Zapowiedź weekendu Sokoła (08.05 – 09.05)

W ten weekend na boiska wybiegną tylko zawodnicy drużyn młodzieżowych. Seniorzy pauzują w tej kolejce. Młodzików czeka mecz na szczycie z liderem z Bielska-Białej. Natomiast trampkarze powalczą o pierwszej bramki i punkty z Wilkowicami.


 

III Liga Wojewódzka Trampkarz Starszy C1
LKS SOKÓŁ WOLA – GLKS Wilkowice
08.05.2021 godz. 10:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W czwartej kolejce III Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu domowym zespół GLKS Wilkowice. W ostatniej kolejce nasz rywal wygrał 2:1 z APN GKS Tychy i zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Natomiast trampkarze Sokoła przegrali w meczu domowym z Pniówkiem 0:5 i zajmują aktualnie 6 miejsce w ligowej tabeli.   

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,mecze piłkarskie odbywają się bez udziału publiczności.


III Liga Wojewódzka Młodzik  D1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała – LKS SOKÓŁ WOLA
09.05.2021 godz. 12:00
ul. Olimpijska 14, Bielsko-Biała

W czwartej kolejce III Ligi drużyna młodzików, podejmie w meczu wyjazdowym BBTS Podbeskidzie, które zajmuje aktualnie 1 miejsce w tabeli (6 pkt).W trzeciej kolejce drużyna z Bielska-Białej wygrała aż 10:0
z Fortuną Wyry. Natomiast młodziki Sokoła wygrały w meczu domowym z Siódemka Tychy 3:1i zajmują aktualnie 2 miejsce (4pkt) w ligowej tabeli.