Zapowiedź weekendu Sokoła (22.10-23.10)

Ciekawy weekend czeka Nasze drużyny. Rozpoczynają młodziki w Świerczyńcu. Seniorów przy P7 czeka starcie z liderem z Goczałkowic. Wyjazdy czekają trampkarzy i juniorów, odpowiednio do Bielska-Białej i Tychów.


Future Sport Klasa A
LKS SOKÓŁ WOLA – LKS II Goczałkowice Zdrój

23.10.2021 godz. 15:30
ul. Pszczyńska 7, Wola

W ramach 12 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu domowym z zespołem LKS II Goczałkowice Zdrój, który w ubiegłej kolejce pokonał Unię Bieruń Stary 3:2.Przypomnijmy nasza drużyna wygrała z LKS Frydek 4:2. Drużyna Goczałkowic po 11 kolejkach ze zdobyczą 30 punktów (10 wygranych, 0 remisów,
1 porażka) plasuje się na 1 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 22 punktów po 11 kolejkach( 7 wygranych, 1 remis, 3 porażki) plasuje się na 4 miejscu ligowej tabeli.
ZAPRASZAMY NA PSZCZYŃSKĄ 7!!!

Pozostałe mecze 12 kolejki:
Czapla Kryry – LKS Brzeźce
Znicz Jankowice – LKS Woszczyce
Leśnik Kobiór – Polonia Międzyrzecze
Unia Bieruń Stary – Stal Chełm Śląski
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – LKS Frydek
GKS Krupiński Suszec – Siódemka Tychy
LKS Studzionka – LKS Gardawice


IV Liga Okręgowa Junior Młodszy B1
Siódemka Tychy – LKS SOKÓŁ WOLA
23.10.2021 godz. 16:00
ul. Edukacji 7, Tychy

W ósmej kolejce IV Ligi drużyna juniorów, podejmie w meczu wyjazdowym zespół Siódemki Tychy. W ubiegłej kolejce Siódemka nie rozegrała swojego meczu z Łąką(przełożony na 6.11), Nasi juniorzy wygrali 2:0
z Czułowianką. Drużyna tyskiej Siódemki zajmuje drugie miejsce w tabeli. Natomiast juniorzy Sokoła zajmują aktualnie trzecie miejsce w ligowej tabeli. 


III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
BBTS Podbeskidzie –  LKS SOKÓŁ WOLA
23.10.2021 godz. 09:00
ul. Olimpijska 14 , Bielsko-Biała

W ósmej kolejce III Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu wyjazdowym BBTS Podbeskidzie. W ubiegłej kolejce BBTS wygrał z Siódemka 4:3 ,  Nasi trampkarze dla przypomnienia przegrali 0:9 z GKSem Tychy. Zespół Podbeskidzia zajmuje drugie miejsce w tabeli. Natomiast trampkarze Sokoła zajmują aktualnie piąte miejsce w ligowej tabeli. W ostatnim meczu pomiędzy obiema drużynami lepszy okazał się BBTS wygrywając w 3 kolejce 8:0.


IV Liga Okręgowa Młodzik  D1
 Grom Świerczyniec – LKS SOKÓŁ WOLA
22.10.2021 godz. 17:00
ul. Sierpowa 38, Świerczyniec

W ósmej kolejce IV Ligi drużyna młodzików, podejmie w meczu wyjazdowym zespół UKS Grom Świerczyniec. W ubiegłej kolejce UKS przegrały z Bojszowami 0:3,Nasi młodzicy przegrali 1:4 z GKSem Tychy. Drużyna ze Świerczyńca zajmuje szóste miejsce w tabeli. Natomiast młodziki Sokoła zajmują aktualnie drugie miejsce 
w ligowej tabeli. W ostatnim meczu pomiędzy obiema drużynami lepszy okazał się Sokół wygrywając w
3 kolejce 10:0.