Zapowiedź weekendu Sokoła (03.06-07.06)

Intensywny weekend czeka Nasze drużyny. Seniorów czeka mecz z rodzaju “być albo nie być”. Młodziki wracają do gry i odrabiania zaległości. Natomiast trampkarze zmierzą się z drużynami z Łąki i Pawłowic.


Klasa Okręgowa “Zina” Grupa V-“Spadkowa”
MRKS II Czechowic-Dziedzice – LKS SOKÓŁ WOLA

06.06.2021 godz. 11:00
ul. Legionów 145, Czechowice-Dziedzice

W ramach 8 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem MRKSu II Czechowice-Dziedzice, który w ubiegłej kolejce zremisował z Ogrodnikiem Cielmice 1:1. Przypomnijmy nasza drużyna zremisowała z BKSem 0:0. W pierwszy meczu pomiędzy MRKSem a Sokołem, lepsza okazała się drużyna
z Czechowic wygrywając 5:2. Drużyna MRKSu po 15 kolejkach ze zdobyczą 23 punktów 
(6 wygranych, 5 remisów,4 porażki) plasuje się na 7 miejscu w ligowej tabeli grupy spadkowej. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 20 punktów po 16 kolejkach( 6 wygranych, 2 remisy, 8 porażek) plasuje się na 9 miejscu ligowej tabeli.


III Liga Wojewódzka Trampkarz Starszy C1
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Łąka
03.06.2021 godz. 10:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W zaległej pierwszej kolejce III Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu domowym LKS Łąka.
W pierwszym meczu Nasi trampkarze musieli uznać wyższość rywali z Łąki w stosunku 11:2. W ostatniej kolejce nasz rywal przegrał 0:6 z GLKS Wilkowice i zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli. Natomiast trampkarze Sokoła przegrali w meczu domowym z Tychami 2:5 i zajmują aktualnie 6 miejsce
w ligowej tabeli.   

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,stadiony piłkarskie mogą być zapełnione w 25% co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max.105 widzów. Zapraszamy na Pszczyńska 7!!!

 

III Liga Wojewódzka Trampkarz Starszy C1
GKS Pniówek Pawłowice – LKS SOKÓŁ WOLA
05.06.2021 godz. 12:00
ul. Sportowa 7, Pawłowice

W ósmej kolejce III Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu wyjazdowym GKS Pniówka Pawłowice.
W pierwszym meczu Nasi trampkarze musieli uznać wyższość rywali z Pawłowic w stosunku 0:6.
GKS Pniówkiem Pawłowice  zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Natomiast trampkarze Sokoła zajmują aktualnie 6 miejsce w ligowej tabeli.   


III Liga Wojewódzka Młodzik  D1
Siódemka Tychy – LKS SOKÓŁ WOLA
06.06.2021 godz. 09:00
ul. Zbawiciela 1, Tychy

W ósmej kolejce III Ligi drużyna młodzików, podejmie w meczu wyjazdowym Siódemkę Tychy, która zajmuje aktualnie 2 miejsce w tabeli (12 pkt).W pierwszy meczu pomiędzy tymi drużynami Sokół wygrał 3:1.
W ostatniej kolejce drużyna z Tychów wygrała 3:0 z Fortuną Wyry. Natomiast Nasze młodziki w ostatniej kolejce pauzowały. Młode “Sokoły” zajmują aktualnie 3 miejsce w ligowej tabeli (7pkt). 

 

III Liga Wojewódzka Młodzik  D1
LKS SOKÓŁ WOLA – Drzewiarz Jasienica
07.06.2021 godz. 18:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W zaległej pierwszej kolejce III Ligi drużyna młodzików, podejmie w meczu domowym Drzewiarz Jasienica, który zajmuje aktualnie 6 miejsce w tabeli (3 pkt). W pierwszy meczu pomiędzy tymi drużynami lepsza okazała się ekipa Drzewiarza wygrywając 6:1. Młode “Sokoły” zajmują aktualnie 3 miejsce w ligowej tabeli (7pkt). 

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,stadiony piłkarskie mogą być zapełnione w 25% co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max.105 widzów. Zapraszamy na Pszczyńska 7!!!