Zapowiedź weekendu Sokoła (22.05-23.05)

Ciekawie zapowiada się piłkarski weekend Naszych drużyn. Seniorzy powalczą o przełamanie się w meczach domowych. Młodzik udadzą się do beniaminka z Jasienicy. Natomiast trampkarzy czeka wyjazd
do Łąki.


Klasa Okręgowa “Zina” Grupa V-“Spadkowa”
LKS SOKÓŁ WOLA – ZET Tychy

22.05.2021 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W ramach 6 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu domowym z zespołem ZET Tychy, który w ubiegłej kolejce przegrał z Ogrodnikiem Cielmice 2:3. Przypomnijmy nasza wygrała w Rudołtowicach 8:0. Drużyna ZETki po 13 kolejkach ze zdobyczą 24 punktów (7 wygranych, 3 remisy,3 porażki) plasuje się na
2 miejscu w ligowej tabeli grupy spadkowej. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 19 punktów po 13 kolejkach
(6 wygranych, 1 remis, 7 porażek) plasuje się na 8 miejscu ligowej tabeli.

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,stadiony piłkarskie mogą być zapełnione w 25% co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max.105 widzów. W przerwie meczu losowanie nagród, udział w losowaniu bierze każdy zakupiony bilet w cenie 5 zł. Zapraszamy na Pszczyńska 7!!!


III Liga Wojewódzka Trampkarz Starszy C1
LKS Łąka – LKS SOKÓŁ WOLA
23.05.2021 godz. 16:00
ul. Turystyczna 21, Łąka

W szóstej kolejce III Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu wyjazdowym zespół LKS Łąka.
W ostatniej kolejce nasz rywal nie rozegrał swojego spotkania (mecz przełożony z APN GKS Tychy). Drużyna z Łąki zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli. Natomiast trampkarze Sokoła przegrali w meczu wyjazdowym
z Siódemką 0:10 i zajmują aktualnie 6 miejsce w ligowej tabeli.   


III Liga Wojewódzka Młodzik  D1
Drzewiarz Jasienica – LKS SOKÓŁ WOLA
23.05.2021 godz. 12:00
Jasienica 139

W szóstej kolejce III Ligi drużyna młodzików, podejmie w meczu wyjazdowym Drzewiarz Jasienica, które zajmuje aktualnie 6 miejsce w tabeli (0 pkt). W czwartej kolejce drużyna z Jasienicy przegrała 2:1 z Siódemka Tychy. Natomiast młodziki z Woli wygrały w ostatniej kolejce 4:0 z Fortuną Wyry. Młode “Sokoły” zajmują aktualnie 1 miejsce w ligowej tabeli (7pkt).