Zapowiedź weekendu Sokoła (04.11-06.11)

Ciekawy weekend czeka Nasze drużyny. Rozpoczynają juniorzy w czwartek meczem z Łąką. W sobotę czekają Nas dwa mecze  przy P7, trampkarzy z Siódemką i seniorów z Polonią Międzyrzecze.


Future Sport Klasa A
LKS SOKÓŁ WOLA – Polonia Międzyrzecze

06.11.2021 godz. 14:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W ramach 14 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu domowym z zespołem Polonii Międzyrzecze, który w ubiegłej kolejce przegrał z  Unią Bieruń Stary 1:3.Przypomnijmy nasza drużyna wygrała w Chełmie Śląskim 2:1. Drużyna Międzyrzecza po 12 kolejkach ze zdobyczą 13 punktów (4 wygrane, 1 remis, 7 porażek) plasuje się na 13 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 25 punktów po 13 kolejkach(8 wygranych, 1 remis, 4 porażki) plasuje się na 4 miejscu ligowej tabeli.

Pozostałe mecze 14 kolejki:
Czapla Kryry – Znicz Jankowice
Leśnik Kobiór – LKS Brzeźce
Unia Bieruń Stary – LKS Woszczyce
LKS Rudotłowice-Ćwiklice – Stal Chełm Śląski
GKS Krupiński Suszec – LKS II Goczałkowice Zdrój
LKS Gardawice – Siódemka Tychy
LKS Studzionka – LKS Frydek


IV Liga Okręgowa Junior Młodszy B1
 LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Łąka
04.11.2021 godz. 16:15
ul. Pszczyńska 7, Wola

W dziewiątej kolejce IV Ligi drużyna juniorów, podejmie w meczu domowym zespół LKS Łąka. W ubiegłej kolejce Łąka wygrała z Brzeźcami 5:1, Nasi juniorzy przegrali 1:4 z Siódemką. Drużyna z Łąki zajmuje piąte miejsce w tabeli. Natomiast juniorzy Sokoła zajmują aktualnie trzecie miejsce w ligowej tabeli. 


III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
LKS SOKÓŁ WOLA – Siódemka Tychy
06.11.2021 godz. 09:00
ul. Pszczyńska 7 , Wola

W dziesiątej kolejce III Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu domowym Siódemka Tychy. W ubiegłej kolejce Siódemka przegrała z GKSem Tychy 0:12, Nasi trampkarze dla przypomnienia wygrali 10:2 z RPM Fortuna Wyry. Zespół tyskiej Siódemki zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Natomiast trampkarze Sokoła zajmują aktualnie piąte miejsce w ligowej tabeli. W ostatnim meczu pomiędzy obiema drużynami lepsza okazałą się tyska Siódemką wygrywając piątej kolejce 6:0.