Zapowiedź weekendu Sokoła (01.06-05.06)

Zapowiada się długi weekend dla Naszych drużyn. Rozpoczynają i kończą juniorzy, w środę odrabiają zaległości. Natomiast w niedziele jadą na zakończenie rundy do wicelidera. W piątek trampkarze powalczą przy P7 o punkty z pszczyńską Iskrą. Drużynę seniorów czeka wyjazd na trudny teren do Międzyrzecza.


Future Sport Klasa A
Polonia Międzyrzecze – LKS SOKÓŁ WOLA 

05.06.2022 godz. 17:00
ul. Gromadzka 56, Międzyrzecze

W ramach 29 kolejki drużyna seniorów, zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem Polonii Międzyrzecze, który w ubiegłej kolejce przegrał z Unią Bieruń Stary 0:1.Przypomnijmy nasza drużyna wygrała z Chełmem Śląskim 3:0. Drużyna Międzyrzecza po 28 kolejkach ze zdobyczą 27 punktów (8 wygrane, 3 remisy, 17 porażek) plasuje się na 15 miejscu w ligowej tabeli A-klasy. Natomiast SOKÓŁ ze zdobyczą 38 punktów po 28 kolejkach(11 wygranych, 5 remisów, 12 porażek) plasuje się na 8 miejscu ligowej tabeli.W pierwszy meczu pomiędzy tymi drużynami lepsza okazał się drużyna Sokoła wygrywając 4:1 (bramki -Kacper Kudyba x3, Remigiusz Żyła).

Pozostałe mecze 29 kolejki:
Znicz Jankowice- Czapla Kryry 
LKS Brzeźce – Leśnik Kobiór 
LKS Woszczyce – Unia Bieruń Stary 
Stal Chełm Śląski – LKS Rudotłowice-Ćwiklice 
LKS II Goczałkowice Zdrój – GKS Krupiński Suszec 
Siódemka Tychy – LKS Gardawice 
LKS Frydek – LKS Studzionka 


IV Liga Okręgowa Junior Młodszy B1
  LKS SOKÓŁ WOLA – LKS Łąka 
01.06.2022 godz. 18:00
ul. Pszczyńska 7, Wola

W zaległej drugiej kolejce IV Ligi drużyna juniorów, podejmie w meczu domowym zespół LKS Łąka.
W ubiegłej kolejce Łąka wygrała z Czułowianką 5:3. Nasi juniorzy przegrali z Studzienicami 2:5. Drużyna Łąki zajmuje piąte miejsce w tabeli. Natomiast juniorzy Sokoła zajmują aktualnie miejsce siódme.

IV Liga Okręgowa Junior Młodszy B1
 Siódemka Tychy –  LKS SOKÓŁ WOLA
05.06.2022 godz. 18:30
ul. Edukacji 7, Tychy

W siódmej kolejce IV Ligi drużyna juniorów, podejmie w meczu wyjazdowym zespół Siódemki Tychy.
Drużyna Siódemki zajmuje drugie miejsce w tabeli. Natomiast juniorzy Sokoła zajmują aktualnie miejsce siódme.


III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
LKS SOKÓŁ WOLA – Iskra Pszczyna
03.06.2022 godz. 17:00
ul. Pszczyńska 7 ,Wola

W dziewiątej kolejce III Ligi drużyna trampkarzy, podejmie w meczu domowym Iskre Pszczyna.
Drużyna z Pszczyny ostatniej kolejce przegrała z Podbeskidziem 2:5. Natomiast Nasz drużyna pauzowała. Pszczyńska Iskra  zajmuje piąte miejsce w tabeli. Natomiast trampkarze Sokoła zajmują aktualnie miejsce szóste.