Zapowiedź weekendu Sokoła (16.10-18.10)

Długi weekend czeka Nasze drużyny. Rozpoczynają młodziki w sobotni poranek z liderem z Tychów. Juniorzy przy P7 powalczą o punkty z Czułowinką Tychy. Niedziela to czas Derbów Gminy Miedźna oraz dla trampkarzy czas pojedynku z liderem ligi.
W poniedziałek młodziki odrabiają zaległości ligowe z FP Suszec.


Future Sport Klasa A
 LKS Frydek – LKS SOKÓŁ WOLA

17.10.2021 godz. 15:30
ul. Sportowa 2, Frydek

W ramach 11 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu derbowym z zespołem LKSu Frydek, który
w ubiegłej kolejce wygrał 1:0 z Unią Bieruń Stary. Przypomnijmy nasza drużyna wygrała z tyska Siódemką 4:0. Drużyna Frydka po 10 kolejkach ze zdobyczą 17 punktów (5 wygranych, 2 remisy, 3 porażki) plasuje się na 5 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 19 punktów po 10 kolejkach
(6 wygranych, 1 remis, 3 porażki) plasuje się na 4 miejscu ligowej tabeli.Ostatni raz z zespołem Frydka
w ramach ligi mierzyliśmy się w sezonie 2016/2017,wówczas zanotowaliśmy porażkę 3:4 (M.Pochopień x2, K.Kudyba). i wygraną 4:1 (G.Kuźnik, M.Pochopień, M.Jarnot, J,Jażdżewski).

Ostatnie ligowe mecze z LKS Frydek:
Klasa A sezon 2016/2017
Kolejka 15 (20.11.16)
LKS Frydek – SOKÓŁ WOLA 4:3 (bramki – Michał Pochopień x2, Kacper Kudyba) —> Materiał Wideo
Kolejka 30 (24.06.17)
SOKÓŁ WOLA – LKS Frydek 4:1 (bramki – Grzegorz Kuźnik, Michał Pochopień, Mariusz Jarnot, Jakub Jażdżewski)—> Materiał Wideo
Bilans: 1 wygrane – 0 remisów – 1 porażka bramki-7:4

Pozostałe mecze 11 kolejki:
LKS Gardawice – Krupiński Suszec
Stal Chełm Śląski – Leśnik Kobiór
Polonia Międzyrzecze – Znicz Jankowice
LKS Woszczyce – LKS Brzeźce
LKS II Goczałkowice Zdrój – Unia Bieruń Stary
LKS Studzionka – Czapla Kryry
Siódemka Tychy – LKS Rudołtowice-Ćwiklice


IV Liga Okręgowa Junior Młodszy B1
LKS SOKÓŁ WOLA – Czułowianka Tychy
16.10.2021 godz. 11:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W siódmej kolejce IV Ligi drużyna juniorów, podejmie w meczu domowym zespół Czułowianki Tychy.
W ubiegłej kolejce Czułowianka przegrała z Siódemką 1:9, Nasi juniorzy przegrali 2:4 w Lędzinach. Drużyna tyskiej Czułowianki zajmuje ósme miejsce w tabeli. Natomiast juniorzy Sokoła zajmują aktualnie czwarte miejsce w ligowej tabeli. 


III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
 LKS SOKÓŁ WOLA – KP GKS Tychy
17.10.2021 godz. 09:00
ul. Pszczyńska 7 , Wola

W siódmej kolejce III Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu domowym GKS Tychy. W ubiegłej kolejce GKS przegrał z Podbeskidziem 3:4, Nasi trampkarze dla przypomnienia wygrali przegrali z APNem Tychy 0:3. Zespół tyskiego GKSu zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Natomiast trampkarze Sokoła zajmują aktualnie piąte miejsce w ligowej tabeli. W ostatnim meczu pomiędzy obiema drużynami lepszy okazał się GKS wygrywając w 1 kolejce 12:0.


IV Liga Okręgowa Młodzik  D1
LKS SOKÓŁ WOLA – GKS I Tychy
16.10.2021 godz. 09:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W siódmej kolejce IV Ligi drużyna młodzików, podejmie w meczu domowym zespół GKS Tychy. Drużyna
z Tychów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Natomiast młodziki Sokoła zajmują aktualnie drugie miejsce 
w ligowej tabeli. W ostatnim meczu pomiędzy obiema drużynami lepszy okazał się GKS wygrywając
w drugiej kolejce 2:0.

IV Liga Okręgowa Młodzik  D1
 Football Project Suszec – LKS SOKÓŁ WOLA
18.10.2021 godz. 18:00
ul. Piaskowa 35, Suszec

W zaległej czwartej kolejce IV Ligi drużyna młodzików, podejmie w meczu wyjazdowym zespół FP Suszec. Drużyna z Suszca zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Natomiast młodziki Sokoła zajmują aktualnie drugie miejsce w ligowej tabeli.