Zapowiedź weekendu Sokoła (15.05)

Ciekawie zapowiada się piłkarska sobota Naszych drużyn. Seniorzy powalczą o przełamanie się w meczach domowych. Młodziki powalczą o kolejny komplet punktów z Fortuną. Natomiast trampkarzy czeka trudny wyjazd do Tychów.


Klasa Okręgowa “Zina” Grupa V-“Spadkowa”
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Wisła Wielka

15.05.2021 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W ramach 4 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu domowym z zespołem LKSu Wisły Wielkiej, która w ubiegłej kolejce zremisowała z Ogrodnikiem Cielmice 1:1. Przypomnijmy nasza drużyna pauzowała w trzeciej kolejce. Drużyna Wisły Wielkiej po 11 kolejkach ze zdobyczą 17 punktów (5 wygranych, 2 remisy,
4 porażki) plasuje się na 7 miejscu w ligowej tabeli grupy spadkowej. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 16 punktów po 12 kolejkach(5 wygranych, 1 remis, 6 porażek) plasuje się na 8 miejscu ligowej tabeli.

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,stadiony piłkarskie mogą być zapełnione w 25% co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max.105 widzów. W przerwie meczu losowanie nagród, udział w losowaniu bierze każdy zakupiony bilet w cenie 5 zł. Zapraszamy na Pszczyńska 7!!!


III Liga Wojewódzka Trampkarz Starszy C1
Siódemka Tychy – LKS SOKÓŁ WOLA
15.05.2021 godz. 11:30
ul. Zbawiciela 1, Tychy

W piątej kolejce III Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu wyjazdowym zespół Siódemki Tychy.
W ostatniej kolejce nasz rywal zremisował 1:1 z APN GKS Tychy i zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli. Natomiast trampkarze Sokoła przegrali w meczu domowym z Wilkowicami 0:3 i zajmują aktualnie 6 miejsce
w ligowej tabeli.   


III Liga Wojewódzka Młodzik  D1
LKS SOKÓŁ WOLA – Fortuna Wyry
15.05.2021 godz. 11:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W piątej kolejce III Ligi drużyna młodzików, podejmie w meczu domowym Fortunę Wyry, które zajmuje aktualnie 5 miejsce w tabeli (3 pkt). W trzeciej kolejce drużyna z Wyr przegrała 0:1 z GLKS Wilkowice. Natomiast mecz młodzików z tejże kolejki został przełożony na inny termin. Młode “Sokoły” zajmują aktualnie
2 miejsce w ligowej tabeli (4pkt). 

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,stadiony piłkarskie mogą być zapełnione w 25% co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max.105 widzów.Zapraszamy na Pszczyńska 7!!!