypomnijmy nasza drużyna wygrała na wyjeździe 1:0 z BKS Bielsko-Biała.Drużyna Czechowic po 8 kolejkach ze zdobyczą 9 punktów (2 wygrane, 3 remisy,3 porażki) plasuje się na 9 miejscu w ligowej tabeli grupy spadkowej. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 16 punktów po 11 kolejkach(5 wygrane, 1 remis, 5 porażek) plasuje się na
5 miejscu ligowej tabeli.

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,mecze piłkarskie odbywają się bez udziału publiczności.


III Liga Wojewódzka Trampkarz Starszy C1
LKS SOKÓŁ WOLA – GKS Pniówek Pawłowice
01.05.2021 godz. 10:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W trzeciej kolejce III Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu domowym zespół GKS Pniówek Pawłowice. W ostatniej kolejce nasz rywal wygrał 3:1 z Siódemka Tychy i zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Natomiast trampkarze Sokoła przegrali w meczu wyjazdowym w Tychach 0:7 i zajmują aktualnie 6 miejsce
w ligowej tabeli.   

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,mecze piłkarskie odbywają się bez udziału publiczności.


III Liga Wojewódzka Młodzik  D1
LKS SOKÓŁ WOLA – Siódemka Tychy
30.04.2021 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W trzeciej kolejce III Ligi drużyna młodzików, podejmie w meczu domowym Siódemkę Tychy, które zajmuje aktualnie 6 miejsce w tabeli (0 pkt).W drugiej kolejce drużyna z Tychów przegrała 0:6 z BBTS Podbeskidzie. Natomiast młodziki Sokoła zremisowały w meczu wyjazdowym w Wilkowicach 2:2 i zajmują aktualnie
4 miejsce w ligowej tabeli. 

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,mecze piłkarskie odbywają się bez udziału publiczności.