post

Zapowiedź weekendu Sokoła (30.04-01.05)

Wyjazdowa majówka czeka Nasze drużyny. Seniorzy udadzą się do wicelidera ze Studzionki. Trampkarze powalczą o pierwsze punkty w Pszczynie. Natomiast mecz juniorów został przełożony.


Future Sport Klasa A
LKS Studzionka – LKS SOKÓŁ WOLA

01.05.2022 godz. 17:00
ul. Karola Miarki 6, Studzionka

W ramach 23 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem LKSu Studzionka, który w ubiegłej kolejce wygrał z Unią Bieruń Stary 2:1.Przypomnijmy Nasza drużyna przegrała z Suszcem 0:1. W pierwszy meczu pomiędzy tymi drużynami lepsza okazał się drużyna Studzionki wygrywając 2:1(bramka – J.Szmidt).Drużyna Studzionki po 21 kolejkach ze zdobyczą 47 punktów (14 wygranych,5 remisów,2 porażki) plasuje się na 2 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 30 punktów po 21 kolejkach (9 wygranych, 3 remisy,9 porażek) plasuje się na 7 miejscu ligowej tabeli. 

Ostatnie ligowe mecze z LKS Studzionka:
Klasa A sezon 2004/2005
Kolejka 8 (25.09.04)
SOKÓŁ WOLA – LKS Studzionka 4:3 (bramki – Krzysztof Mijalski, Mirosław Madeja, Krzysztof Kwapień,Marek Bajon)
Kolejka 9 (08.05.05)
LKS Studzionka – SOKÓŁ WOLA 2:2 (bramki – Adam Honc, Mirosław Madeja)
Klasa Okręgowa sezon 2012/2013
Kolejka 8 (08.09.12)
SOKÓŁ WOLA – LKS Studzionka 5:1 (bramki – Bartłomiej Więckowski x4, Mariusz Jarnot)
Kolejka 21 (11.05.13)
LKS Studzionka – SOKÓŁ WOLA 1:4 (bramki – Bartłomiej Więckowski x3, Dawid Nycz)
Klasa Okręgowa sezon 2013/2014
Kolejka 13 (26.10.13)
SOKÓŁ WOLA – LKS Studzionka 1:3 (bramka – Rafał Bednarczyk)
Kolejka 28 (01.06.14)
LKS Studzionka – SOKÓŁ WOLA 2:2 (bramki – Bartłomiej Więckowski, Rafał Bednarczyk)
Klasa A sezon 2014/2015
Kolejka 14 (02.11.14)
LKS Studzionka – SOKÓŁ WOLA 2:2 (bramki – Dawid Kaczmarczyk, Michał Pochopień)
Kolejka 29 (13.06.15)
SOKÓŁ WOLA – LKS Studzionka 4:1 (bramki – Łukasz Grabowiecki, Kacper Kudyba, Sławomir Odrobiński, Dawid Hamerla) 
—> Materiał Wideo
Klasa A sezon 2016/2017
Kolejka 11 (23.10.16)
SOKÓŁ WOLA – LKS Studzionka 3:0 (bramki – Grzegorz Kuźnik x2 , Piotr Bula)—>Materiał Wideo
Kolejka 26 (04.06.17)
LKS Studzionka – SOKÓŁ WOLA 0:2 (bramki – Dawid Hamerla, Jakub Faruga)
Klasa A sezon 2021/2022
Kolejka 8 (25.09.22)
SOKÓŁ WOLA – LKS Studzionka 1:2 (bramki – Jakub Szmidt)

Bilans: 6 wygranych – 3 remis – 2 porażki  bramki-30:17

Pozostałe mecze 23 kolejki:
Polonia Międzyrzecze – Czapla Kryry 
Stal Chełm Śląski – LKS Woszczyce 
LKS II Goczałkowice-Zdrój – LKS Brzeźce
LKS Frydek – Znicz Jankowice
Siódemka Tychy – Leśnik Kobiór 
LKS Gardawice – Unia Bieruń Stary 
Krupiński Suszec – LKS Rudołtowice-Ćwiklice


III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Iskra Pszczyna – LKS SOKÓŁ WOLA
30.04.2022 godz. 09:00
ul. Kazimierza Wielkiego 5 ,Pszczyna

W trzeciej kolejce III Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu wyjazdowym Iskre Pszczyna.
Drużyna z Pszczyny tydzień temu wygrała z Siódemką 3:2.Natomiast Nasz drużyna pauzowała.

post

Podsumowanie piłkarskiej soboty (23.04)

Seniorzy bez punktów w meczu domowym. Juniorzy na inauguracje rundy remisują z Czaplą.


Future Sport Klasa A 
LKS SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 0:1 (0:0)

23.04.2022 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

0:1 – R.Witoszek,60 min

Skład LKS Sokół Wola:
P.Kwaśniewski- M.Janosz,T.Porczyński,F.Niesyto,Sz.Pukas (27′ min J.Jucha), A.Wróbel 
-T.Śmieja (60’min M.Lendzion),A.Sosna,P.Żakieta (72’min G.Kuźnik), D.Nowok, F.Matyasik (50’min B.Koczy)
Rez: A.Haratyk, J.Kubeczko, R.Żyła

WIDEO:

Pozostałe mecze 22 kolejki:
Czapla Kryry
– LKS Rudołtowice-Ćwiklice 4:3
Unia Bieruń Stary – LKS Studzionka  1:2
Leśnik Kobiór – LKS Gardawice przełożony na 1.06.22
Polonia Międzyrzecze – Stal Chełm Śląski 0:0 
LKS Woszczyce – LKS II Goczałkowice-Zdrój 0:1
Znicz Jankowice – Siódemka Tychy  1:5
LKS Brzeźce – LKS Frydek  2:3


IV Liga Okręgowa Junior Młodszy B1
LKS SOKÓŁ WOLA – Czapla Kryr 1:1 (1:0)
23.04.2022 godz. 11:15
ul. Pszczyńska 7, Wola

1:0 – Ryszard Kasprzycki,42 min
1:1 – Filip Skiba,58 min

Skład LKS Sokół Wola:
A.Haratyk – J.Kubeczko (45’min E.Jarnot), A.Klaja,M.Jaranowski, B.Stefański(58’min K.Pająk),
M.Niesyto,R.Kasprzycki- E.Tomala(58’min F.Czarnynoga),K.Ogórek(28’min B.Nowak), A.Maliszak(65’min M.Pietras), B.Piwowar
Rez: P.Warkocz

WIDEO:

Pozostałe mecze 1 kolejki:
LKS Brzeźce
– Czułowianka Tychy 4:1
LKS Frydek  – LKS Studzienice  1:6
LKS Łąka – Siódemka Tychy 3:7

post

Zapowiedź piłkarskiej soboty (23.04)

W najbliższą sobotę rundę wiosenną rozpoczynają juniorzy domowym meczem z Kryrami. Seniorzy zmierzą się z Krupińskim Suszec. Trampkarze w tej kolejce pauzują.


Future Sport Klasa A 
LKS SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec

23.04.2022 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W ramach 22 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu domowym z zespołem Krupińskiego Suszec, który w ubiegłej kolejce przegrał z Unią Bieruń Stary 1:3.Przypomnijmy Nasza drużyna przegrała z LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1:2. W pierwszy meczu pomiędzy tymi drużynami lepszy okazał się Sokół wygrywając 3:0 po bramkach J.Szmidt, J.Jucha, K.Szwajca. Drużyna Krupińskiego po 20 kolejkach ze zdobyczą 23 punktów (7 wygranych,2 remisy,11 porażek) plasuje się na 11 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 30 punktów po 20 kolejkach
(9 wygranych, 3 remisy,8 porażek) plasuje się na 6 miejscu ligowej tabeli. 
W przerwie meczu tradycyjne losowanie nagród od Naszych sponsorów.
ZAPRASZAMY NA PSZCZYŃSKĄ 7!!!

Ostatnie ligowe mecze z GKS Krupiński Suszec:
Klasa Okręgowa sezon 1997/1998
Kolejka 4 (30.08.97)
SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 4:1 (bramki – Jacek Kułakowski, Wojciech Germanek, Bogdan Stawowy, Paweł Kudyba)
Kolejka 9 (11.04.98)
GKS Krupiński Suszec – SOKÓŁ WOLA 2:1 (bramka – Jarosław Jarnot)
Klasa Okręgowa sezon 1998/1999
Kolejka 12 (17.10.98)
GKS Krupiński Suszec – SOKÓŁ WOLA 0:1 (bramka – Jarosław Jarnot)
Kolejka 27 (30.05.99)
SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 2:0 (bramki – Wojciech Germanek, Mariusz Piekorz)
Klasa Okręgowa sezon 1999/2000
Kolejka 5 (04.09.99)
SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 2:1 (bramki –  Wojciech Germanek, Piotr Pawelak)
Kolejka 20 (15.04.00)
GKS Krupiński Suszec – SOKÓŁ WOLA 1:0
Klasa Okręgowa sezon 2000/2001
Kolejka 11 (14.10.00)
GKS Krupiński Suszec – SOKÓŁ WOLA 2:0
Kolejka 26 (19.05.01)
SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 2:3 (bramki –  Dawid Ziobro, Andrzej Lubański)
Klasa Okręgowa sezon 2001/2002
Kolejka 2 (18.08.01)
SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 1:2 (bramki –  Jarosław Jarnot)
Kolejka 17 (30.03.02)
GKS Krupiński Suszec – SOKÓŁ WOLA 4:0
Klasa Okręgowa sezon 2002/2003
Kolejka 1 (10.08.02)
SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 2:2 (bramki –  Wojciech Germanek, Łukasz Grabowiecki) –> potem walkower 3:0 dla SOKÓŁA
Kolejka 20 (16.04.03)
GKS Krupiński Suszec – SOKÓŁ WOLA 1:3 (bramki –  Wojciech Matyja, Dariusz Grzesik, Dawid Hamerla)
Klasa Okręgowa sezon 2003/2004
Kolejka 3 (23.08.03)
GKS Krupiński Suszec – SOKÓŁ WOLA 1:5 (bramki –  Mirosław Madeja x2, Adrian Potasiak, Dariusz Grzesik, Krzysztof Kwapień)
Kolejka 17 (27.03.04)
SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 4:5 (bramki –  Wojciech Matyja x2, Mariusz Piekorz, Krzysztof Kwapień)
Klasa Okręgowa sezon 2005/2006
Kolejka 8 (24.09.05)
SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 0:2
Kolejka 22 (29.04.06)
GKS Krupiński Suszec – SOKÓŁ WOLA 4:3 (bramki –  Mariusz Piekorz, Dawid Hamerla, Adrian Potasiak)
Klasa Okręgowa sezon 2006/2007
Kolejka 3 (15.08.06)
GKS Krupiński Suszec – SOKÓŁ WOLA 1:2 (bramki –  Jarosław Jarnot, Piotr Bielecki)
Kolejka 18 (07.04.07)
SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 1:1 (bramka-  Jarosław Jarnot)
Klasa Okręgowa sezon 2007/2008
Kolejka 1 (09.08.07)
SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 3:2 (bramki – Adrian Potasiak x2, Mirosław Madeja)
Kolejka 16 (14.11.07)
GKS Krupiński Suszec – SOKÓŁ WOLA 4:0 
Klasa Okręgowa sezon 2008/2009
Kolejka 15 (02.11.08)
SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 0:2
Kolejka 30 (13.06.09)
GKS Krupiński Suszec – SOKÓŁ WOLA 5:1 (bramka – Tomasz Tomanek)
Klasa Okręgowa sezon 2009/2010
Kolejka 15 (14.11.09)
GKS Krupiński Suszec – SOKÓŁ WOLA 5:3 (bramki –  Rafał Kula, Kamil Szwajca, Dawid Bujak)
Kolejka 29 (26.06.10)
SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 2:5 (bramki – Kamil Szwajca, Szymon Żurawiecki)
Klasa Okręgowa sezon 2010/2011
Kolejka 13 (30.10.10)
SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 3:5 (bramki – Kamil Szwajca, Jarosław Jarnot, Łukasz Grabowiecki)
Kolejka 28 (04.06.11)
GKS Krupiński Suszec – SOKÓŁ WOLA 1:2 (bramki – Rafał Pawłowicz, Sławomir Odrobiński)
Klasa Okręgowa sezon 2011/2012
Kolejka 3 (24.08.11)
GKS Krupiński Suszec – SOKÓŁ WOLA 6:0 
Kolejka 29 (01.03.12)
SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 1:5 (bramka – Rafał Kula)
Klasa Okręgowa sezon 2012/2013
Kolejka 11 (13.10.12)
GKS Krupiński Suszec – SOKÓŁ WOLA 8:1 (bramka – Konrad Pukas) 
Kolejka 26 (08.06.13)
SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 1:2 (bramka – Bartłomiej Więckowski) —> Materiał Wideo
Klasa Okręgowa sezon 2017/2018
Kolejka 7 (25.11.17)
SOKÓŁ WOLA – GKS Krupiński Suszec 2:1 (bramki – Michał Pochopień, Marcin Bereza) —> Materiał Wideo
Kolejka 22 (28.04.18)
GKS Krupiński Suszec – SOKÓŁ WOLA 0:2 (bramki – Jakub Krawczyk, Bartłomiej Więckowski)
Klasa A sezon 2021/202
Kolejka 7 (18.09.21)
GKS Krupiński Suszec – SOKÓŁ WOLA 0:3 (bramki – Jakub Szmidt, Jakub Jucha, Kamil Szwajca)

Bilans: 13 wygranych – 1 remis – 19 porażek  bramki-58:82

Pozostałe mecze 22 kolejki:
Czapla Kryry – LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Unia Bieruń Stary – LKS Studzionka 
Leśnik Kobiór – LKS Gardawice przełożony na 1.06.22
Polonia Międzyrzecze – Stal Chełm Śląski 
LKS Woszczyce – LKS II Goczałkowice-Zdrój
Znicz Jankowice – Siódemka Tychy 
LKS Brzeźce – LKS Frydek 


 

IV Liga Okręgowa Junior Młodszy B1
LKS SOKÓŁ WOLA – Czapla Kryr
23.04.2022 godz. 11:15
ul. Pszczyńska 7, Wola

 

post

Podsumowanie weekendu Sokoła (14.04-16.04)

Seniorzy tracą remis w ostatnich sekundach meczu. Trampkarze wracają z Tychów bez punktów, za to z pierwszymi bramkami na wiosnę.


Future Sport Klasa A
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – LKS SOKÓŁ WOLA 2:1 (1:0)

16.04.2022 godz. 13:00
ul. Wolności 92d, Rudołtowice

1:0 – M.Moroń,23 min
1:1 – sam.M.Beberok,51min.
2:1 – K.Beberok,90+3min.
Skład LKS Sokół Wola:
R.Rozmus- M.Janosz,T.Porczyński,F.Niesyto, J.Jucha, A.Wróbel (80′ min Sz.Pukas)
-M.Lendzion (60’min T.Śmieja),A.Sosna,P.Żakieta (75’min B.Koczy ), K.Szwajca (85’min W.Dygowski)
Rez: A.Haratyk, J.Kubeczko, F.Matyasik

WIDEO:

Pozostałe mecze 21 kolejki:
LKS Studzionka
– Leśnik Kobiór 1:0
Stal Chełm Śląski – Czapla Kryry 2:1
LKS II Goczałkowice-Zdrój – Polonia Międzyrzecze 6:0
LKS Frydek – LKS Woszczyce 1:4 
Siódemka Tychy – LKS Brzeźce 1:5
GKS Krupiński Suszec – Unia Bieruń Stary 1:3
LKS Gardawice – Znicz Jankowice 1:7


III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Siódemka Tychy – LKS SOKÓŁ WOLA 5:2 (3:2)
14.04.2022 godz. 11:00
ul. Zbawiciela 2 , Tychy

0:1 – Mateusz Szczotka,13 min
2:2 – Mateusz Szczotka,33 min

Skład LKS Sokół Wola:
D.Kruczyński – E.Jarnot, Sz.Kotyrba,B.Nowak,B.Fotlyn,A.Banach,M.Lysko,M.Szczotka,F.Janosz,T.Hamik,T.Grabolus
Rez: B.Watoła

post

Zapowiedź weekendu Sokoła (14.04-16.04)

Trampkarze w czwartek odrabiają zaległości w Tychach. Seniorów czeka wyjazd na trudny teren do Rudołtowic.


Future Sport Klasa A
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – LKS SOKÓŁ WOLA

16.04.2022 godz. 13:00
ul. Wolności 92, Rudołtowice

W ramach 21 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem LKSu Rudotłowice-Ćwiklice, który w ubiegłej kolejce wygrał z Unią Bieruń Stary 4:3.Przypomnijmy Nasza drużyna zremisowała z Czaplą Kryr 1:1. W pierwszy meczu pomiędzy tymi drużynami lepsza okazał się drużyna „Ruł” wygrywając 4:3(bramki – J.Jucha, J.Szmidt, K.Szwajca). Drużyna Rudołtowice po 19 kolejkach ze zdobyczą 27 punktów (8 wygranych,3 remisy,8 porażek) plasuje się na 7 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 30 punktów po 19 kolejkach (9 wygranych, 3 remisy,7 porażek) plasuje się na 4 miejscu ligowej tabeli. 

Ostatnie ligowe mecze z LKS Rudołtowice-Ćwklice:
Klasa A sezon 2004/2005
Kolejka 12 (23.10.04)
SOKÓŁ WOLA – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 5:1 (bramki – Krzysztof Kwapień x3, Adrian Potasiak, Marek Bajon)
Kolejka 27 (05.06.05)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – SOKÓŁ WOLA 1:3 (bramki – Krzysztof Mijalski, Adam Honc, Krzysztof Kwapień)
Klasa A sezon 2014/2015
Kolejka 9 (27.09.14)
SOKÓŁ WOLA – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1:0 (bramka – Michał Pochopień)
Kolejka 24 (24.05.15)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – SOKÓŁ WOLA 1:2 (bramki – Kacper Kudyba, Bartłomiej Gwóźdź)
Klasa A sezon 2016/2017
Kolejka 12 (29.10.16)
SOKÓŁ WOLA – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2:2 (bramki – Grzegorz Kuźnik, Dawid Nycz)
Kolejka 27 (11.06.17)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – SOKÓŁ WOLA 0:2 (bramki – Michał Pochopień x2)
Klasa Okręgowa sezon 2019/2020 
Kolejka 5 (09.11.19)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – SOKÓŁ WOLA 0:0
Klasa Okręgowa sezon 2020/2021 (Grupa Spadkowa)
Kolejka 5 (19.05.21)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – SOKÓŁ WOLA 0:8 (bramki – Kacper Kudyba x3, Jakub Szmidt x2, Adrian Sosna, Tomasz Śmieja, Mateusz Lendzion)
Kolejka 11 (26.06.21)
SOKÓŁ WOLA – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 0:2 
Klasa A sezon 2021/2012
Kolejka 6 (12.09.21)
SOKÓŁ WOLA – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3:4 (bramki – Jakub Szmidt, Jakub Jucha, Kamil Szwajca)

Bilans: 6 wygranych – 2 remisy – 2 porażki  bramki-23:10

Pozostałe mecze 21 kolejki:
LKS Studzionka – Leśnik Kobiór 
Stal Chełm Śląski – Czapla Kryry
LKS II Goczałkowice-Zdrój – Polonia Międzyrzecze
LKS Frydek – LKS Woszczyce 
Siódemka Tychy – LKS Brzeźce
GKS Krupiński Suszec – Unia Bieruń Stary
LKS Gardawice – Znicz Jankowice


III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Siódemka Tychy – LKS SOKÓŁ WOLA
14.04.2022 godz. 11:00
ul. Zbawiciela 2 , Tychy

W zaległej pierwszej kolejce III Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu wyjazdowym Siódemkę Tychy. Drużyna z Tychów tydzień temu wygrała z Podbeskidziem 5:2.Natomiast Nasz drużyna 0:12 z Bieruńską Unią.

post

Podsumowanie weekendu Sokoła (08.04-09.04)

Seniorzy przywożą wywalczony rzutem na taśmę punkt z Kryr. Trampkarze na inauguracje rundy ponoszą dotkliwą porażkę.


Future Sport Klasa A
Czapla Kryry – LKS SOKÓŁ WOLA 1:1 (0:0)

09.04.2022 godz. 17:00
ul. Nierad 86, Kryry

1:0 – sam.Tomasz Porczyński,75 min
1:1 – Miłosz Janosz,90+2min.
Skład LKS Sokół Wola:
R.Rozmus- M.Janosz,T.Porczyński,F.Niesyto, F.Matyasik(80’min R.Żyła), Sz.Pukas(83’min J.Kubeczko)
– A.Wróbel, J.Jucha ,A.Sosna, P.Żakieta (75’min P.Kwaśniewski ),T.Śmieja (80’min W.Dygowski)
Rez: 

WIDEO:

Pozostałe mecze 20 kolejki:
Stal Chełm Śląski – LKS II Goczałkowice-Zdrój 0:5
Unia Bieruń Stary – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3:4
Leśnik Kobiór – GKS Krupiński Suszec 0:3
LKS Brzeźce – LKS Gardawice przełożony ze względu na zły stan boiska
LKS Woszczyce – Siódemka Tychy 3:3
Znicz Jankowice – LKS Studzionka 2:2
Polonia Międzyrzecze – LKS Frydek 1:1


III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
LKS SOKÓŁ WOLA  – Unia Bieruń Stary 0:12 (0:5)
08.04.2022 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7 , Wola

Skład LKS Sokół Wola:
D.Kruczyński- Ł.Czernik,Sz.Kotyrba, D.Podleś, B.Fotlyn,A.Banach,N.Andrzejak,,M.Szczotka,F.Janosz,T.Hamik,T.Grabolus
Rez: M.Lysko, E.Jarnot

post

Zapowiedź weekendu Sokoła (08.04-09.04)

W najbliższy piątek rundę wiosenną rozpoczynają trampkarze domowym meczem z Bieruniem Starym. Seniorów czeka wyjazd na trudny teren do Kryr.


Future Sport Klasa A
Czapla Kryry – LKS SOKÓŁ WOLA

09.04.2022 godz. 17:00
ul. Nierad 86, Kryry

W ramach 20 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem Czapli Kryry, która w ubiegłej kolejce przegrał z Unią Bieruń Stary 0:1.Przypomnijmy Nasza drużyna zremisowała z Leśnikiem Kobiór 2:2. W pierwszy meczu pomiędzy tymi drużynami lepszy okazał się Sokół wygrywając 3:0(bramki – G.Pala, M. Pochopień, W.Dygowski). Drużyna Czapli po 18 kolejkach ze zdobyczą 20 punktów (6 wygranych,
2 remisy,10 porażek) plasuje się na 13 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 29 punktów po 18 kolejkach (9 wygranych, 2 remisy,7 porażek) plasuje się na 5 miejscu ligowej tabeli. 

Ostatnie ligowe mecze z Czaplą:
Klasa A sezon 2014/2015
Kolejka 6 (13.09.14)
SOKÓŁ WOLA – Czapla Kryry 2:0 (bramki – Michał Pochopień, Mateusz Pelikański)
Kolejka 22 (09.05.15)
Czapla Kryry – SOKÓŁ WOLA 1:2 (bramki – Bartłomiej Więckowski, Rafał Kula)
Klasa A sezon 2016/2017
Kolejka 8 (01.10.16)
Czapla Kryry – SOKÓŁ WOLA 0:3 (bramki – Bartłomiej Więckowski, Piotr Bula, Grzegorz Kuźnik)
Kolejka 23 (13.05.17)
SOKÓŁ WOLA – Czapla Kryry 3:0 (bramki – Michał Pochopień, Grzegorz Kuźnik, Jakub Jażdżewski)
Klasa A sezon 2021/2022
Kolejka 5 (04.09.21)
SOKÓŁ WOLA – Czapla Kryry 3:0 (bramki – Gabriel Pala, Michał Pochopień, Wojciech Dygowski)

Pozostałe mecze 20 kolejki:
Stal Chełm Śląski – LKS II Goczałkowice-Zdrój
Unia Bieruń Stary – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 
Leśnik Kobiór – GKS Krupiński Suszec
LKS Brzeźce – LKS Gardawice 
LKS Woszczyce – Siódemka Tychy
Znicz Jankowice – LKS Studzionka
Polonia Międzyrzecze – LKS Frydek


III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
LKS SOKÓŁ WOLA  – Unia Bieruń Stary
08.04.2022 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7 , Wola

W drugiej kolejce III Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu domowym Unie Bieruń Stary. Drużyna
z Bierunia Starego jest beniaminkiem.