Zapowiedź weekendu Sokoła (13.11-14.11)

Ostatni weekend rundy jesiennej Naszych drużyn. Seniorów czeka wyjazd na trudny teren do Woszczyc. W niedziele trampkarze odrabiają zaległości z tyskim APNem przy P7.


Future Sport Klasa A
LKS Woszczyce – LKS SOKÓŁ WOLA

13.11.2021 godz. 13:30
ul. Długosza 60, Orzesze

W ramach 15 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem LKS Woszczyce, który w ubiegłej kolejce przegrał z Unią Bieruń Stary 1:3 .Przypomnijmy nasza drużyna wygrała z Polonią Międzyrzecze 4:1. Drużyna Woszczyc po 14 kolejkach ze zdobyczą 25 punktów (8 wygranych, 1 remis,
5 porażek) plasuje się na 5 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 28 punktów po 14 kolejkach(9 wygranych, 1 remis, 4 porażki) plasuje się na 3 miejscu ligowej tabeli.

Pozostałe mecze 15 kolejki:
Polonia Międzyrzecze – LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Brzeźce – Unia Bieruń Stary
Znicz Jankowice – Leśnik Kobiór
LKS II Goczałkowice Zdrój – LKS Studzionka
Siódemka Tychy – Czapla Kryry
LKS Frydek – LKS Gardawice
Stal Chełm Śląski – GKS Krupiński Suszec


III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
LKS SOKÓŁ WOLA – APN SMS Tychy
14.11.2021 godz. 09:30 
ul. Pszczyńska 7 ,Wola 

W zaległej pierwszej kolejce III Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu domowym APN SMS Tychy. Zespół APNu zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Natomiast trampkarze Sokoła zajmują aktualnie piąte miejsce w ligowej tabeli. W ostatnim meczu pomiędzy obiema drużynami lepszy okazał się APN wygrywając w 6 kolejce 3:0.