Zapowiedź weekendu Sokoła (19.06-20.06)

Intensywny weekend czeka Nasze drużyny. Seniorzy powalczą o ligowe punkty w Wiśle Wielkiej. Młodziki na zakończenie sezonu wybiorą się do Wyr. Natomiast trampkarze w ostatniej kolejce zmierzą się z tyską Siódemką na P7.


Klasa Okręgowa “Zina” Grupa V-“Spadkowa”
LKS Wisła Wielka – LKS SOKÓŁ WOLA

20.06.2021 godz. 17:00
ul. Mleczna 12, Wisła Wielka

W ramach 10 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem LKSu Wisły Wielkiej, który w ubiegłej kolejce przegrał z Ogrodnikiem Cielmice 0:4. Przypomnijmy nasza drużyna pauzowała.
W pierwszy meczu pomiędzy Wisła Wielką a Sokołem, lepsza okazała się drużyna z Wisły Wielkiej wygrywając 2:0. Drużyna LKSu po 17 kolejkach ze zdobyczą 28 punktów (8 wygranych, 4 remisy,5 porażek) plasuje się na 4 miejscu w ligowej tabeli grupy spadkowej. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 20 punktów po 17 kolejkach( 6 wygranych, 2 remisy, 9 porażek) plasuje się na 9 miejscu ligowej tabeli.


III Liga Wojewódzka Trampkarz Starszy C1
LKS SOKÓŁ WOLA – Siódemka Tychy
19.06.2021 godz. 10:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W dziesiątej kolejce III Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu domowym Siódemke Tychy.
W pierwszym meczu Nasi trampkarze musieli uznać wyższość rywali z Tychów w stosunku 10:0. W ostatniej kolejce nasz rywal wygrał 6:2 z APN GKS Tychy i zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Natomiast trampkarze Sokoła przegrali w meczu wyjazdowym z Wilkowicami 0:8 i zajmują aktualnie 6 miejsce
w ligowej tabeli.   

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w czasie trwającej pandemii COViD-19,stadiony piłkarskie mogą być zapełnione w 25% co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść max.105 widzów. Zapraszamy na Pszczyńska 7!!!

 


III Liga Wojewódzka Młodzik  D1
SKS Fortuna Wyry – LKS SOKÓŁ WOLA
20.06.2021 godz. 12:00
ul. Józefa Markiela 46, Wyry

W dziesiątej kolejce III Ligi drużyna młodzików, podejmie w meczu wyjazdowym Fortunę Wyry, która zajmuje aktualnie 6 miejsce w tabeli (4 pkt).W pierwszy meczu pomiędzy tymi drużynami Sokół wygrał 4:0.
W ostatniej kolejce drużyna z Wyr przegrała 1:6 z Drzewiarzem Jasienica. Natomiast Nasze młodziki w ostatniej kolejce wygrały 4:1 z  Podbeskidziem. Młode “Sokoły” zajmują aktualnie 2 miejsce w ligowej tabeli (16pkt).